Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladim hocam, daha 3 5 oyun oynadim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar PUBG arkadasi arayan varsa haberleselim. Aksamlari musaitim, ama sabirlida olacak daha yeniyim..

• AndyPyro & Liquidz - 28 KILL #DUO

İyi Seyirler
  • yeni kutular gelecekmiş 1 aya kadar millet o yüzden satıyor gamescom kutularını fiyatı düşebilir ben de sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

yeni kutular gelecekmiş 1 aya kadar millet o yüzden satıyor gamescom kutularını fiyatı düşebilir ben de sattım.

kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

yeni kutular gelecekmiş 1 aya kadar millet o yüzden satıyor gamescom kutularını fiyatı düşebilir ben de sattım.

şöyle kaynak göstermeden sallayanların %90'ı yanlış çıkıyor.
  • Önüzmüzdeki ay esl turnuva düzenliyor ordada kutu cıkar diye düşünüyor sanırım yeni kutu gelecekmış diyen arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yesil+

Önüzmüzdeki ay esl turnuva düzenliyor ordada kutu cıkar diye düşünüyor sanırım yeni kutu gelecekmış diyen arkadaşlar

ya gelebilir tabi ki ama kesin bir kaynak var mı yoksa söylentiden ibaret mi bunu belirtmek lazım.

1.si elinde sonunda yeni kasa gelecek oyuna ama şöyle bir şey var yeni kasanın gelmesi eski kasanın değerini belli bir süre düşürür daha sonra itemler ve kasa piyasada azalınca değeri daha da artacaktır. ha ben sattım kasaları dün orası ayrı mesele :D

2.si yeni gelecek kasada atıyorum gamescom kasasının en pahalı itemlerini içerirse falan o zaman gamescom çöp olur çok daha ucuza gider ama ben böyle bir şey olacağını sanmıyorum. her kasanın skinleri o kasaya özel kalır diye düşünüyorum. buda gamescomu uzun vadede değerlendirecektir.

• Tebrikler bu oyununda içine hile ile ettiler... Kapıdan geçen mi dersin, adamın kafasını kalbura çevirdikten sonra bana hs atan mı dersin alayı var...
  • Pubg oynayan arkadaşları discord a bekliyoruz.

https://discord.gg/w7qxd9q
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Discord a gel buradan arkadaşlarla oynayabilirsin.

https://discord.gg/w7qxd9q
  • 2500k işlemci R9 270x ekran kartı ve 8 gb bellek var uçaktan atlar atlamaz fps 1e düşüyor oyun donuyor ram kullanımı 5gb seviyelerini aşıyor ve oyuna müdahale edemiyorum, benzeri bir sorun yaşayan oldu mu? Witcher 3 oynadık böyle bir zırvalık olmadı anlamıyorum bu oyunların derdi ne.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu 4 gb ram kullanırken yaşadım 8 yapınca düzelmişti. Eğer ram kullanımı %100e vuruyorsa sistemdeki diğer dosyaları kapatmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

Aynı sorunu 4 gb ram kullanırken yaşadım 8 yapınca düzelmişti. Eğer ram kullanımı %100e vuruyorsa sistemdeki diğer dosyaları kapatmanı öneririm.

Ekran kartı sürücüsünü güncelleyip işlemcinin turbo modunu açınca en düşük ayarlarda en azından oynanacak durumda ancak bu erken erişim oyunlarındaki optimizasyon sıkıntısı resmen kanser. Rust bu konuda istisna, o oyunu ultra ayarlarda 80-90 fpsde oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

Tebrikler bu oyununda içine hile ile ettiler... Kapıdan geçen mi dersin, adamın kafasını kalbura çevirdikten sonra bana hs atan mı dersin alayı var...

Ben de ilk yere indiğimde binalar tam yüklenmediginden evlere istediğim yerden girebiliyirum hileyle alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fat1453

quote:

Tebrikler bu oyununda içine hile ile ettiler... Kapıdan geçen mi dersin, adamın kafasını kalbura çevirdikten sonra bana hs atan mı dersin alayı var...

Ben de ilk yere indiğimde binalar tam yüklenmediginden evlere istediğim yerden girebiliyirum hileyle alakası yok.

Benim dediğim olay oyunun başında değil ortalarında gerçekleşiyor, nasıl bir yükleme bu 10 dk sürer mi?

Bu son birkaç gündür başlayan bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

2500k işlemci R9 270x ekran kartı ve 8 gb bellek var uçaktan atlar atlamaz fps 1e düşüyor oyun donuyor ram kullanımı 5gb seviyelerini aşıyor ve oyuna müdahale edemiyorum, benzeri bir sorun yaşayan oldu mu? Witcher 3 oynadık böyle bir zırvalık olmadı anlamıyorum bu oyunların derdi ne.

Elindeki işlemci biraz enterasan bir işlemci, kullandım oradan biliyorum. Bazı oyunlarda turbo frekansı yeterli iken bazılarında yetersiz kalabiliyor. Eğer frekansı 4,5 ghz seviyesine getirirsen bambaşka bir şeye dönüşüyor gavur...

Tavsiyem birde işlemciyi 4,5 ghz getirin, voltaj olarak 1.25-1.3 v civarları yeterli geliyor...

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar oyun tecrübeme dayanarak söyleyeceğim. Eski olan herşey daha değerli oluyor yeni kasa gelmesi eskinin değelerini uzun vaadede artıracaktır. Eski kasayı öldürecek şekilde bir drop ayarı yapmazlar yeni kasalarda.
  • quote:

quote:

2500k işlemci R9 270x ekran kartı ve 8 gb bellek var uçaktan atlar atlamaz fps 1e düşüyor oyun donuyor ram kullanımı 5gb seviyelerini aşıyor ve oyuna müdahale edemiyorum, benzeri bir sorun yaşayan oldu mu? Witcher 3 oynadık böyle bir zırvalık olmadı anlamıyorum bu oyunların derdi ne.

Elindeki işlemci biraz enterasan bir işlemci, kullandım oradan biliyorum. Bazı oyunlarda turbo frekansı yeterli iken bazılarında yetersiz kalabiliyor. Eğer frekansı 4,5 ghz seviyesine getirirsen bambaşka bir şeye dönüşüyor gavur...

Tavsiyem birde işlemciyi 4,5 ghz getirin, voltaj olarak 1.25-1.3 v civarları yeterli geliyor...

Oc ile en azından 4 ghz seviyelerine çekesim var ancak pek anlamıyorum açıkçası. Asus anakart var bios üzerinden arttırmak lazımmış sanırım çarpan değerlerini ancak beceremedim. Önceki işlemcim i3 540dı yine bios üzerinden çok rahat yapıyordum hatta 4.2 ghz görmüştüm o işlemcide. Ancak bunu beceremedim. Biraz daha kurcalayacağım olmazsa 4.5 ghz çok rahat diyorlar bu işlemci için bir zamanların oc canavarıymış.

• quote:

quote:

quote:

Oc ile en azından 4 ghz seviyelerine çekesim var ancak pek anlamıyorum açıkçası. Asus anakart var bios üzerinden arttırmak lazımmış sanırım çarpan değerlerini ancak beceremedim. Önceki işlemcim i3 540dı yine bios üzerinden çok rahat yapıyordum hatta 4.2 ghz görmüştüm o işlemcide. Ancak bunu beceremedim. Biraz daha kurcalayacağım olmazsa 4.5 ghz çok rahat diyorlar bu işlemci için bir zamanların oc canavarıymış.

Analartın modeli nedir? P67 yada Z77 türevinden bir kart olması gerekiyor bu değerler için...

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.