Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Harita samhokdan büyük 8x8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patren kullanıcısına yanıt
    Sanhokun harita üzerindeki şekline benziyor zaten, ebat olarak 8x8 büyükmüş bayağı.
    Bence sanhok ile miramar arası bir ebat yeterli olacaktır.Ne dev gibi olsun nede minnak :D
  • PUBG [ANA KONU]
    PUBG [ANA KONU]
    PUBG [ANA KONU]
    PUBG [ANA KONU]

Oyuna yeni kamyon, yeni kask skini ve yeni silahlar gelecek. Kaynak: PUBG Best

• m4, g36 ve alttaki Sterling Mk2 haberleri / fotoları kolpa. datamining de bunların hiç biri yok.

şimdilik telif haklarının ucuz olduğu mk47 gelecek.

yeni haritanın boyutları erengel/miramar ve sanhok un arasında olacak, yani 6x6.

Datamining de c4 ve vosvos bulunmuş. c4 belki br için ucuk olabilir fakat vosvos mutlaka yeni haritaya özel olacaktır.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Hadi bee. PUBG Best paylaşınca sevinmiştim bende. En azından g36 bari gelseydi iyiydi de neyse sağlık olsun o zaman napalım.
  • Güncelleme Reddit de yazılana göre bugün geliyor.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Hocam dünyanın en fazla satılan oyunu ve adamlar trilyon kazandı sence iki tane silahın görünüm telifini ödeyemeyecek kadar paraları yok mu ? need for speed bile dünyanın en pahallı arabalarının teliflerini alıp oyuna koyuyor bluehole onlardan kat kat zengin bir firma olayın parasal olduğunu sanmıyorum silah sayısını az tutup oyuncuların zevk almasını sağlıyorlar her yerden awm çıksa sence bu oyundan zevk alabilirmiydik sırf bu yüzden adamlar level 3 kaskı airdrop ile vermeye başladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hocam dünyanın en fazla satılan oyunu ve adamlar trilyon kazandı sence iki tane silahın görünüm telifini ödeyemeyecek kadar paraları yok mu ? need for speed bile dünyanın en pahallı arabalarının teliflerini alıp oyuna koyuyor bluehole onlardan kat kat zengin bir firma olayın parasal olduğunu sanmıyorum silah sayısını az tutup oyuncuların zevk almasını sağlıyorlar her yerden awm çıksa sence bu oyundan zevk alabilirmiydik sırf bu yüzden adamlar level 3 kaskı airdrop ile vermeye başladılar
    level 3 kask ı gelen feedbacklere göre düzelttiler, aynı oyun içi spot sisteminin ilk başta iptal edilip şimdi daha uygun bir şekilde getirilmesi gibi.

evet belki teliflere yetecek paraları vardır fakat kar maksimizasyonu faktörü ön planda olur her zaman. Colt, Heckler koch, İzmash gibi üreticilere yüksek ücretler ödemek yerine daha uygun alternatiflere yönelmeleri daha mantıklı.

• Test server kullanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum test server'da sesler neden daha kısık yada bende neden ses'ler çok düşük geliyor anlam veremedim bütün ayarlar aynı ikinciside envanter olan tab tuşuna basılı tutma yapma gibi bir şansımız var mı aç kapat yaparken bazen takılıyor o yüzden basılı tut gibi yapma şansımıx var mı ?
  • 12 gb patch var bende sizde de var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

12 gb patch var bende sizde de var mi
    Günaydınlar, işte olduğum için tabiki bakamadım ama şunu belirtmek isterim

Oyunda desync den ölmeyelimde istediği kadar büyük update yapsın, hakettiğimiz mücadeleyi bize oyun geri versin yeter.
    Bu oyunda iyi aimi olan ve iyi zamanlaması olan kendini desync olmasın diye farklı şekilde optimize eder oldu.
    Peak atarkan bile kafanı uzatıp içeri çekiyorsun yarım saniye sonra boom yerdesin.

Bunları yok etsinler de başka bir şey istemiyorum.O zaman göreceğiz ses kasıp prefire atan hardcore ev camperları.
    Son olarak pubg tweeter sayfasında herkes rip pubg demeye başladı, bu network kalitesizliğinden sıkılanların bir çoğu
    call of duty blackout br oyununa gitme planları yapmaya başladı bile. Blue hole son kozlarını iyi kullanmak zorunda.
    Yoksa gg end of the story.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    yok onemlı dıel ısterse 100 gelsın ınt hızlı sıkıntı yok da bu ara pc de sorun var acaba oyunu falan mı sıldı kont edemedım ıse gıderken ole acdım bırakdım onu merak ettım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Oyunda desync den ölmeyelimde istediği kadar büyük update yapsın, hakettiğimiz mücadeleyi bize oyun geri versin yeter.
    Bu oyunda iyi aimi olan ve iyi zamanlaması olan kendini desync olmasın diye farklı şekilde optimize eder oldu.
    Peak atarkan bile kafanı uzatıp içeri çekiyorsun yarım saniye sonra boom yerdesin.

