Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (835. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben galiba alacağım ya. İlk defa konsol oyuncusu olacağım.
  • PS4 te DRM ve 2. el kısıtlaması yapımcıya bağlıymış beyler

• Son fotoğrafa dikkat, çok ince.
  • gençler o değilde sony in piyasa değeri 18 milyar dolara düşmüştü sizce buyıl 50 milyar doları bulurmu malum borsa olayları biraz farklı bir mantıkla ilerliyor sen 10 lira kazanırsın ama firman karlı diye firmanın borsa değeri 100 lira artar samsung'un piyasa değerinin sonykinin 15 katı olduğunu okuduğumdan beri sony neferi olduk

aramızda kalsın babadan kalma %5 sony hisse senedi varda
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

1080p de izleyin arkadaşlar.

İzledim ama maalesef ki MGS 5 kadar gerçekci değil, MGS 5 adeta film izler gibi bir gerçekcilik sunuyor. Ağzım açık izledim inFamous aynı etkiyi vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

İzledim ama maalesef ki MGS 5 kadar gerçekci değil, MGS 5 adeta film izler gibi bir gerçekcilik sunuyor. Ağzım açık izledim inFamous aynı etkiyi vermedi

Aynen. Mgs5 fenaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

Arkadaşlar herkesin atladığı bir kaç nokta var.

1-Makinada ntsc pal ayrımı olacakmı, biliyorsunuzki oyunlarda olmasa bile filmlerde sıkıntı oluyor.

2-Biliyosunuz fat kasa ps3 alanların çoğu garanti süresi bittikten sonra sarı ve kırmızı ışık hatasıyla karşılaştı.
    sarı ışık gibi bir arıza vermesi bu ilk modellerde muhtemelmidir.
    cpu ve gpu kaç nm dir mesela 28nm olabileceğini düşünüyorum.
    ilk çıkan fat ps3 (CECH-A....H) 90nm cpu ve gpu vardı şu an hepsi sarı ışık arızası verdi
    ikinci parti fat ps3 (CECH-G....Q) 65nm cpu ve gpu vardı şu an hepsi sarı ışık arızası verdi
    ilk çıkan slim ps3 (CECH-20xx) 45nm cpu ve 65nm gpu vardı bazılarında sarı ışık başladı.
    ikinci parti slim ps3 45nm (CECH-21xx, 25xx, 30xx)cpu ve 40nm gpu vardı taş gibi cihazlar şu anda.
    son çıkan super slim ps3 ise 32nm cpu ve 28nm gpu var fırına atsan bişi olmaz :)

3-Makinadaki oyunların çözünürlüğü ne olacak, 1080p den fazlası bence fuzulidir, hiçbirimiz villada yaşamıyoruz, şu an 4k tvler 30binlira.
    Oyunlar 1080p olsun 4k sadece 3d oyunlarda işimize yarar gibi gözüküyor. Şu anki tvlerde 1080p 3d yok zaten bilmiyorum artık sonuna kadar nasıl verim alacağız.

4-DS4 bildiğiniz üzere üzerinde birsürü ekipmanla geliyor, touchpanel, kulaklık çıkışı, aydınlatması ve titreşim özelliği...
    bu özellikler için bataryası uzun süre dayanacakmıdır ve bağlantı şekli yine bluetooth mu olacaktır. belkide ds3 joystiklerimizi bundada kullanabiliriz.

5-Kablosuz internet olarak b/g/n desteğinin yanında a/c desteği sanırım gelmedi, bu sizcede media player olarak wireless üzerinden nas disklerimize erişirken sıkıntı yaşatmazmı, yinede 1gbit ethernetin korunması güzel ama bu ethernett oyun için tasarlanmadı sanırım ps3 teki gibi killer serisi ethernetler var onlardan olabilirdi.

6-Usb sayısı kesinlikle çok az, ilk ps3 teki gibi 4 usb olması gerekirdi, madem aynı zamanda bir media cihazı, o zaman arkasındada en azından iki tane daha usb çıkışı olmalıydı.

7-Açma/kapama ve cd alma/verme tuşlarını göremedim, ayrıca bu düğmelerin dokunmatik olması taraftarı değilim.

8-Artık sağlam bir flash destekli web tarayıcıya ihtiyacımız var madem dokunmatik joystik var, artık bununda olması gerekmekte.

9-Oyun indirirken oyun oynayabilmeliyiz artık, bu kadar güçlü donanım bize bunu sağlamalı...

10-MKV ve MP3 formatlarını desteklemesini eminim herkez çok ister. Yani artık bir cihazla herşeyi yapabilmeliyiz, Xperia Z bile kendinden MKV açabiliyosa buda artık bir şart.

Benden bu kadar bunları SONY'ye sormak lazım.... :)

Ilk cikan 40gbliga sahibim tas gibi alet hala sorunsuz kullaniyorum

Önemli olan CECH kodu, CECH-H den öncesiyse kaderindir kesin... sonrasıysa hayla yaşayan cihazlar var, temiz özenli ve az kullanılan...

