Şimdi Ara

Player Unknown's Battlegrounds|Ps4-Ps4Pro Ana konu| (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
3.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cümlenin mantıksızlığı o senin görüşün deyip sonrada çöp demek.Sonynin sistem iyi ya yeni konsol çıkınca eskileri remasterad yap o konsolun yeni oyunlarını bir sonraki konsolun gelişine yakın yap.Habire Trailer ver lmillet daha oyunlar çıkmadan Xbox çöööp zaa desin.

Uncharted 4 dışında hangi exclusive oyunun çıktı acaba bu nesilde(Kilzone infamous falan deme gears of war ın yanına yaklaşamazlar)

Excluise dışında hiç bir üstünlüğünüüz yok.Fiyatlardan tutta oyun sistemleri,online alt yapı,oyun kolu vb vb vb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 12 Eylül 2017; 11:14:34 >
  • Unc 4 horizon unc the lost legacy bloodborne infamous 2. Son infamous 1. Light, the last guardian aklima ilk etapta gelenler bunlar.Bundan sonra cikacaklar daha onemli keza Tlou2 Spiderman vs.Cumlenin mantiksizligi demissin de Turkcen cok iyi degil galiba kendim icin cop oldugunu ama senin icin belki oyle olmayacagini soylemistim.Fiyatlar demissin bariz psn in fiyat konusunda ustunlugu var.Gamepad ve altyapi da ise tabi ki xbox bunu ancak bir kor inkar eder.Neyse dedigim gibi sizin gorusunuz saygi duyarim benim icin bu nesil her turlu cop.Xbox bir kere olu dogdu zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de cok ovsugun gowun metascoreuna bir bak bakalim bir de ps exclerinin metascoreuna bak.Ki gowda exclusive oyun degil catur cutur pcden ultraya yakin grafiklerde oynamistim

• Şimdilik yeni bir gelişme yok sanırım. Bakalım 2018 de çıkacak mi?

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Bakalım Ps Now gelişip dallanıp budaklanınca da böyle diyebilecek misiniz pc de oynuyorum zaten exclusivelerinizi falan diye?

Ps4 ün fiyatları 1500 bandından başlıyor sıfırı xbox one ise kampanyalar bir harika(çift kol xbox kulaklık forza 6 ve minecraft(hem pc versiyonu hem konsol versiyonu ayrı ayrı)3 ay gold üyelik ile aldım kampyanya bu şekilde idi 1450 lira fiyatı) ve kampanyasız bile 1300 civarı.İlk alışta bile fiyat olarak Xbox daha hesaplı.

Sony nin beş kuruş etmeyen alt yapısı ps plusu gold ile aynı fiyat artık.Peki hizmet kalite aynı mı?Ben cevaplayayım yanına bile yaklaşamaz.

Psn fiyat üstünlüğü derken nedir efendim Bf sizde 89 lira Xbox da 107 lira indirimde falan bu mudur?Onların sebebi üzgünüm ki Ea Access VE Gamepass gibi alma yöntemleri olduğu için.Fifa 17 Bf1 Titanfall2 ve daha bir sürü oyunun 65 liraya mis gibi oynuyorum storeda 17 lira pahalı diye mi fiyat üstünü oluyorsun.(İşte bu nokta ps cilerin kör olduğu nokta)

Kol farkını zaten kabul etmişssin.Bir de Xbox one s bebek uyuması kadar sessiz.Ps4 ise birazcık yüksek oyun oynatsın başlıyor bağırmaya.

Bir Last of Us hayranıyım ama tek başına exclusive gücü Xboxın bütün nimetlerine karşı beni kazanamadı.Ki önceki nesilde Ps3 kullancısıydım.

