Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oziboaydino Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil1 iOS
120.479
Cevap
620
Favori
3.315.440
Tıklama
Giriş
    674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: eno12345

Arkadaslar bedava 2 gunluk ps plus varmis arkadasim acmis ama ben bulamadim nerde oldugunu bilen varmi ?

2 günlükte var 14 günlükte. 2 günlüğe ben killzone da multi girmeye çalışırken hata verdi plus olmadığı için. O zaman karşıma çıktı 2 günlük. 14 günlüğüde psn storeda bulabilirsin.

onu bılmıodum bak sadece 14 gunluk var sanıyodum :/
    quote:

Orijinalden alıntı: b0t27

Injustice gods among us psn'de 41 tl'ye düştü. bence bu fiyata kaçmaz. mortal kombat veya dc karakterlerine ilginiz varsa kesinlikle oynayın derim. (batman'in 75. yılı nedeniyle 1 haftalık etkinlik kapsamında fiyat düşmüş.)

Bu indirimden sonra E3'te plus ile yıllık oyun olarak gelebilir yada sene sonuna kadar kesin verirler.
    |
    |
    Battlefield Hardline oynanış videosu sızmış. Bayağı SWAT olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuty85 -- 28 Mayıs 2014; 19:28:26 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: eno12345

Arkadaslar bedava 2 gunluk ps plus varmis arkadasim acmis ama ben bulamadim nerde oldugunu bilen varmi ?

2 günlükte var 14 günlükte. 2 günlüğe ben killzone da multi girmeye çalışırken hata verdi plus olmadığı için. O zaman karşıma çıktı 2 günlük. 14 günlüğüde psn storeda bulabilirsin.

onu bılmıodum bak sadece 14 gunluk var sanıyodum :/

Bende bilmiyordum. Bir anda karşıma çıktı. Allahın bir lütfu herhalde
    |
    |

• Yarbay
    4427 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

gta5 ps4 çıkacakmı neden açıklamıyorlar anlamıyorum çıkacak veya çıkmayacak deselerde bizde rahatlasak

Çıkacak olsa bile bu sene zor. Yılın yarısı bitti, açıklama gelse bugün en az 7-8 ayı var...

Gerçi bir umut oyunu ps4'e hazırlamışlardır baya. Eski nesil satışları baltalanmasın diye ketum davranıyor olabilirler. E3'te çıkıp deseler Eylül ayında gta 5 ps4 için geliyor deseler bomba olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

quote:

Orijinalden alıntı: b0t27

Injustice gods among us psn'de 41 tl'ye düştü. bence bu fiyata kaçmaz. mortal kombat veya dc karakterlerine ilginiz varsa kesinlikle oynayın derim. (batman'in 75. yılı nedeniyle 1 haftalık etkinlik kapsamında fiyat düşmüş.)

Dostum hala 40 dolar gözüküyor bende. PS3 sürümünden mi bahsediyorsun?

TR psnde fiyatı 40 tl
    |
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: lecturer

Metal Gear Solid V

Kojima: " E3 2014'te yayınlayacağım yeni videonun mix işlemleri bitti. Bu video silahlı çatışma, patlama, tahribat, yıkım ve araba kovalamacası, zombi, yaratık ve uzay mekiğiiçermeyecek. sadece bir adamın adım adım çıldırışına şahit olacaksınız. İzlemesi zor bir trailer sizleri bekliyor olacak."

Fena vermiş coşkuyu bu herifler işi biliyo
    |
    |

• Yüzbaşı
    832 Mesaj
    Tr psn de THIEF DEMO indirilebilir durumda...

|
    |

M. K. ATATÜRK

PSN: KurtPence
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Hardline video kaldırılmış EA tarafından. Görüntülere bakarak yeni nesi oynanış değildi bence grafikler çok kötüydü ben hayal kırıklığı yaşadım şahsen. Videodan birkaç kare ;

Referanslarım : razorr8 (Psn Hesap satın alındı)-DragMeToHell (Psn Hesap satın alındı)-DarkneXX (Psn Hesap satın alındı)-OldWolF3 (Psn Hesap Geçici Takaslandı)-kaaaantr (Psn Hesap Takaslandı)-harikaerif (Psn Hesap satın alındı)-InsomniacPen (Ds4 Satın Alındı)-Oppsional (Ps4 Satın Alındı)-taskang (Ps3 Satın Alındı)-DarkTranqlty (Psn Hesap satın alındı)-offbeat_ninja (Psn Hesap satın alındı)-turki5hmo (Psn Hesap satın alındı)

• Yarbay
    7447 Mesaj
    Söylenti , Sony´nin Guerillla Stüdyosunun oyunu yoksa bu mu ?

