Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ps3 sahibiyim ama çok uzun bir süre ps2 oynadım ve şimdi ps2 yi çok özlüyorum izniniz olursa aranıza katılıp sizinle ps2 ve oyunları hakkında sohbet etmek istiyorum
  • alemci2013 kullanıcısına yanıt
    ayıpsın kardeş.. aynı bende de ps3 varken ps2 oyunlarını çok özlerdim
  • ferhat121 F kullanıcısına yanıt
    Bana yardımcı olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockStar.

pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

quote:

pm attım

Banada atabilirmisin bende merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

quote:

pm attım

Banada atabilirmisin bende merak ettim

Pm attım

• Ayrıyetten ps2 sahipleri sms player ile dvix xvid avi formatlı filmleri usbden izleyebilirler altyazı da destekliyor
    Bu programla mp3 de dinlenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat121 -- 26 Mart 2014; 0:33:34 >
  • Eski oyunları emuletorlerde ps2nizde çalıştırabilirsiniz geniş bi emuletor listesi:
    http://sksapps.com/index.php?page=emus.html

Burada nes snes gameboy mame ve de daha bi sürü emulator var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat121 -- 26 Mart 2014; 1:20:15 >
  • Bende de slim var. Bahsettiğiniz yöntem açık bir şekilde anlatışmışsa ben de pm alabilirim. Birde component yok ama ps1'in gri kablosu var. Geçen sene denemiştim görüntü scart a göre baya net oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatmanAssasin

quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

quote:

Orijinalden alıntı: BatmanAssasin

şu an bi 2.el ps2 ne kadardır

ince chipsiz 100 tl chipli 150 tl
    kalın kasa hdd li göz derdi yok 200 tl
    bu civarlarda alt üst 2 joyistik farklı aksesuarlar fiyat değişir

teşekkürler

ben bugun çiplisini aldım 2 adet dandik kol ve birkaç oyunla 100 tl ye

• quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

Bende de slim var. Bahsettiğiniz yöntem açık bir şekilde anlatışmışsa ben de pm alabilirim. Birde component yok ama ps1'in gri kablosu var. Geçen sene denemiştim görüntü scart a göre baya net oluyordu.

gri kablo tüplüde çok iyi görüntü verir.. lcd'de oynayacaksan component şart ama
    usta varsa link niye pm atıyorsun.. paylaş sayfada herkes görsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

usta varsa link niye pm atıyorsun.. paylaş sayfada herkes görsün

Link yok hocam ben anlatıyorum forumda yasak diye paslasmiyordum ama sıkıntı olmazmış yakın zamamda konu açıcam

anladım.. isteyen olursa konuyla ilgili link atabilirm demişsin o yüzden söyledim
    kolay gelsin
  • arkadaşlar ferhat121 büyük yardımları sayesinde ps2 de usb bellekten oyun çalıştırmayı başarabildim, vakit bulduğum müddetçe adım adım size anlatacağım.

tekrar teşekkürler ferhat121

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnttn -- 30 Mart 2014; 22:37:40 >
  • Arkadaşlar gece biraz MGS 2 oynayayım diyorum..Sizce tüplü TV mi daha iyi bir görüntü verir yoksa 32 inç LED TV mi ? Daha büyük TV'ye takmak istemiyorum çok çözünürlük kaybı yaşarım diye yoksa yaşamaz mıyım? Kısaca nasıl yapayım bu olayı hangisi doğrudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Arkadaşlar gece biraz MGS 2 oynayayım diyorum..Sizce tüplü TV mi daha iyi bir görüntü verir yoksa 32 inç LED TV mi ? Daha büyük TV'ye takmak istemiyorum çok çözünürlük kaybı yaşarım diye yoksa yaşamaz mıyım? Kısaca nasıl yapayım bu olayı hangisi doğrudur?

örnek vereyim; 32 inç bir LCD tv ye ve 51 ekran tüplü tv ye sahibim, dediğiniz çözünürlük farkı eğer component kabloyu led tv de kullanırsanız bir kaç tırtıklanma dışında çok da rahatsız etmiyor, ayrıca tüplü tv ye göre daha canlı renkler alıyorsunuz,,ama sıkıntı şu: gözümüz full hd görüntüye okadar alışmışki her LCD ve led tv den ps3 performansı bekler olduk...bence oyun genişekran destekliyorsa ve progressive scan açılabiliyorsa direk LCD ve led tv, yoksa tüplü idare ediyor, nosttalji havasında :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Arkadaşlar gece biraz MGS 2 oynayayım diyorum..Sizce tüplü TV mi daha iyi bir görüntü verir yoksa 32 inç LED TV mi ? Daha büyük TV'ye takmak istemiyorum çok çözünürlük kaybı yaşarım diye yoksa yaşamaz mıyım? Kısaca nasıl yapayım bu olayı hangisi doğrudur?

Component Kablo kullan.Büyük ekranda en iyi görüntüyü o verir
  • Teşekkürler arkadaşlar component kablo işime gelir gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnttn

arkadaşlar ferhat121 büyük yardımları sayesinde ps2 de usb bellekten oyun çalıştırmayı başarabildim, vakit bulduğum müddetçe adım adım size anlatacağım.

tekrar teşekkürler ferhat121

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.