Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün 26 mb'lık bir dosya ile güncelleme alırdı oyun anti hile sistem için. Sanırım artık yok, farklı bir sisteme mi geçildi acaba?
  • oyunu yeni yükledim bir cinslik olduğu kesin. şöyle ki; W'ya basıyoruz yürümek ve koşmak için tamam. ama bir müddet yürüdükten sonra boyuna yürüyor durduramıyorum karakteri. bu nedir arkadaş geriye gidemiyorum. araç sürdüğümde boyuna gaza basıyor arka arka gidemiyorum. klavyem sağlam diğer oyunlarda sıkıntı yok bu merette böyle bir sıkıntı var. kıl oldum iki dakika durup envantere bile bakamıyorum durmuyor boyuna yürüyor. otomatik yürüme olan numlock'a basmıyorum W'ya basıyorum bazen duruyor bazen durmuyor. anlamadım niye böyle oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Oyun başlarken rehber gibi ekranda çok bekliyor, herkeste mi öyle? Bazen uçaktayken başlıyor.
    Aynen bende anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Takım kurdunuz mu burdan?
    Usta beraber girelim ben yeni aldım mobil pubgden pcde oynayarak tecrübemizle var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün peş peşe 6 oyuna girdim hepsin'de takım arkadaşlarım beni öldürdü videosunu aldım twitter'dan pubg attım oyunu şimdi açtım bu uyarı ile karşılaştım keşke diğerlerinin'de videosunu çekseydim

• quote:

Orijinalden alıntı: omergorur

oyunu yeni yükledim bir cinslik olduğu kesin. şöyle ki; W'ya basıyoruz yürümek ve koşmak için tamam. ama bir müddet yürüdükten sonra boyuna yürüyor durduramıyorum karakteri. bu nedir arkadaş geriye gidemiyorum. araç sürdüğümde boyuna gaza basıyor arka arka gidemiyorum. klavyem sağlam diğer oyunlarda sıkıntı yok bu merette böyle bir sıkıntı var. kıl oldum iki dakika durup envantere bile bakamıyorum durmuyor boyuna yürüyor. otomatik yürüme olan numlock'a basmıyorum W'ya basıyorum bazen duruyor bazen durmuyor. anlamadım niye böyle oluyor?
    alt tuşuna basıp durdurmayı deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Son pingler için yazmıştır çünkü 100 altına inmiyor pingler doğal olarak millette sövmüştür bunlarda bu bahaneyi kullanmışlar

Alıntıları Göster
    Cidden ne oldu da böyle oldu anlamadım. 20-30 pingleri bile görüyorduk ilk geldiği zamanlar. Neymiş ki sorun böyle olmuş?

Bu arada aktif oyun arkadaşları arayan varsa ekleyebilir. +700 saatim var, ekleyecek olanlar için kimin ne kadar saati var önemli değil, yeter ki cıvık konuşmalar ve 20 yaş altı olmasın.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198100292677/

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Ben seni çok önceden eklemiştim ama sen hiç online olmuyordun tekrar ekledim forumdan bir kaç kişi ile oynadım memnun kalmayan olmadı ping olayına gelince pinglerin yükselmesi bizim server'lara erişimi kısıtladılar kesinlikle benim tahminim oyuncu sayısında düşüş oldu bunlarda herkesi bir yerde toplamaya çalışıyorlar gibi ping olayı kötü oldu adama kar98 ile ağaç arkasından vurup içeri giriyorum mesela çat vuruluyorum ağaç arkasından aslında nedeni yüksek ping ben ağaç arkasında görüyorum kendimi ama adam benim kafayı direk dışarda görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 16 Eylül 2018; 17:57:17 >
  • 994 saatim var, kontrollü ve ciddi oynayan +20 arkadaşlarla oynayabiliriz.

