Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4870. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48684869487048714872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    city nin ilk golu ofsayt
  • hard diskle diabloyu alacam abi hayırlısıyla
  • elimdea avea jet modemle ps4 ü bilgisayar kullanarak nasıl internete baglarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welcome To Jamrock

elimdea avea jet modemle ps4 ü bilgisayar kullanarak nasıl internete baglarım?

avea nın wifi görevi gören modemlerivar
    onlardan alacaksın simlkartı ona takıp wifi açacaksın ve ps4 ü wifi üzerinden bağlayacaksın

usb li modemleri ps4 e takarak bağlanamazsın
  • NFS Rivals aldım ama oyun açılırken "Signing in to the EA Servers" kisminda kalıyor. 5 dakikadir bekliyorum, ne yapsam bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün gece makina kapanırken 3 bip sesi geldi açtığımda normal açıldı. neden 3 bip sesi gelir kapanırken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu Project Cars, Playstation 4 konsolunda 60 kare-saniye oranında çalışacak.

Project Cars'ın yeni nesil sürümleri hakkında konuşan stüdyo, oyunun PS4 sürümünün uzun bir süredir 60 FPS hızını yakaladığını ancak aynı şeyi oyunun Xbox One versiyonu için söyleyemeyeceklerini dile getirdi. Son olarak Project Cars'ın her sürümü için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını açıklayan stüdyo, oyunları için oldukça sıkı bir şekilde çalıştıklarını açıkladı.

Kaynak :http://www.merlininkazani.com/Project_CARS_hangi_konsolda_60FPS_oraninda_calisacak-oyun_haber-76383p1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu Project Cars, Playstation 4 konsolunda 60 kare-saniye oranında çalışacak.

Project Cars'ın yeni nesil sürümleri hakkında konuşan stüdyo, oyunun PS4 sürümünün uzun bir süredir 60 FPS hızını yakaladığını ancak aynı şeyi oyunun Xbox One versiyonu için söyleyemeyeceklerini dile getirdi. Son olarak Project Cars'ın her sürümü için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını açıklayan stüdyo, oyunları için oldukça sıkı bir şekilde çalıştıklarını açıkladı.

Kaynak :http://www.merlininkazani.com/Project_CARS_hangi_konsolda_60FPS_oraninda_calisacak-oyun_haber-76383p1.html

yinemi bamya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty577

hard diskle diabloyu alacam abi hayırlısıyla

Hayırlısıyla Diablo almak... Bu cümlede bir paradoks var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Su p.t. cok iyi ya gercekten daha teaser demosu yani tam surumu dusunemiyorum bile.

O degil korkuyorum daha cok canim cekiyor oyunu

bende bir oynuyim dedim dönüyorum olduğum yerde.tm kapılar kapalı ve bir kapı aralık.bebek sesi geliyor içeriden.ne yaptımsa aynı yerlerde dönüyorum duruyorum...çıkış nasıl bilen varmı.
  • quote:

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu Project Cars, Playstation 4 konsolunda 60 kare-saniye oranında çalışacak.

yarış similasyonu oyunlarında granturismo tekdir rakipsizdir
    ötekiler teferruatdır bu iyice belli oldu
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak? Ps4 ile ps3 arasında Us Psn Code farkı var mı? Yani amazon best buy gibi siteden alınan kodlar hem ps3'e hem de ps4'e kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Arkadaşlar size bir sorum olacak? Ps4 ile ps3 arasında Us Psn Code farkı var mı? Yani amazon best buy gibi siteden alınan kodlar hem ps3'e hem de ps4'e kullanılabilir mi?

Gift cardlarda falan sorun olmuyor sanırım zaten Ps3 Ps4 Vita yazıyor .

Ancak oyunlarda kodlar sadece ps3 için falan yazıyor .
  • quote:

quote:

Su p.t. cok iyi ya gercekten daha teaser demosu yani tam surumu dusunemiyorum bile.

Bu gerçek mi oyundan mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Arkadaşlar size bir sorum olacak? Ps4 ile ps3 arasında Us Psn Code farkı var mı? Yani amazon best buy gibi siteden alınan kodlar hem ps3'e hem de ps4'e kullanılabilir mi?