Bunları yok etsinler de başka bir şey istemiyorum.O zaman göreceğiz ses kasıp prefire atan hardcore ev camperları.
    Son olarak pubg tweeter sayfasında herkes rip pubg demeye başladı, bu network kalitesizliğinden sıkılanların bir çoğu
    call of duty blackout br oyununa gitme planları yapmaya başladı bile. Blue hole son kozlarını iyi kullanmak zorunda.

Alıntıları Göster
    Ah be kardeşim.. O desync yüzünden anlık vuruşlar, köşelerden çıkamamalar adamı deli ediyor. Bu güncellemeden önce gelen güncelleme ile daha da artmıştı. İnşallah bununla biraz olsun düzeltmişlerdir ama sanmıyorum. Adamların sunucu servisleri ya kötü ya da yetersiz ya da bizi pek önemsemiyorlar.

BF sunucuları her daim Almanya üzerinden sunuculara ulaşmamıza rağmen desync gibi bir sorun hiç yaşamadık. Oturup şunların ekibiyle bir toplantı falan yapsalar yardım alsalar diyeceğim ama neredeeeee..

• 20K'ya road warrior helmet gelmiş techizat bölümüne

Training moda girdim ping 47 48 gösteriyordu ne kadar doğru bilemiyorum.

İşlerim olduğumdan çok detaylı bakamadım çıktım hemen.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    millet yoklukdan oynuyor altenatifi yok, zaten oynayanlarda azalmaya başladı.
    https://www.globalklavye.com/pubg-bir-yildan-fazla-suredir-ilk-kez-milyonun-altina-dustu/
  • patren kullanıcısına yanıt
    Çinliler gitmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Alıntıları Göster
    Desync olmasının sebebi ping'le alakalı oyunun ping'lerine dün baktım 102ms ile en düşük 80ms arasında %10 paket kaybı ile oyun oynatıyor bunun bize standartı en fazla 20-50ms arası %0 paket kaybı ile oynatması lazım kısaca Avrupa server'ları açılması lazım Türkiye'ye bir tane açsalar tadından yenmezdi

• bune abi her patch 11gb dalga mı geçiyorsunuz her seferinde oyunu tekrardan yazıyorlar zaten AKN denilen saçma birşey var diğer battle royale oyunlarının patchleri 2 GB yi geçmiyor vallahi oyun yapmayı bilmeyen firmanın oyununu almışız.
  • Şu adrese gidip ping değerlerinizi yazar mısınız?

https://www.pubgping.globalklavye.com/

Sunucular: Ping (ms):
    AWS GovCloud (US) 236
    Asia Pacific (Mumbai) 203
    Asia Pacific (Seoul) 357
    Asia Pacific (Singapore) 254
    Asia Pacific (Sydney) 379
    Asia Pacific (Tokyo) 325
    Canada (Central) 238
    China (Beijing) 295
    Europe (Frankfurt) 89
    Europe (Ireland) 100
    Europe (London) 90
    South America (Sao Paulo) 272
    US East (Ohio) 194
    US-East (Virginia) 161
    US-West (California) 238
    US-West (Oregon) 254
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Şu adrese gidip ping değerlerinizi yazar mısınız?

https://www.pubgping.globalklavye.com/

Sunucular: Ping (ms):
    AWS GovCloud (US) 236
    Asia Pacific (Mumbai) 203
    Asia Pacific (Seoul) 357
    Asia Pacific (Singapore) 254
    Asia Pacific (Sydney) 379
    Asia Pacific (Tokyo) 325
    Canada (Central) 238
    China (Beijing) 295
    Europe (Frankfurt) 89
    Europe (Ireland) 100
    Europe (London) 90
    South America (Sao Paulo) 272
    US East (Ohio) 194
    US-East (Virginia) 161
    US-West (California) 238
    US-West (Oregon) 254
    US-East (Virginia) 179
    US East (Ohio) 170
    US-West (California) 218
    US-West (Oregon) 231
    Canada (Central) 169
    Europe (Ireland) 87
    Europe (London) 83
    Europe (Frankfurt) 65
    Asia Pacific (Mumbai) 230
    Asia Pacific (Seoul) 329
    Asia Pacific (Singapore)231
    Asia Pacific (Sydney) 397
    Asia Pacific (Tokyo) 321
    South America (Sao Paulo)302
    China (Beijing) 271
    AWS GovCloud (US) 227

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.