Exclusiveleri sevip Ps4 almış olabilir insanlar evet bu bir seçimdir.Ama sırf exclusive yok diye xbox çöp demek fanboyluktur,gözü kör olmaktır.Bir nebzede saygısızlıktır.Biz ps4 çöp demiyoruz diyemeyizde zaten.Ancak Xbox özel oyun dışındaki tüm konularda üstün

• Ea oyunlarini oynuyorsun.Ve bir kac oyun disinda cop.Beni xbox almaya itecekti bu sistem neredeyse.Kampanya demissin 3 oyun 2 kol 3 ay plus 1499tlye kuzenime aldm ps cok daha ucuza geldi.Sadece store degil benim dedigim.Xbox kutulu takas yapacak 3 4 tane adam anca bulursun turkiyede.Ben exc oyunlara neredeyse hic para vermedim takas yaparak.Xbox one s bebek gibi sessiz mi bilmesek yutturacaksin ha.Bi ara fan whistle mi ne vardi noldu sizin o is garantiye yolluyodu cogu kullanici.Xboxun gamepad evet mukemmel bir gamepad.X360 gamepadini de ps4 e yeglerim zaten.Ancak xboxun gamepadi ps4 un gamepadinden tam 100 tl pahali.Bir de Turk oyuncularin fazla olmais turnuvalar falan cok egleniyoruz.Ha bu arada ea disindaki butun oyunlar psbde daha ucuz.O 20 tl bile ne kadar fark yapiyor coklu oyun alinca bilmiyorsun sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 12 Eylül 2017; 13:41:45 >
  • Ha bir de ps nowun ne oldugunu tam olarak anlamamissin sadece oyunlari yansitiyor.Stream yapiyor yani.Hic kimse iyi bir performans alamayacak.Ancak ben yayginlasmasini isterim giderim bir pc alirim cogu oyuna da fahis fiyatlar vermekten kurtulurm.Ancak eger yayginlasmazsa sadece ps excleri konsol aldirmaya yetecek seyler.X360 zamaninda cok uzulmustum last of us oynayamadim diye.Gitmistim ps cafede bitirmistim sen dusun yani

• Pc master race'e katılın arkadaşlar.

• Ben ps4 slim aldım,ama bunu almama iten tek sebep kaliteli exculesive oyunlarıdır,tabi ki one gamepad,EA acces gibi üstünlükleri var,ama kendine özel oyunları olmadıktan sonra benim için bir PC'den ibarettir.hem Sony Bloodborne,İnfamues second son,uncharted 4,Horizon zero dawn gibi en kaliteli exculesive oyunları çıkarttı,ve ikinci yarıda last of us 2,Spiderman,Gow 4,Death Strandig,Days Gone ve bir kaç tane daha duyurulmamış AAAA exculesive IP'lerde oyunlarda var.
    Nasıl çok daha ucuza geliyor 200 liralık kulaklık veriyor 1450 lira senin o üç oyun dediğinin biri drive club mıydı ötekide abuk sabuk bi oyun bilmiyoruz sanki paketi.

Xbox one fat demiyoruz slimden bahsediyoruz sessizlikte

Kutulu oyunla takas yapmışta onu anlatıyor.Türkiye de xbox yaygın olmama sebevi çoğu kişi xboxne bilmiyor.Geliyorlar bununla ps4 aynı mı diye soruyor adam böyle bi kitlenin yoğun olduğu yerde xboxnasıl yaygın olsun zaten.Kutulu oyun kullanmıyorum takasa gerek kalmıyor.Kardeşlik sistemi ikisinde de var kutulu oyunu alayımda takas yapayıma bile gerek yok artık.

Hiç bi argümanın yok daha çok kullanıcısı var diye şey yapıyorsun.Xbox360 da ps3 ten çok sattı dünya da o zaman da ps3 aldım.Çok satıyor diye anlamına gelmek zorunda değil.Xbox bu neslin ilk çeyreğindr büyük hatalar yaptı şimdi dönüyor ordan.Sony de şımardıkça şımarıyor

Sana çöken serverlarınla mutlulıklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Ha bir de ps nowun ne oldugunu tam olarak anlamamissin sadece oyunlari yansitiyor.Stream yapiyor yani.Hic kimse iyi bir performans alamayacak.Ancak ben yayginlasmasini isterim giderim bir pc alirim cogu oyuna da fahis fiyatlar vermekten kurtulurm.Ancak eger yayginlasmazsa sadece ps excleri konsol aldirmaya yetecek seyler.X360 zamaninda cok uzulmustum last of us oynayamadim diye.Gitmistim ps cafede bitirmistim sen dusun yani

O sistem stream le kalmayacak merak etme.Bu ön çalışma bir nevi ilerde pc ye falan getirecekler.Sony diğer ürünlerini cazip hale getirmek için stream kullanıyır şuan telefon televizyon ps vita gibi şeyler için stream.

