Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullanmadığınız zaman üzerini örtüp fişini çekin. Hiç sorun olmaz. Benim PS1'in lensi bile hala gayet güzel çalışıyor.

• Merhaba arkadaşlar, fat kasa ps2 satın almak istiyorum. Satan varsa iletişime geçebilir miyiz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende ps2 var free MC kurulu. hd komponent kablo var. nasıl geçiş yapacağım normal av kabloda kaldım.

• steampowereduser S kullanıcısına yanıt

TV’de Component kısmına geçiş olması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

Hocam OPL direk açılıyor. ps2 menusünü göremiyorum.

TV’nin markası modeli neyse netten Component’e nasıl geçileceğine bakman lazım.

Tv de component girişi var zaten şuan bağlı fakat sorun ps2 opl de. normal ps2 menusüne dönemiyorum zaten dönsem ayarlardan hd ye geçeceğim. OPL de kaldım direk o açılıyor ve çıkamıyorum.

Benim TV’nin giriş seçeneklerine girdiğimde “HDMI 1 / HDMI 2 / AV 1 / AV 2 / Component” şeklinde yazıyor. Component’i seçince direkt PS2 görüntüsü geliyor.

• Konu aktifken sorayım yakın zamanlarda orjinal Ds2 bulup alanlarınız var mı kaça bulabiliriz, temiz bulabilir miyiz. Genelde bizde her şey absürt fiyatlara satılmaya çalışılır ama uygun bir fiyata 2 adet Ds2 arıyorum olmadı yurt dışından getirticem artık

• ekostros kullanıcısına yanıt

Orijinalini bulman çok zor. DualShock 1 de PS2’ye uyumlu. Haberin olsun.

şimdi yaptım fakat bu seferde pembe mor gibi renk veriyor.

Ben Component kabloyu denediğimde hoşuma gitmemişti. Normal PS2 kablosu ile oynayın gitsin hocam.

Letgoda bulursun hocam anca.

Ben 4 sene önce logitech ps2 sıfır kol buldum 1 saat harcayıp gidip almıştım :).

2.el orijinal ps2 kolları analog dışında sapa sağlam oluyor en kötü onlardan almak lazım.

Hocam ben geçtiğimiz ay letgo’dan alttaki gibi bişi denk getirdim. 120 TL’ye aldım koleksiyon için. Letgo’da halâ denk geliyor ara ara.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• halitkin kullanıcısına yanıt

cdyi dvdyi az kullanmak lakin toz düşmanıdır lensin imkan varsa hardisk bağlamak.

• elimde 250 gb harddisk takılı ps2 var. oyunlar direk harddiskten oynanabiliyor. memory kartı yok. hem opl kurmak hemde yeni oyunlar yüklemek istiyorum. nasıl yapabilirim ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese Merhaba Arkadaşlar. Tamemen nostalji olsun diye PS 2 satınaldım. Cihaz slim 77008 model. İçinde Mars Pro GM-816hd çip var. Sorunum şu; Cihazı normal şekilde oyun attığımda kırmızı format disk ekranı geliyor. FDVDB ESR Patcher Gui v0.3 yardımıyla iso oyununa patch atarak yeni bir dvd yakıyorum. Ancak yinede oynatmıyor. Yalnız bu patcher ile 3 adet dvd (freedvdboot yöntemi) yaptığımda BLACK adlı oyunu arada sırada açtığını fark ettim. Ancak diğer oyunalrı bir türlü açmadı. Burada sorun ne olabilir?

Diğer bir konu Cihazı başlattığımda KARE tuşuyla TOXIC BİOS menüsüne giriyorum. Burada Default Boot mode: Normal , Ps2 Video Mode Fix: Off gibi yazılar var. Bunlar X tuşuyla değiştiriyorum ancak START tuşuna basarak kaydetmek istediğimde WORKİNG başlığı altında SAVİNG SETTİNGS yazısında takılı kalıyor. Edindiğime göre burada kaydedip yeniden başladıktan sonra TOXICBİOS logosu gelmesi gerekiiyor. ANcak bende bu logo gelmiyor. Yine L1 tuşuna basarak çipi disable edebiliyorum ancak çipli olmasına rağmen oyun açmıyor. Ben yanlış oyunları dvd ye atarken yanlış birşey mi yapıuyorum. Yoksa çipi 1.2 den 1.4 e mi güncellemem gerekiyor. Çipi 1.4 e yüklemek için PDF formatındaki talimatları uyguladığımda DMS4 Hardware not found ibaresi çıkıyor.

Yine USB'ye FMCB_1.8_b-SI-CHIP_(8MB_Edition) atıp ; DVD ye All PS2 Slims - English language yazdırarak usb den MEMORY CARD a kurulum yapmak istediğimde DVD yi okudu ve MASS a girip FMCB_1.8_b-SI-CHIP_(8MB_Edition) içindeki FREE_MCBOOT.ELF okeyledim. ANcak siyah ekranda kaldı. tekrar tekrar denedim FREE MCBOOT menüsü gelmedi.

Bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

(BENDEKİ SETTİNG AYARLARI BU ŞEKİLDE)

(BU EKRANIN GELMESİ GEREKİYORMUŞ AMA BENDE GELMİYOR)

(BUDA GÜNCELLEMEYE ÇALIŞTIĞIMDA ÇIKAN EKRAN)

(BU ŞEKİLDE SAVİNG SETTİNGS ekranında takılı kalıyor.

• HDMI aparatını deneyenler oldu mu? Başarılı görüntü veriyor mu almaya değer mi sizce?

• cpurss79 C kullanıcısına yanıt

Hdmi aparatını Ben aldım bir müddet kullandım daha sonra cihazı projeksiyona bağladım opl ayarlarından çözünürlük ayarları ile oynadım görüntü gitti şuanda hiç bir şekilde görüntü alamıyorum.Opl otomatik başlıyor görüntü gelmiyor.Nedir bunun çaresi bilen varmı acaba?

• NECO ksk kullanıcısına yanıt

Hocam görüntü kalitesinden memnun muydunuz bozulmadan önce?

• 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.