Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Captain__

Merhabalar,
    Bende uzun zamandır PS2'de oyun oynamıyorum. Yaptırmayı düşünüyorum bende. Slim kullanıyorum. İlk çıktığı zaman almıştım DVD oyunları oynamak için çip taktırmıştım ama şimdi oyunları açmıyor. Kadıköy Yazıcıoğlunda yaptırabilirsem ne mutlu bana. Ayrıca hala PS2 için birçok oyun üretiliyorsa bir kaç oyun önerir misiniz?
    Birde 2 kişilik oynanabilen oyunlar biliyor musunuz? Bende Sniper ELite vardı. Arkadaşlarla çok oynadım o oyunu Ekran ikiye bölünüyor Bu tarzda bildiğiniz oyunlar varsa önerir misiniz?

iki kişilik urban reign tavsiye ederim

• Arkadaşlar PS2'ye Fifa 14'ten sonra oyun çıkmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venom800 kullanıcısına yanıt
    birde aklında bulunsun, tozda aynı sıkıntıyı yapıyor.. benimde bazen cihaz tek seferde okuduğu oyunları hiç okumamaya başlıyor.. 15-17 sene önce aldığım temizleyici fırçaları olan cd'yi takıyorum.. işi bittiği zaman eskisi gibi cd'yi takar takamaz anında açmaya başlıyor

ama senin problem lensin ömrü gitmiş bence de.. bu fayda etmeyebilir.
  • quote:

Merhabalar,
    Bende uzun zamandır PS2'de oyun oynamıyorum. Yaptırmayı düşünüyorum bende. Slim kullanıyorum. İlk çıktığı zaman almıştım DVD oyunları oynamak için çip taktırmıştım ama şimdi oyunları açmıyor. Kadıköy Yazıcıoğlunda yaptırabilirsem ne mutlu bana. Ayrıca hala PS2 için birçok oyun üretiliyorsa bir kaç oyun önerir misiniz?
    Birde 2 kişilik oynanabilen oyunlar biliyor musunuz? Bende Sniper ELite vardı. Arkadaşlarla çok oynadım o oyunu Ekran ikiye bölünüyor Bu tarzda bildiğiniz oyunlar varsa önerir misiniz?

aynen, urban regin çok iyidir. tekken'in yapımcıları tarafından.. paul ve law'da var

ps2 için oyunu yine yazıcıoğlu en alt katta bulabilirsin, veya eski salı pazarı şimdinin isparkı olan yerin hemen karşısında dvd satan bir yer var.. baya sağlam arşiv var orda, orayada bak derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortal-Gamer

Arkadaşlar PS2'ye Fifa 14'ten sonra oyun çıkmayacak

gerekte yok zaten.. pes05 efsanedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Merhabalar,

iki kişilik urban reign tavsiye ederim

Teşekkürler bakacağım bulabilirsem alırım:)

• Hocam ben ps2 Bilgisayar ekranina baglamak istiyorum yardimci olurmusunuz_
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillDre

Hocam ben ps2 Bilgisayar ekranina baglamak istiyorum yardimci olurmusunuz_

o konuda venom800 arkadaşımızın ayrıntılı bir yazısı var:

http://forum.donanimhaber.com/m_20305229/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Hocam ben ps2 Bilgisayar ekranina baglamak istiyorum yardimci olurmusunuz_

o konuda venom800 arkadaşımızın ayrıntılı bir yazısı var:

http://forum.donanimhaber.com/m_20305229/tm.htm

Sagolasin
  • sende saol, kolay gelsin
  • quote:

quote:

gerekte yok zaten.. pes05 efsanedir

Fifa 14'ten sonra hiçbir oyun çıkmayacak. Yani ps2ye çıkan son oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mortal-Gamer kullanıcısına yanıt
    yok anladım onu, zaaten daha önce de duymuştum.. ama normal çünkü konsolun üretimi durduruldu.. 10 küsür senelik konsol, fazla bile gitti
  • quote:

yok anladım onu, zaaten daha önce de duymuştum.. ama normal çünkü konsolun üretimi durduruldu.. 10 küsür senelik konsol, fazla bile gitti

Aynen gene gitti :)
  • quote:

Olsun bizde eski efsane oyunları oynarız İnsan özlüyor
  • Eski efsanelerin dışında bazı oyunların devamları eskisi kadar hoşuma gitmedi benim

örnek olarak god of war serisinin en iyisi bence 2'ydi (1,2,3'ü bitirdim.. 4'ü oynamadım)

tekken serisinin en iyisi tekken 5'di

mortal kombat serisinin en iyisi en son çıkan MK9 ve MK deadly allince

pes serisinden en çok winning eleven pes 05'i seviyorum

yani benim için hala fazla fazla gideri var
  • quote:

Eski efsanelerin dışında bazı oyunların devamları eskisi kadar hoşuma gitmedi benim

örnek olarak god of war serisinin en iyisi bence 2'ydi (1,2,3'ü bitirdim.. 4'ü oynamadım)

Bencede Cıkan oyunlar yeter zaten pes fifa gibi oyunlar grafik duruyor sadece kadro yenileniyor.
  • quote:

quote:

Eski efsanelerin dışında bazı oyunların devamları eskisi kadar hoşuma gitmedi benim

Bencede Cıkan oyunlar yeter zaten pes fifa gibi oyunlar grafik duruyor sadece kadro yenileniyor.

Aynen öyle en güzeli wining eleven 11'di. Bende vardı o oyunsizde var mı bilmiyorum. Oyunda türkiye ligi de vardı üstelik:) Şimdi yaptırıp tekrardan oynayacağım özledim gerçekten

• haklısın dostum

çok eski bir futbol oyunu vardı.. sensible soccer.. o oyuna bayılıyorum ya, utanmasalar mahalle takımlarını bile ekleyeceklermiş.. hata o database'e sahip bir futbol oyunu çıkmadı
  • quote:

haklısın dostum

çok eski bir futbol oyunu vardı.. sensible soccer.. o oyuna bayılıyorum ya, utanmasalar mahalle takımlarını bile ekleyeceklermiş.. hata o database'e sahip bir futbol oyunu çıkmadı

Koca kafalı adamlar
  • .:SyLaR:. kullanıcısına yanıt
    yok o dediğin sonradan çıkanı, 3d olarak tekrar çıkmıştı ama tutmadı.. benim bahsettiğim 2 boyutlu olan, önce amigaya sonra pc'ye çıkmıştı. sega genesis versiyonu da var:

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.