• Xbox one fat daha sessiz.Buyuk oldugu icin rahat donuyor zorlanmiyor.One s de ise fan whistle var.Internette aratirsan binlerce yazi gorursun bunla ilgili.Drive club ratchet ve horizon veriyor.Zaten ratcheti bilmiorsan hic konusmayalim bence konsola son 5 yilda girmissindir.Ee ikinci kol var bunun icinde 200 tl.Oyunlar da rahat 250 tl eder.Ettimi sana 1049 tl.75 tl de 3 aylik plus.975 tlye gelmis oluyor sana konsol.Ayrica benim sorularima cevap vermeyip cokon sorvorloronlo bosorolor dersen kusura bakma dostum da yani cok ciddiye almam seni.Takas imkanindan bahsediorm sen cevap vermiyorsun.Ea disindaki oyunlarin ucuzlugndan bahsediyorum yine yok.Sen bana su cevabi ver 1500 tlye bir pc toplamak yerine ben niye xbox alayim?

• quote:

Xbox one fat daha sessiz.Buyuk oldugu icin rahat donuyor zorlanmiyor.One s de ise fan whistle var.Internette aratirsan binlerce yazi gorursun bunla ilgili.Drive club ratchet ve horizon veriyor.Zaten ratcheti bilmiorsan hic konusmayalim bence konsola son 5 yilda girmissindir.Ee ikinci kol var bunun icinde 200 tl.Oyunlar da rahat 250 tl eder.Ettimi sana 1049 tl.75 tl de 3 aylik plus.975 tlye gelmis oluyor sana konsol.Ayrica benim sorularima cevap vermeyip cokon sorvorloronlo bosorolor dersen kusura bakma dostum da yani cok ciddiye almam seni.Takas imkanindan bahsediorm sen cevap vermiyorsun.Ea disindaki oyunlarin ucuzlugndan bahsediyorum yine yok.Sen bana su cevabi ver 1500 tlye bir pc toplamak yerine ben niye xbox alayim?

Hahaha bu büyüklük meselesini sen ps4 gibi sandın ama üzgünüm dostum.Xbox her türlü ps4 ten kat kat sessiz.

Takas meselesine cevap verdim okumadığın ortada.

NEYmiş oyunu bilmiyorsan konsolfa beş yıldır varsındırmış.Allahım ne büyük nostaljilik oyunki forzalar ile kıyaslanıyor yarabbi.

Kendince fiyat olayı çevirmişşinde boş ben aldıktan sonraki kampanya 4 oyun 1100 lira vardı xbox sürekli kampanya yapıyor merak etme sen.Sony gibi satamadığı oyunlarda değil.Horizon zeeo downu tenzih ederim oyun içi yapılanlar hep tekrar olsada güzel oyun.

Geri uyumluluktan bahsedelim mi çok sevgili bilmem kaç yıllık konsolcu var mı cevabın onada sen ondan bahset.

Xboxın haftalık indirimleri sonyyi tokatlar öyle sadece yaz indirimi sonbahar indirimi ile olmaz o iş.Hafta hafta takip et bakalım.Gold indirimlerini o zaman konuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: maşık

quote:

Xbox one fat daha sessiz.Buyuk oldugu icin rahat donuyor zorlanmiyor.One s de ise fan whistle var.Internette aratirsan binlerce yazi gorursun bunla ilgili.Drive club ratchet ve horizon veriyor.Zaten ratcheti bilmiorsan hic konusmayalim bence konsola son 5 yilda girmissindir.Ee ikinci kol var bunun icinde 200 tl.Oyunlar da rahat 250 tl eder.Ettimi sana 1049 tl.75 tl de 3 aylik plus.975 tlye gelmis oluyor sana konsol.Ayrica benim sorularima cevap vermeyip cokon sorvorloronlo bosorolor dersen kusura bakma dostum da yani cok ciddiye almam seni.Takas imkanindan bahsediorm sen cevap vermiyorsun.Ea disindaki oyunlarin ucuzlugndan bahsediyorum yine yok.Sen bana su cevabi ver 1500 tlye bir pc toplamak yerine ben niye xbox alayim?