2007 Temmuz dan bu yana Ntsc j 60 gb kullanıyorum. Haftada rahat 40-50 saat arası açık kalıyor. Tık yok şans işi sanırım birazda
  • Mukemmel. Adamlardaki mühendisliğe bakar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

PS4 te DRM ve 2. el kısıtlaması yapımcıya bağlıymış beyler

malesef beklediğim bir haberdi ama şöyle bir ps3 te aldığım oyunlara bakıyorum neredeyse hepsi exc. oyunlardı ama 3.parti oyunları konsollarda oynayanlar için iyi bir haber değil fakat göründüğü kadarıyla sony ninde yapacağı birşey yok(bu arada witcher 3 yapımcısı drm ye karşı olduğunu açıklamıştı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

PS4 te DRM ve 2. el kısıtlaması yapımcıya bağlıymış beyler

malesef beklediğim bir haberdi ama şöyle bir ps3 te aldığım oyunlara bakıyorum neredeyse hepsi exc. oyunlardı ama 3.parti oyunları konsollarda oynayanlar için iyi bir haber değil fakat göründüğü kadarıyla sony ninde yapacağı birşey yok(bu arada witcher 3 yapımcısı drm ye karşı olduğunu açıklamıştı )

Doğrudur hocam Sony ninde yapacağı bi şey yok malesef. Biraz esnek davranır umarım diğer yapımcılar
  • Valla bu sefer ben de ilk konsol olarak PS4'e yöneleceğim sanırım. Şekli şemali önemli değil de. Oyunları çok eğlenceli duruyor. Ama şekli de hakikaten çekici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Haziran 2013; 0:09:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Aynen. Mgs5 fenaydı.

Ben hâlâ The Dark Sorcerer'ın oyun mu gerçek mi olduğunu çözemedim.
  • quote:

Son fotoğrafa dikkat, çok ince.

Sabahta yazdım şimdi de yazıyorum tasarım çok iyi, ps2 çizgisi ile ps2 kadar başarılı olacağız sinyali vermek istemişler anlaşılan

bu konsol tutar alır başını gider :)
  • Oyun konsolları seri üretim cihazlardır, ve milyonlarca üretilir ve satarlar. bu yüzden aslında üreticiye uzuca malolurlar.
    Ben cihazı 399 dolara değil 399 euroya ve kdv si+vs ile 1299TL ödeyeceğim.
    Cihaz garantisi bittikten sonra üretim hatası yüzünden arızalanacaksa ne anladık bu işten.
    Yazdıklarımdan hangisi sana fazla geldiki ben bunu anlamadım.
    "Bizim Türk milleti işte." dediğin içinde seni tebrik ederim, ne mutluki senin gibi düşünmeyen ve kendine güvenen insanlar var bu ülkede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskender86 -- 12 Haziran 2013; 0:14:16 >
  • Bu Assassins Creed sunumundaki FAIL'e bir açıklama geldi mi?

Hiç mi test etmemişler daha önceden oyun düzgün çalışıyor mu diye? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Valla bu sefer ben de ilk konsol olarak PS4'e yöneleceğim sanırım. Şekli şemali önemli değil de. Oyunları çok eğlenceli duruyor. Ama şekli de hakikaten çekici

Bu yorumuda senin gibi derin koyu xbox cu yaptı ya ne desem boş kalır artık birde pinky aynı şeyi söylerse istatistik falan bakmaya gerek yok vgchartz dan falan direkt satış tahmini bile yaparız :D :D 100 milyon rahat görür diye
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    MAşallah diyelim tahtalara vur. 90nm senin cihaz fan sesi kaçıncı kademeye kadar çıkıyor bilmiyorum ama, benden sana tavsiyem termal macunlarını yenilet hemen. 5 yıl daha kullanırsın bence.

Elektronik işi şans işi birazda...
  • quote:

http://img.gawkerassets.com/img/18qiozukjtlowjpg/ku-xlarge.jpg
    http://img.gawkerassets.com/img/18qipgkd0jk97jpg/ku-xlarge.jpg
    http://img.gawkerassets.com/img/18qipj91kpr8yjpg/ku-xlarge.jpg
    http://img.gawkerassets.com/img/18qip3irscxuljpg/ku-xlarge.jpg
    http://img.gawkerassets.com/img/18qip8o8i5xk0jpg/ku-xlarge.jpg

Son fotoğrafa dikkat, çok ince.

Baktikca daha şık gorunmeye basladi..

Gercekten cok ince. Guc kaynagi icinde oldugundan emin degilim . Icine yerlestirdilerse helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 12 Haziran 2013; 0:15:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • INFAMOUS SS dan oyuniçi video geldi arkadaşlar. Gayet güzel görünüyor, kısa bir video zaten.

http://www.vandal.net/video/23587/infamous-second-son-jugabilidad-vandal-tv#720
  • Quantum Break sadece XO için mi beyler?
  • 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.