Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yandancatli

Driver geldi arkadaşlar, game exprience'a PUBG için

bakalım işe yarayacak mı.
  • Test sunucularında FPS durumu nasıl optimizasyonu düzeldi denilebilir mi? Yoksa hala aynı mı?
  • Çok iyi şuan optimizasyon bayağı düzeltmişler ve grafikler harika olmuş.
  • Arkadaşlar oyun içi paralar silinecek mi yarın tam sürümle beraber?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Arkadaşlar oyun içi paralar silinecek mi yarın tam sürümle beraber?

hayır, silinmeyecek.
  • Bana level 3 kaska m416 ile nasıl tek atılır öğrete bilecek var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Bana level 3 kaska m416 ile nasıl tek atılır öğrete bilecek var mı acaba ?

canın full müydü?
  • Biraz once satin aldim, bir oyuna girdim direk oldum, ikinci oyuna girdim sonuc bu. Feci sekilde bulut icerisinde kaldim fakat gaz maskesi vardi sansima sanirim o biraz hayatta tuttu.

Tuslari daha bilmiyordum ama, diger adama cok feci siktim ama cok acikta kaldigim icin aldi beni durbunu acmayi ates ederken ogrendim cift tiklamak gerekiyormus

PUBG [ANA KONU]

Steam'den eklemek isteen olursa

https://steamcommunity.com/id/aranel6/

• LegendM kullanıcısına yanıt
    gaz maskesi işe yaramıyor başkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Ben nasil hayatta kalabildim o zaman resmen haritanin yarisini kostum medic olmadan, bilgi icin tesekkurler
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    bugün tam sürüme geçince inşallah düzeltirler hocam yoksa bu şekilde zor oynarız
  • Arkadaşlar pubg'de aile paylaşımı kullanılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

Ben nasil hayatta kalabildim o zaman resmen haritanin yarisini kostum medic olmadan, bilgi icin tesekkurler

Gayet normal oyunu ilk aldığımda bende böyle dereceler alıyordum öğrendikten sonra olamıyorum kolay kolay. :)
  • kullanıyor
  • arkadaşlar bu test serverda oynayanlar artık ana oyuna da geldide neyse . Grafik ayarlarını nasıl yapıyorsunuz ? Evet öncekine göre baya fps artışı varda örnek olarak aa ve texture yüksekti diğerleri en düşükteydi genelde shroud vb yayıncılarda da böyle kullanıyordu. Şimdi durum nedir post-pro. ve gölgeleride açıp iyi fps alan var mı hala yoksa eskisi gibi kullanmaya devam mı
  • quote:

quote:

canın full müydü?

Canım full'dü bir tanede adrenalin iğnesi yapmıştım yani yukardaki çizgide full durumdaydı kaskta hiç hasarda yoktu işin ilginç tarafı bana tek attı ama gelip lootlamadı bekledim nerden gelecek diye hiç gelmedi bende sıkıldım lobiye döndüm

• quote:

quote:

quote:

canın full müydü?

Canım full'dü bir tanede adrenalin iğnesi yapmıştım yani yukardaki çizgide full durumdaydı kaskta hiç hasarda yoktu işin ilginç tarafı bana tek attı ama gelip lootlamadı bekledim nerden gelecek diye hiç gelmedi bende sıkıldım lobiye döndüm

hile olsa bile tek kurşunda nasıl tek atabiliyor onu anlamadım ama gelip lootlamadıysa hile olma ihtimali var

• quote:

quote:

quote:

quote:

canın full müydü?

hile olsa bile tek kurşunda nasıl tek atabiliyor onu anlamadım ama gelip lootlamadıysa hile olma ihtimali var

Bende anlamadım oyunda yeniyim belki bilmediğimiz bir olay mı var diye sormak istedim hatta gece araştırdım biraz bir ton hilesi çıktı millet çim ağaç kayaları kaldırma hilesi bile yapıyormuş bir ton hilesi varmış oyunun bizde elimizde silahla koşuşturup oyunu öğrenmeye çalışıyoruz yazık vallahi bu arada güncelleme çıkmış bekleyen arkadaşlar güncellesinler

PUBG [ANA KONU]

• Full sürüme beklemedeyim...

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Dostum Oyunda bariz hile kullanan insanlar var.Eminim ki damage boost tarzı bir zıkkım falan buldular.
    Birde solo oyun içerisinde nasıl oluyorda iki tane armut yan yana aynı anda bana rushlayıp beni öldürüyorlar ve birlikte benim ekipmanlarımı lootlayıp paylaşıyorlar.Oyuna alışmaya başlıyorum biliyorum güzel oyun ama bu tarz zıkkımlar var oldukça işimiz iş.
    Kesinlikle işin o..pusu olmak için saatlerini harcıyor insanlar. Gir ozaman duo yada full squad oyna be adam.

Bu arada update detaylarının yer aldığı bir paylaşım yapabilirmisiniz burada. İş yerindeki odamda ve tüm internette websense var
    hiç bir site açılmıyor burada :D akşama kadar meraktan patlarım ben şimdi :D
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.