Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne Boktan bir oyundur arkadaş. Oyun yüklü olduğu halde açılmıyor bir daha indiriyor oyunu. Yerel dosya kontrolünde de bir sorun görükmüyor. İnsanı kanser eder bu oyun.
  • Herkesi kendi sanıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 10 Mayıs 2018; 5:1:33 >
  • shroud'a hile diyorsanız gerçekten rezil durumdasınız demektir.Adam King of the Reddit siz hala neyin lafını yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bu mesaj silindi.
    Peki bu adamın katıldığı lan game turnuvaları? İstatistikleri? O katıldığı turnuvaların videoları? Umarım mantık çerçevesinde yanıt alabilirim. Bu arada bende 33 yaşındayım, dial up dönemini, quake 3, unreal ve half life dönemini iliklerine kadar yaşamış, en son 2004 yılında WCG TR CS 1.6 turnuvasına kadar katılmışlığım var. Eğer ki 10-15 sene önce bu ortamlar olsaydı bende şu an streamer olurdum, hatta benim ortamımdan bir çok arkadaşla birlikte bu işi yapardık. Artık e-sports sayesinde streaming bir iş kolu haline geldi. Öyle ki adamlar oyunların güncellemelerinin saatine göre uyuyup uyanma, yayına girme gibi detayları planlayıp streaming yapıyorlar, adamların işi bu. Bu işi zemini olmayanlar yapıp sözde başarı ortaya koysalar şüphe duyulabilir fakat lan game turnuvalarından geçmişi olan birilerine bu yaftayı yapıştırmak bana pek mantıklı gelmiyor.

• Deathmatch modunu nasıl oynayabiliriz?
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Şu an sadece customlarda var. Yakında herkese açılacağını yazmışlar.
    Kaynak : Link
  • Şu oyuna CS:GO gibi atölye falan getirsinler yani girip antrenman yapabilecek bir şey lazım. Malum çatışma oyunun 10 dakikasında falan oluyor en fazla bu sebeple silahlara alışmak zaman alıyor.
  • Pek sevdiğim ve becerebildiğim bir oyun türü türü değil ama arkadaşların ısrarı sonucunda ben de bu hype'a katıldım. 4 senelik notebookum ile 1080p very lowda 40-45fps alıyorum. Benim için idare eder diyebilirim. Dün 2 saat oynama fırsatım oldu. Epey eğlendim. Bakalım ne zaman sinirlerimi bozmaya başlayacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetil Co A -- 9 Nisan 2018; 9:22:51 >
  • r.H kullanıcısına yanıt
    Shroud ve hile ? Adamın god like zamanlaması ve empatisi var.Shroud a aim diyen gidip kartopu oynasın lütfen.

Mk14 ile 8x auto mode bir atışı var miramarda ben öyle bir kontrol görmedim.Hacienda bölgesinde direk havuza inip, ilk bulduğu scarh ve level 3 armor ile 30 saniye içinde 8 kişi yok ediyor.Direk beast mode a geçiyor otomatik olarak.
    EK olarak 3 milyon takipçinin tamamı mal anlamamış shroud un hile olduğunu
  • ya bunlara niye cevap yazıyorsunuz siz? kendisi yapamayınca başkalarına b.k atan tipler

bir de kıyamam falan yazmış yazık ya
  • RushBerry kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 950m var grafik ayarlarınızı alabilir miyim birde gayet rahat adam vurabiliyor musunuz
  • Elimde pubg kasa anahtarları mevcut nereye satıp değerlendirebilirim? Oyunfor alış 5 lira diyor çok az buldum.
  • arkadaşlar sistemim i5 2500k hd7870xt 8gb 1600mhz ram 1920x1080 en düşük ayarlarda oynuyorum dokular orta sadece ama çok kişinin indiği yerlerde fps 1 e düşüyor sürekli anlık donma yaşanıyor daha sonra geçiyor ama bi yarım dakika kadar iner inmez dona dona gidiyor sonra sabit 60 fps vsync on normal mi?
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    hocam oyunu herkes very low oynuyor. oyunu açıp ekran kartı ve işlemci takip edin sorunu direkt olarak anlayacaksınız.kalabalık yerlerde herkesin fps düşüyor ama 1e değil. sanırım işlemcinizin gücü yetmiyor. ocli mi kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

hocam oyunu herkes very low oynuyor. oyunu açıp ekran kartı ve işlemci takip edin sorunu direkt olarak anlayacaksınız.kalabalık yerlerde herkesin fps düşüyor ama 1e değil. sanırım işlemcinizin gücü yetmiyor. ocli mi kullanıyorsunuz?
    oc li değil hayır stock
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    oc delisi bir işlemciniz var hocam değerlendirin bence forumlarda altın değerinde değer gösteriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Shroud ve hile ? Adamın god like zamanlaması ve empatisi var.Shroud a aim diyen gidip kartopu oynasın lütfen.

Mk14 ile 8x auto mode bir atışı var miramarda ben öyle bir kontrol görmedim.Hacienda bölgesinde direk havuza inip, ilk bulduğu scarh ve level 3 armor ile 30 saniye içinde 8 kişi yok ediyor.Direk beast mode a geçiyor otomatik olarak.
    EK olarak 3 milyon takipçinin tamamı mal anlamamış shroud un hile olduğunu
    Sizin gibiler bu adam csde milleti öttürürken de ve vardı hiçbir şey,hiçbir kanıt bulamadınız yıllarca.Şimdi hala varsını ve uyduruk şeylerin başını sonunu bilmeden hile v.s diyorsunuz.Adamın çok iyi kontrolü var diye hile mi olacak arkadaş o 8 kill videosunu da izledim gayet normal adam vuruyor.Kişisel olarak algılamayın ama shroud'u kendinizle neden kıyaslıyorsunuz anlamıyorum.Siz beceremiyorsunuz diye kimse yapamayacak mi yani.CS oynarken bu adam nasıl en iyilerle kiyaslaniyorsa şimdi de öyle olmalı,tek sorun onun kadar iyisi çok az var ve bu size batıyor,anlamıyorum.Mithrain'i izleyip makro diyorsunuzdur kesin siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 10 Nisan 2018; 10:57:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KlasikNick

Hocam bende de 950m var grafik ayarlarınızı alabilir miyim birde gayet rahat adam vurabiliyor musunuz
    kenar yumuşatma ve görüş uzaklığı düşük , geri kalanlar çok düşük , 1280x720 de oynuyorum hocam çoğu zaman adam vurmada sıkıntı olmuyor ama hacı school gibi yerlere atlayınca pc nin kendine gelmesi 30-40 sn alıyor :D (1366x768 dede oynanıyor ama diğer çözünürlükte daha akıcı oyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 9 Nisan 2018; 20:8:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

oc delisi bir işlemciniz var hocam değerlendirin bence forumlarda altın değerinde değer gösteriyorlar
    bilmiyorum ki zamanında yapıyordum dedim sonra orjinal haliyle kullanayım intelin bi programı vardı kendi kendini ocliyordu onu mu yüklesem
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.