Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oda oluşturalım da eğlence modu oynayalım olmaz mı?
  • tatar0606 kullanıcısına yanıt
    Drop ramdan kaynaklanıyor hocam merak etmeyin zaten geç bile kalmışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Sıkıldım bende gerçekten görev yapmaktan şimdi kırdın kırdın görevi var bu görevleri hazırlayan trol birisi sanırım salak saçma şeyler yaptırıyor sinirden mouse yumruk attım yeminle sağ el saatlerdir iptal şuan
    o görev redzone içine girme görevi yanında çok masum kalır redzone içine girme görevini saymıyor dün 2 defa redzone içine girdim saymadı
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Arabadan indin mi ? ben öyle yaptım şans eseri araba buldum bindim redzone çıktı indim 1 saydı birde bu arabayı bulmak çok zor kar olan yerde kar kızağı çıkıyor acaba kar olmayan yerlere mi araba koyuyorlar ?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Araba var hocam genelde kıyılarda oluyor merkezde görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Coşkun

Bu sorunu bende yaşıyorum. Fullscreen olmasına rağmen Fullscreen+windowed açılıyor. Alt+tab yapınca aşırı sinirimi bozuyor.

Bunun çözümü var mı yoksa güncelleme mi bekleyeceğiz?
    Cozumu yazdim oraya, ayarlardan tam ekran pencereli secip okeyliyorsunuz, ardindan tekrar tam ekran secip okeyliyorsunuz. Boylece tam ekran oluyor. Oyunu her acisinizda yapmaniz lazim patch gelene kadar. Close combatta cok takilma yasiyordum 1050ti olmasina ragmen, fakat pagefile ı kısmam en buyuk yarari sagladi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arabadan indin mi ? ben öyle yaptım şans eseri araba buldum bindim redzone çıktı indim 1 saydı birde bu arabayı bulmak çok zor kar olan yerde kar kızağı çıkıyor acaba kar olmayan yerlere mi araba koyuyorlar ?
    yo hiç arabadan inmedim arabadan in demiyor diye.Hepsini araba içinde yaptım birde senin dediğin gibi denicem merak ettim
  • MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    O çözümü ilk andan beri yapıyorum da sürekli yapmak artık baydığı için böyle kullanıyorum. Farklı bir çözümü var mı diye sormuştum ama yok sanırım neyse yeni patch bekleyeceğiz. Teşekkürler.
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah oralara'da bakayım böyle böyle çözeceğiz umarım, görevlerde takılan olursa sorsun burdan yardımcı olalım bir birimize

• Vikendide araç ile 5 defa kırmızı alanda dur görevinden sonra kask 3 görevi ne istiyor zor mu oda
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Oraya daha gelmedim ama benim bir arkadaş var o gelmiş olabilir ona sorarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 24 Aralık 2018; 17:18:7 >
  • quote:

Oraya daha gelmedim ama benim bir arkadaş var o gelmiş olabilir ona sorarım
    ben geldim Vikendi'de Mavi alan içerisindeyken en az 1 iyileştirme eşyası kullan diyor basit bu bunu yaparım akşama bu görevi yaptıktan sonra hepsini bitirmiş oluyorum 2.hafta görevlerini bekleyeyim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 24 Aralık 2018; 17:27:21 >

• quote:

Ekledim hocam ID: ParkPera
    başkan istek attım pubg
  • quote:

Orijinalden alıntı: erssag

ekle hocam pubg atalım bende yalnızım. steam: erssag1

yalnız olanlar eklesin :)
    başkan attım istek
  • Eve geçince onaylarım telefondan steam uygulaması ile onaylanıyorsa ordan eklerim yine

• beyler ekleyin: Regionella
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saslaner -- 26 Aralık 2020; 23:33:45 >
  • Yalnızlar ve yeni başlamayanlar eklesin M_1_C_H_E_C_K_

• Oyunda fps çok değişken olduğundan (70-130 arası değişiyor ) özellikle vikendi sıkıntı ,görüntüde donma takılma oluyor. 15-20fps değiştiğinde rahatsız ediyor oyun zevki kalmıyor vsync actım biraz daha iyi oldu. bir de oyunun başında ilk loota başlarken fps düşüyor.
    Bir de ne zaman kar 98 yada m24 fln bulsam şanssızlık başlıyor. Ağız tadıyla kullanamıyorum küçük maplerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MentosKola -- 25 Aralık 2018; 11:2:5 >
  • MentosKola M kullanıcısına yanıt
    Vsync kapat hocam

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.