Hahaha bu büyüklük meselesini sen ps4 gibi sandın ama üzgünüm dostum.Xbox her türlü ps4 ten kat kat sessiz.

Takas meselesine cevap verdim okumadığın ortada.

NEYmiş oyunu bilmiyorsan konsolfa beş yıldır varsındırmış.Allahım ne büyük nostaljilik oyunki forzalar ile kıyaslanıyor yarabbi.

Kendince fiyat olayı çevirmişşinde boş ben aldıktan sonraki kampanya 4 oyun 1100 lira vardı xbox sürekli kampanya yapıyor merak etme sen.Sony gibi satamadığı oyunlarda değil.Horizon zeeo downu tenzih ederim oyun içi yapılanlar hep tekrar olsada güzel oyun.

Geri uyumluluktan bahsedelim mi çok sevgili bilmem kaç yıllık konsolcu var mı cevabın onada sen ondan bahset.

Xboxın haftalık indirimleri sonyyi tokatlar öyle sadece yaz indirimi sonbahar indirimi ile olmaz o iş.Hafta hafta takip et bakalım.Gold indirimlerini o zaman konuşalım

Bak dostum cevabini vermedin takasin sadece turkiyede cokmusta vs vs seklinde sayiklamissin.Sen bana 1500 tlye bir pc almak yerine xbox neden almaliyimi aciklarsan ciddiyim one s alrim.Pcyi sattm parasi duruyor 2500luk notebook alacaktm 1000 tlilik net icin alirim eger aciklarsan hadi bakalim dostum bekliyorum seni.Bu arada annene kufur etmis gibi konsolu savunman da garip buyuk harfle yazmalar atarlanmalar falan olmuyor ki dostum.Guzel bir sekilde konusuyoruz.

Mobilden yazmıştım büyük harfle yazma sebbeim yanlışlık atarlanma değil dostum.

1500 liraya almıyorsun dediğim gibi şuan iki oyunlu 1300 liraya var sıfıra.

Neden pc almıyım konsol alayım olayı çok spesifik bir defa konsol sevmezsen almazsın.Pc de alabilirdim ama ben pc de oyun oynamayı sevmiyorum bu xboxla alakalı değil benim için.İlk başta konsol m pc mi dedim konsol dedim ve konsolda tercihim xbox oldu.Özel oyunlar benim ilgimi çekmiyor(Last of us hariç)bunun dışındaki tüm konulara bakınca xbox dedim Sağlam bir Fifa Bf1 keyfi yaşamak istiyorum grafik deliside değilim.

Bütçesi sınırlı insanlar için en hesaplısı yine xbox sırf üyeliklerle bile bir sürü oyun oynanır.Yani neden pc yerine xbox almalıyım sorusu çok saçma kafayı exclusive oyun ile bozan kimse xbox almaz zaten.Ki xboxın böyle bir amacıda yok.Her ne kadar pc dede çatır çutur oynuyorum desende.Pc de oyunları oynaman için harcaman gereken para masaüstü olarak ortalama 2500 burda 1300.Yani şu oyunları herkesin oynatacak pc si varmış gibi davranmaktan da vazgeçin yani.Ben oyun için ya pc alacaktım ya da konsol.İşimi gücümü dersimi netimi halletmeye pc im var ama oyun oynamaya yetmiyor age of 2 hd falan oynayabiliyorum.Bu da benim için pc için yeterli bir olay.

Oyunumu konsolda oynarım ve bakın üstüne basarak söylüyorum ÖZEL OYUN FANBOYLUĞU DIŞINDA ps4 ün hiç bir üstün özelliği yok.Özel oyunda beni cezbetmiyor cezbetmediği milyonlarca insan var.Eski nesilde ps3 den daha fazlaydı cezbettiği insan sayısı.Bu nesli kaybetme olayı sizin sandığınız gibi özel oyun olayı değil.

