Şimdi Ara

PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
8.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1-2 ay içinde gelecekmiş.Black friday i beklemeyi tercih edeceğim,konu için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş vermedim almacayağım fakat yardımcı olması açısından ben gönderimin 1 2 ay içinde olacağını sanmıyorum yani 1 2 ay dediği süre artık dispute açıp anında parayı alabileceğiniz zamanlar çok uç noktalar amazon ulaşım zamanı konusunda biraz kötümser davranıyor, ama dediğinden çok çok kısa sürede elinize ulaşıyor 1 2 ay diyorsa benim kanaatimce en geç 3 haftaya elinize ulaşır tabii ki kefil değilim belki tam 2 ay sürer tecrübelerim 3 hafta diyor
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Şahsen aynı düşüncedeyim, 1-2 ay bekletmezler, media markt mesela şuan aynı fiyattan Almanya'da satışta.

Bu arada PS4 Pro + Fifa 18'i de ilk mesaja ekledim;

PS4 PRO + Tek Kol + Fifa 18:https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Konsole-inkl-FIFA/dp/B0756HTQHJ/ref=zg_bs_2583845031_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=8HK9KPY7MMQT1NDJHA1J (1666 TL)
  • Tek kol veren versiyonu da 299 du o da 405 olmuş. Ağzımızı açarken onu da kaçırdık

• 28 Eylül tarihli amazon. de siparişim az önce geldi.
    Fifa 18 Türkçe. Çift kol vs herşey ok.

PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 5 Ekim 2017; 18:44:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

28 Eylül tarihli amazon. de siparişim az önce geldi.
    Fifa 18 Türkçe. Çift kol vs herşey ok.

PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)

Hayırlı olsun.Garanti belgesi Türkçe mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• z.C.. kullanıcısına yanıt
    Hayır, Almanca.
  • Abi hiç aklımda ps almak yokken aklıma soktunuz. Şimdi fırsat koşturcaz sizin yüzünüzden :D İnş yakın zamanda fırsat olmaz da masraf yapmayız :D :D
  • MarvelX kullanıcısına yanıt
    Sony Türkiye'nin araya girmiş olma ihtimali yüksek :)
  • Firsati paylasan arkadasa tesekkurler 30 eylul siparisim 1 2 ayda gonderilir yazmasina ragmen 12 ekimde elimdeydi. Kutunun icinden cikan 2. Cd kabi ps plus uyeligi mi ne ise yarar bilen arkadaslar yardimci olur mu

• oskoc O kullanıcısına yanıt
    Vay be demek stoklara gelir gelmez yollamışlar bana stoklarımızda yok diye dönüş yapmışlardı benimde gözüm yemedi açıkcası bu kadar kısa sürede göndermişler.
  • 28 Eylül'de ki indirimden PS4 1 Tb Fifa18 + 2 Kol amazon.de den almıştım. Bugün gümrük için aldıkları 45€ iade yapacaklarını bildirmişler.Çok çok iyi fiyata geldi bu konsol.

PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)

• quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

28 Eylül'de ki indirimden PS4 1 Tb Fifa18 + 2 Kol amazon.de den almıştım. Bugün gümrük için aldıkları 45€ iade yapacaklarını bildirmişler.Çok çok iyi fiyata geldi bu konsol.

PlayStation 4 - (1TB, siyah, slim) + FIFA 18 + 2 DualShock Controller - 1250TL (Amazon.de)

Kargo ups le mi geldi?

• Evet UPS kargo ile geldi.Bugün karta iade yapılmış
  • 11.11 de N11den buna yakın fiyatlara alınabiliyordu neden heyecan yaptınız ki

aynı sistemi tek fark PES 18 oyunla 1360'a aldım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.