Orta cagi kiyafetleri giymis Samuray ve Sovalyeler , Kovboylar gibi gözüküyorlar. ayrica oyunun acik dünya olacaginida belirtelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 28 Mayıs 2014; 21:23:03 >

• DH Yönetici
    1696 Mesaj
    evin salonunu ps4 eye cameradan izleyebilir miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

videodan yanlis anlamadiysam Amerika´da 40 tane sinema salonundan bilet satin alip canli yayini
    bulunduklari sinama salonlarindan canli yayini izleyecekler. biz de olmaz zaten böyle seyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 28 Mayıs 2014; 21:24:11 >

• Onbaşı
    35 Mesaj

Şu an elinizde sanirsam 1000 tl ccivarında bir büyeye sahipsiniz üzerine 200 tl daha ekleyip ntcs ps4 alıp 8 sene keyfini sürebilirsiniz yani eski teknolojiye para yaptırmanizi tavsiye etmem sonunda 9 senelik konsol devrini ttamamlamış demek istediğim ps3 alırsanız 3 sene sonra ps4 almak için tekrar bütçenizi zorlamamaniz için öyle bir mantık yuruttum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Seriouslyman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun pre-alpha olduğu için grafiklerin böyle gözükmesi normal.
    |
    |
    Troller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pre-Alphamı bu oyun ? Ben sanki bir yerde 2-3 yıldır geliştiriyorlarmış diye okudum. Pre-alpha bir halide yoktu sanki. Bana tamamlanmaya yakın bir oyunmuş gibi geldi.

|
    |
    TheHeaven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Referanslarım : razorr8 (Psn Hesap satın alındı)-DragMeToHell (Psn Hesap satın alındı)-DarkneXX (Psn Hesap satın alındı)-OldWolF3 (Psn Hesap Geçici Takaslandı)-kaaaantr (Psn Hesap Takaslandı)-harikaerif (Psn Hesap satın alındı)-InsomniacPen (Ds4 Satın Alındı)-Oppsional (Ps4 Satın Alındı)-taskang (Ps3 Satın Alındı)-DarkTranqlty (Psn Hesap satın alındı)-offbeat_ninja (Psn Hesap satın alındı)-turki5hmo (Psn Hesap satın alındı)
  • Yarbay
    15699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Söylenti , Sony´nin Guerillla Stüdyosunun oyunu yoksa bu mu ?

Orta cagi kiyafetleri giymis Samuray ve Sovalyeler , Kovboylar gibi gözüküyorlar. ayrica oyunun acik dünya olacaginida belirtelim.

bu oyun çok sağlam olacağa benziyor, ben merakla bekliyorum
    |
    |
    Discord: arfulk#8899
    Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Troller

Pre-Alphamı bu oyun ? Ben sanki bir yerde 2-3 yıldır geliştiriyorlarmış diye okudum. Pre-alpha bir halide yoktu sanki. Bana tamamlanmaya yakın bir oyunmuş gibi geldi.

Yabancı sitelerde okuduklarıma göre oyun şuan pre-alpha sürümünde. Ben de onların yalancısıyım.
    |
    |

Ps4 cihazini yeni kurdum, cihazda internet bağlı görülmesine rağmen fifa 14 ve play room gibi alanların güncellemesini ve online bağlantısını yapmıyor, sanırım modem kaynaklı bir sorun, cep telefonunun internetini kullandığımda bağlantıları sağlayabildim. Modem ayarlarının değişmesi gerekiyor ise nasıl bir işlem yapabilirim ?
    |
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,999
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.