https://steamcommunity.com/id/braveheart92/
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Ben seni çok önceden eklemiştim ama sen hiç online olmuyordun tekrar ekledim forumdan bir kaç kişi ile oynadım memnun kalmayan olmadı ping olayına gelince pinglerin yükselmesi bizim server'lara erişimi kısıtladılar kesinlikle benim tahminim oyuncu sayısında düşüş oldu bunlarda herkesi bir yerde toplamaya çalışıyorlar gibi ping olayı kötü oldu adama kar98 ile ağaç arkasından vurup içeri giriyorum mesela çat vuruluyorum ağaç arkasından aslında nedeni yüksek ping ben ağaç arkasında görüyorum kendimi ama adam benim kafayı direk dışarda görüyor
    Hocam ParkPera sen isen nick tanıdık geldi fakat birlikte oynamadık diye hatırlıyorum. Benim yaş 33, aile, çocuk vs derken her zaman müsait olamıyorum ama müsait olduğum zamanlar da her türlü akarız oyuna. Duo zaten basit oluyor, aslında şu ortamdan güzel bir grup çıkar, online olanların sayısına göre birden fazla grupla oyunlara girilebilir.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Ben de çalışıyorum hocam, bir ara da bedelliyi yapıp geleceğim ama çoğu gün 20-23 arası 2-3 oyun atıyorum fırsat olursa. Bazen işten sonra insanın oyun oynayası gelmiyor ama çok yorulmadıktan sonra zaman yaratmaya çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 16 Eylül 2018; 19:37:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu görevlerden düşen eşyalar satılabilecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Beyler bu görevlerden düşen eşyalar satılabilecek mi ?
    Hayır, satılamıyor.
  • Dostlar dün itibariyle buradan üç arkadaş (AnadoluEfes - BraveHeart ve ben deniz Damn2u) toplanıp oynamaya başladık, bu ortamı daha genişletip oyun partneri aramaya son vermek için şu discord grubumuza gelebilirsiniz. Duruma göre kanallar çoğaltılabilir, gerekli kanal düzenlemeleri yapılabilir. Belli düzey de üyelerimiz vardı zaten geçmiş oyunlardan arkadaşlarımız olarak. Oyun partneri arayan varsa aramıza katılabilir.

Muhabbet küfürlü ve cıvık olmadığı sürece yaş durumunu pek kısıtlamayız sanırım. Zamanla oynayıp kaynaştıkça haritalar üzerinde ne şekilde planlama yapacağımızı, nerde nasıl hareket edeceğimizi de kararlaştırıp oyun seviyemizi daha üst seviyelere çıkartabiliriz.

https://discord.gg/KH3Zaq

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Dostlar dün itibariyle buradan üç arkadaş (AnadoluEfes - BraveHeart ve ben deniz Damn2u) toplanıp oynamaya başladık, bu ortamı daha genişletip oyun partneri aramaya son vermek için şu discord grubumuza gelebilirsiniz. Duruma göre kanallar çoğaltılabilir, gerekli kanal düzenlemeleri yapılabilir. Belli düzey de üyelerimiz vardı zaten geçmiş oyunlardan arkadaşlarımız olarak. Oyun partneri arayan varsa aramıza katılabilir.

Muhabbet küfürlü ve cıvık olmadığı sürece yaş durumunu pek kısıtlamayız sanırım. Zamanla oynayıp kaynaştıkça haritalar üzerinde ne şekilde planlama yapacağımızı, nerde nasıl hareket edeceğimizi de kararlaştırıp oyun seviyemizi daha üst seviyelere çıkartabiliriz.

Güzel oyunlar oynadık dün, 3-4 kere 2. olduk ama aramızdaki koordinasyon arttıkça ve 4. arkadaş bulabilirsek takır takır 1.likler de gelecektir. Benim internetimde devir vs işleri olduğundan bugün kesildi, yarın aranızdayım tekrardan.

• bana motorcu ceket'i ile kuru kafa resmi olan t-shirt verdi diğerleri çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Dostlar dün itibariyle buradan üç arkadaş (AnadoluEfes - BraveHeart ve ben deniz Damn2u) toplanıp oynamaya başladık, bu ortamı daha genişletip oyun partneri aramaya son vermek için şu discord grubumuza gelebilirsiniz. Duruma göre kanallar çoğaltılabilir, gerekli kanal düzenlemeleri yapılabilir. Belli düzey de üyelerimiz vardı zaten geçmiş oyunlardan arkadaşlarımız olarak. Oyun partneri arayan varsa aramıza katılabilir.

Beyler ciddi oynuyorsanız eğer beni ekler misiniz turnuva vs için. Steam ID: Sezenist

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Motorcu ceketi kaçıncı level'da verdi 16.level oldum hala vermedi survivor kasasında çıkan eski tshirtler falan veriyor şaka gibi Birde SNT silahı hangileri oluyor ?
  • 10 level oldum görevlerde kalıcı eşyayı sonra vericez dedi şimdilik geçici bişey verdi kalıcı motor ceketi 5 levelde çıktı bana arkadaşa 7 levelde çıktı garip bi sistem olmuş.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    SNT'ler mini14, sks, slr,qbu falan.

Ceket olayıda tamamen şans hocam. 2. levelde alanlarda var sen gibi 16 level olup alamayanlarda.

Banada 6. levelde kalıcı gözlük 10 levelde kalıcı beyaz kuru kafa tshirtü verdi.
  • 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.