Şimdi Ara

PlayStation 3 ve PlayStation 4 için Beklenen Güncelleme Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Gün içinde size PlayStation 4 ve PlayStation 3 için yeni bir güncellemenin yolda olduğunu aktarmıştık. Bahsettiğimiz bu güncelleme kullanıcıları pek fazla bekletmedi ve an itibariyle yayınlandı.

PlayStation 4'ü 1.72, PlayStation 3'ü ise 4.60 sürümüne geçiren bu 194 MB'lık güncelleme sadece konsolu daha stabil hale getirmekle kalıyor. Herhangi bir ek özellik bekleyen oyuncular maalesef daha da beklemek zorunda.

• Benim ps4 te yaptim guncellemeyide bir sorun var halan cozulmedi ps storede gezinirken demolar yada free to play sekmesinin uzerine gelince storeden atiyor naptiysam duzelmedi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı sorun var belki bu güncelleme ile düzelir
  • aynı sorun storede devam ediyo giriyon ayin işte plus bedava indircen oyunu atiyo dişari gidip tarayiçidan ps store girip ordan indiriyosunuz ps4 böyle sorunlar olmasi çok can sikiçi ariyosun sony reset at diyo sanki hiçbişey bilmiyoz bilen yok belki turk serverlerde sorun var ama boyle oldumu keşke xbox one alsaydim diyon.

• ben ancak.yarin yuklerim insallah duzelir grrci psn de suan dogru durust demoda yok daha cok demo olsa cok iyi olur oyunlarda cok pahali turkiyede alinmaz ancak ikinci el oda ucuzladiginda ciktikfan 1 sene sonra
  • store a girince halen donuyor.

• ps4 için sorun sadece Türk psn de, us ve uk psn de sorun yok.
  • psnden atma sorunu tr psnden kaynaklı, us psnde atma falan yok. yani sorunun kaynağı işbilmez sony tr.

• benim suan imternet yok makineyi ingilizce yapin
    yada.yabanci bi hesap olsun tr degil bi bakin olacaksa yabanci hesap acalim
  • Daha bakmadım ama bundan önceki sürümde Psn store da dönüyordu hiçbirşey yapamiyordum ancak dugmeden kapatabiliyordum webden oyunu alıp indirme listesinden yüklemek zorunda kalıyorsun denemesini daha ama umarım duzeltmislerdir.

• Saçmalık us Psn de donmuyor TR Psn de konsol donuyor.

• PS3 siatem yazılımı güncellemesi değil de PSN yazılım güncellemesi gelmesi lazım PS3 hala PSN de donuyor sistem kilitleniyor sinir bir durum ya :(

• PS4 ile psn den psplus bölümüne girince ana menüye atıyordu. düzelmiştir inş.

• cobra chıpli ps3 ler hoppppp güümmmmm :)

• :D :D yıl olmuş 2014 hala mı donuyorsunuz :D :D

• Ne stabil halmiş arkadaş biz mi göremiyoruz bu stabilliği ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.