Şimdi Ara

Playstation 4 NTSC Migrosdan aldım ACİL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valla kimse kusura bakmasin ama benim bildiğim migros bildiğiniz supermarkettir sebze meyve deterjan v.s alinir.... sonucta aldiginiz elma armut değil PS4 ve ucuz bir ürün değil. . Biraz arastirma ile eu garantili alip ariza yaptigi an genel olarak birebir degisim yapiyorlar... eğer çok vakit gecmedi ise benim tavsiyem iade edip.eu almaniz olacak..
  • Oyunlar acisindan bir fark yok sadece bazi bluray filmlerde oluyor sanirim sorun. Bunun disinda onay ve iptal tuslari disinda bir fark yok hocam
    Aslinda beni bu konuya cevap vermeye iten sebep oyunlari vatandan vs aliyorum demeniz. Acikcasi ben orjinal oyunlara verilen bu paralari soygunculuk olarak yorumluyorum. Kardeslik konusunda bilginiz yoksa seve seve yardimci olurum pm atmaniz yeterli hocam. 1 oyun fiyatina 5 oyun oynayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HKN*

Migrostan alınan cihazın Ntsc-j olması beni şaşırttı açıkcası.
    Migros TR Market zinciri ve güvenilir bir yer.

Millet PAL olsun garanti olsun diye bu tür mağazaları tercih ediyor ve sportçuya gitmiyor.

Tuhaf.

Bende ayni seyi hepsiburada icin dusunmustum sonuc ntsc j cikti makina

• Kenan.z kullanıcısına yanıt
    yabancı ülkelerde artık bakkallarda bile satılıyor burakın migros gibi olan wall mart wawa target gibi marketleri.
    bu olay ülkedeki şirketlerin beceriksizliğini ve düşük kalitesini gösteriyor.
  • Oyunun bölgesi ne ise Psn de o bölgeden olmalı paralı parasız dlc paketleri oyunun Bölgesi'ye uyumlu olmalı

• Selamlar,

Çin malı Asia PS4 modeli CUH-1206A B01 kullanmaktayım uzun süredir. Pes, Fifa, Nba2k16, Nba2k17 vb. oyunlarda bir sorun yaşamadım. Konsolda bildiğiniz gibi işaretleme tuşu x yerine o kullanılıyor.

Ancak oyunlarda diğer ps4 lerden farksız şekilde genelde x tuşu geçerli. Nba 16 ve 17 de tuş takımı aynen oyunun orjinali gibiyken, şuan yüklediğim Nba2k18 US PSN oyununda aynı konsoldaki gibi back tuşu x olarak görünüyor. (Demosundada aynıydı durum)

Önceki oyunlardan çok fazla el alışkanlığı oldugu icin sıkıntı veriyor. Acaba bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır? Oyun konsola uyum sağlamış gibi görünüyor.

NTSC Asia Çin PS4 kullananlar belki bilir diye düşündüm. Teşekkürler..
  • Ana sistem ayarlarında tuş görev değişimi için bir bölüm olması lazım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.