Gift cardlarda falan sorun olmuyor sanırım zaten Ps3 Ps4 Vita yazıyor .

Ancak oyunlarda kodlar sadece ps3 için falan yazıyor .

Teşekkür ederim.
  • Aynen gerçek hocam :) Bu arada bu oyunun tarzı Outlast gibi sürekli kaçıyor muyuz dalma girişme falan yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

quote:

quote:

bende bir oynuyim dedim dönüyorum olduğum yerde.tm kapılar kapalı ve bir kapı aralık.bebek sesi geliyor içeriden.ne yaptımsa aynı yerlerde dönüyorum duruyorum...çıkış nasıl bilen varmı.

Kapi araligina r3 ile zoom yap

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

quote:

Bu gerçek mi oyundan mı?

Oyundan

• P.T.'de bildiğin çığlık attım, adamlar ne yapmış be!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Driver Club, Forza Horizon 2'yi Tokatlamis Resmen oyuncak araba gibi duruyor
    ayrica hava sartlari da bir okadar güzel gözükmüyor...

Ya yeter arkadaş ya. Ne grafik meraklısı çıktınız. Oynanabilirlik olmadıktan sonra ne işe yarayacak grafik. Grafik kötü olsun yeterki oyun iyi olsun.

Cevat Yerli'den farkınız yok. Ne oldu adamların hali? Bu politikayla nereye kadar.

Drive Club'ın ilk videosunu bende dün gibi hatırlıyorum 20 Nisan 2013-21 Nisan(Yanlış hatırlamıyorsam). Çok etkilendik. Shadow Fall'da öyleydi,İnfamous'da öyleydi. Shadow Fall'a baktık 1080P yalan çıktı,zaten onu da 30FPS'yle kaldırdı. İnfamous'ta sağdan soldan kıstılar sırf 1080P 60FPS dedirtebilmek için.

The Order'da İnşAllah bir yamuk yapmazlar. Sorunlar yalan olmasın zaten gözükmeye başladı sürekli ara videolar var. Zaten oda 1920x800 30fps . 1080P yalan oldu. Sinematik etki(30FPS) yalanı sıvama bölümü galiba.

Görüyorum burada sanki Sony babanız oğlu gibi ölümüne destekleyenler var. 1500 tl'yle 4000 tllik PC'yi kıyaslayanlar da var. 2K çıktı, konsolcular hala PS4 X1'dan daha hızlı yok X1 PS4'dan daha hızlı. Ergen tartışması yapıyorsunuz. Xbox One ve GT_55 bu işlerin başı.

PC'ciyim tamam. Fakat fanboyluğa gerek yok. Biraz da bu açıdan bakın. Şimdiden 1080P'de zorlanan oyunlar özellikle X1 için.

Bu arada olaya sadece TR açısından bakmayın. Dünya'nın en büyük oyun pazarı ABD'dir. Orada milletin 2k oyunları kaldıracak PC'leri var. O ekonomiyle ilgili. Siz sadece TR'den bakıyorsunuz. PS4 PC'den daha mantıklı mı o alıcıya kalmış. Bana kalırsa PC daha mantıklı çünkü ben grafiği seviyorum.

Fakat nasip olursa seneye yanıma bir PS4 almak fena olmayacak gibi. Fiyatı 1500 tl olduğu için pek içime sinmiyor almak o ayrı bir şey tabi.

Umarım anlayışla karşılarsınız maksadım tartışma çıkarmak değil. Sadece görüşümü iletmektir.

Hocam hem ne grafik meraklısı çıktınız diyosunuz hem de grafik için pc yi seçerim diyosunuz, ps4 ana konusunda karşılaştırma videosu olmasından daha normal ne var ki,sonuçta çoğu kişi konsol tercihi yaparken exc.oyunları kriter olarak belirliyor, last of us ı ps3 te oynayanların çoğu ps4 e de aldı çünkü grafiklerde oldukça fark var, crytek gibi sadece grafik abanmıyo ps4 oyun yapımcıları, fanboylara yönelik dediklerinizde haklısınız tabi orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTurk61 -- 16 Ağustos 2014; 17:14:42 >
  • 
Sayfa: önceki 48684869487048714872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.