Şimdi Ara

Playstation 4 için 1.62 yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ekostros

Benim gibi masa başında oynayanlar için pek sorun değil genelde hep kablo takılı oynuyorum ama geriden koltuğunda yayılarak oynayanlar için büyük problem şarj olayı.

Neogaf'ta bunun testi yapılmış. Biri kolu söküp bir şekilde ışığı disable etmiş resimli anlatımı var.

Işık aktif test : 12.5 saat
    Işık kapalı test: 28.6 saat

Yani Led neredeyse 17 saatlik şarj yiyor

bu veriler gercek ise resmen korkuncbirsey.Sony mutlaka bu isik olayini cozmeli.Disable edebilmeli isteyen.Boyle habire kabloya bagli olunca DS4'un bataryasi da lacka olacak bir sure sonra.

Zaten sadece karanlik odada oynarken farkedeiliyor o renk degismeleri filan.Son derece gereksiz bir ozellik

12 saat nerde 28 saat nerde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim gibi masa başında oynayanlar için pek sorun değil genelde hep kablo takılı oynuyorum ama geriden koltuğunda yayılarak oynayanlar için büyük problem şarj olayı.

Neogaf'ta bunun testi yapılmış. Biri kolu söküp bir şekilde ışığı disable etmiş resimli anlatımı var.

Allah aşkına "disable etmek" nedir!..

Türk değil misiniz siz?
    İngiliz sütçüsü mü atalarınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavy86 H kullanıcısına yanıt
    hocam o sorun için oyuna güncelleme gelecek alet güncellemesiyle alakası yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Allah aşkına "disable etmek" nedir!..

Türk değil misiniz siz?
    İngiliz sütçüsü mü atalarınız?

+1

• ışık olayı harbiden güzel fikir ama isteğe göre yapılsaymış çok daha kullanışlı olurmuş
  • Led ışık oyunlara göre farklı reaksiyonlar verebiliyorsa demek ki yazılım ile yönetilebilir bir devre. Dolayısıyla ilerideki güncellemelerde aktif edip kapatmayı getirebilirler diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.