Xbox bu nesle çok kötü girdi önceki neslin şımarıklığı ile.Kinectle beraber satıyordu(kinetc istemiyorum neden alayım kardeşim)Kutulu oyunun bile ikinci eli için bize para verekceksiniz dediler.Bu ve benzeri çok şey oldu bu yüzden geriye düştü öyle özel oyunu yok falan diye değil.O sizin kendinizi kandırmanız.Siz özel oyun için alıyorsunuz diye 60 milyon ps4 sahibinin 60 milyonuda özel oyun için almıyor.

Ben ps3 alırken özel oyun için değil kullanıcı dostu olduğu için almıştım.

• Gt 1030 one s den daha fazla performans veriyor.1300 e de toplanr bilgisayar.Dostum ben psye sahibim ben de ayni karari aldim konsol aldm tabi ki.Ama pc her turlu daha uyguna gelir bi insan icin yani demek istedigim en basiti korsan imkani var neden kendine ozel bir seyi olmayan konsola o parayi veriyim.

Hocam kusura kalmada Gt1030 un seni ne kadar götüreceğini sanıyorsun.Sen sadece kasa mı topluyorsun Monitörü klavyesi yok mu bu işin.Kenidin haklı çıkarmak için oynuyorsun sayılarla.

Kendine hiç bir özelliği olmayan pc de de spor oyunu zevkli değil neden pc alayım yani?Ama strateji oyunları var ben sizin gibi duruma kusura kalmayın lakin böyle sığ bakmıyorum.

Şimdi Bf1 Codww2 ne bileyim gta 5 deselerki xboxa çıkmıyo o zaman hoyda derim xbox alınmaz derim.Neymiş god of war Uncharted mı bunlar beni cezbetmiyor konsol almak için yeterli değil.Bakın Last of us konsol aldırır evet.Ama onuda ps4 kiralayıp oynayabileceğim için bana kendisini aldıramadı.Tek sefer oynayacağım bir oyundu sırf onun için bana uncharted remasteredları paketleyip 1700 e kakalamaya çalışan bir firmanın konsolunu tercih etmedim.

Ps3 alırken de o dönem kime sorsak gow unc3 paketli alıyordu ben oyunsuz alıp bad company 2 ve pes2010 almıştım.Dha ucuza gelmişti o şekilde.

• Bilgisayar alın bu oyun konsola gelmez gelse de kolla mı oynayacaksınız, klavye mouse desteğinin de geleceğini sanmam sony'nin işine gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozluklu oyuncu

Playstation'da her oyunda klavye, mouse desteği var zaten. Sony'nin işine gelmeyecek durum ne burada? Bilginiz olmadan cahil cahil yorumlar yapmayın. Birazcık araştırın beyninizi kullanarak girin şu foruma. Beynini biraz daha çalıştırıp ondan sonra yorum yap.

Önce adam akıllı konuşmayı öğren. Nasıl bir fan boysun. Ne desteği var kardeşim söyle o zaman hangi klavye mouse'u destekliyor hangi oyunları destekliyor söyle. Asıl cahil sensin beynimi kullanmiyormuşum zorla insana küfür ettirirsiniz.

Şimdi herhangi bir klavye mouseu makineye bağlasam gta 5'i,r6'yı,battlefieldı, fifayı oynayabilicek miyim? Bu ne boş yorum asıl sen kafanı kullanmayı öğren. Gereksiz herif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2936C6278 -- 13 Eylül 2017; 12:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Cümlenin mantıksızlığı o senin görüşün deyip sonrada çöp demek.Sonynin sistem iyi ya yeni konsol çıkınca eskileri remasterad yap o konsolun yeni oyunlarını bir sonraki konsolun gelişine yakın yap.Habire Trailer ver lmillet daha oyunlar çıkmadan Xbox çöööp zaa desin.

Uncharted 4 dışında hangi exclusive oyunun çıktı acaba bu nesilde(Kilzone infamous falan deme gears of war ın yanına yaklaşamazlar)

Excluise dışında hiç bir üstünlüğünüüz yok.Fiyatlardan tutta oyun sistemleri,online alt yapı,oyun kolu vb vb vb

Infamous kalite olarak gears of war'a bin basar. Fan boyluktan gözünüz dönmüş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.