Şimdi Ara

Play Oyunlar Güncellemesi Sonrası Hesap Sıfırlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, yardımcı olacak kişiye çok çok dua ederim. 108 level köyüm vardı, iki gün önce google play oyunlar uygulamasına güncelleme geldi ve bende güncelledim. Güncelleme sonrası clash of clans oyununa giriş yaptığımda play oyunlar tekrardan isim yazmamı istedi. Bende uygun olan bir isim yazdım ve oyuna girdim ancak oyun 1. köy binası seviyesi ile başladı. Ne yaptıysam eski hesabımı geri açamadım, arkadaşlarım köyümün hala klanda durduğunu ve saldırıya uğradığını belirtiyorlar, yani köyüm hala sağlamda duruyor ama ben aynı gmail hesabım üzerinden bir türlü eski köy bilgilerime bağlanamıyorum. Sizlerden ricam, bu durumu daha önce yaşayan tecrübe etmiş arkadaşlarımın bana yardımcı olması. Clash of clans yardım bölümü ilede bu konuda epey yazışmamız oldu, klan adı köy adı level gmail v.s. tüm bilgileri yazıp gönderdim ancak çözüm bulamadılar. Umarım çözüm bulabiliriz, kolay gelsin.

• android için "play oyunlar" uygulamasını açın, Oyunlarıma tıklayın> Clash of Clans uygulamasını görürseniz play tuşu ile oyunu başlatın. Eğer oyun başladığında köyünüz yüklendiyse tamamdır. Eğer yüklenmediyse supercell ile iletişime geçip köyüm kayboldu diyin yardımcı olacaklardır.
  • hendivli kullanıcısına yanıt
    O işlemi ilk gün yaptım hocam ama malesef sıfırdan başlıyor, supercell ile iletişime geçtiğim zaman bana verdikleri cevap aynen şu:
    Merhaba Şef,

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkürler.

İlk önce doğru Google+ hesabına bağlandığınızdan emin olun. Kayıp köyler söz konusu olduğunda oturum açarken doğru kullanıcı bilgilerini girmek çok önemli oluyor. İstediğiniz köyü şu an kullandığınız e-posta adresiyle açamıyorsanız doğru adresi girmemişsiniz demektir. 

Köyünüze düzgün erişim sağlamak için lütfen:

1) Android cihazınıza doğru Google+ hesabını eklediğinizden emin olun
    2) Oyun içi ayarlardan "Google+ ile Giriş Yap"a dokunun ve köyünüzü senkronize ettiğiniz e-posta adresi ile bağlanın (kaybettiğiniz adres)
    3) Köyünüz artık erişemediğiniz eski bir e-postaya bağlıysa Google Destek ile iletişime geçerek hesap bilgilerinizi alın.

Supercell, Google+ ile ilgili bilgilere erişemez, bu sebeple köyünüzü geri vermek için doğru giriş bilgilerini bulmada sizin ve Google'ın yardımına ihtiyacımız var.

Yine de başka soruların veya yorumların varsa lütfen benimle iletişime geç.

Savaşa devam!

Bunları zaten denedik ama çözüm olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• defalarca google play oyunlar güncellendi hiç oyunum yada play oyunlar sıfırlanmadı bende. bence biri senin telefonu kurcalamış, oyunu yada play oyunların verilerini temizle falan demiş. köy gmaile bağlımıydı? bağlı değil ise köy gitti :(
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Bağlıydı dostum bende ona yanıyorum :( Güncellemeden sonra tekrar ayarlardan mail adresim ile giriş yaptım ve 1 seviye köy karşıma çıktı. Yani sanki sıfırdan başladım gibi oldu, onca emek onca uğraş boşa gitti derdimden anlıyorsun sen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The.ApoLLo

O işlemi ilk gün yaptım hocam ama malesef sıfırdan başlıyor, supercell ile iletişime geçtiğim zaman bana verdikleri cevap aynen şu:
    Merhaba Şef,

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkürler.

İlk önce doğru Google+ hesabına bağlandığınızdan emin olun. Kayıp köyler söz konusu olduğunda oturum açarken doğru kullanıcı bilgilerini girmek çok önemli oluyor. İstediğiniz köyü şu an kullandığınız e-posta adresiyle açamıyorsanız doğru adresi girmemişsiniz demektir. 

Köyünüze düzgün erişim sağlamak için lütfen:

1) Android cihazınıza doğru Google+ hesabını eklediğinizden emin olun
    2) Oyun içi ayarlardan "Google+ ile Giriş Yap"a dokunun ve köyünüzü senkronize ettiğiniz e-posta adresi ile bağlanın (kaybettiğiniz adres)
    3) Köyünüz artık erişemediğiniz eski bir e-postaya bağlıysa Google Destek ile iletişime geçerek hesap bilgilerinizi alın.

Supercell, Google+ ile ilgili bilgilere erişemez, bu sebeple köyünüzü geri vermek için doğru giriş bilgilerini bulmada sizin ve Google'ın yardımına ihtiyacımız var.

Yine de başka soruların veya yorumların varsa lütfen benimle iletişime geç.

Savaşa devam!

Bunları zaten denedik ama çözüm olmadı.

supercelle bu kadar detaylı açıklama yapmayın, Oyun içinden ayarlar>yardım destek>kayıp köy>Bize yazın bölümünden sadece şunu yazın "köyüm kayboldu yardımcı olabilir misiniz?" Size dönüş yapacaklar yaklaşık 10 tane soru soracaklar soruları yaklaşık olarak doğru cevaplarsanız size köyü geri verecekler. Bu kadar basit.

Bu işlemi yapmadan önce uygulama yöneticisinden Clash of Clans uygulamasının verilerini temizleyin ki supercell ile daha önce yaptıgınız görüşme kapansın.

Tamam hocam hemen deniyorum ancak bi sorum olacak, telefonda giriş yaptığımda hesabım 1. Seviye görünüyor ancak tabletimde köyüm 108.seviye olarak duruyor. Tablette ayarlar kısmında google ile bağlan kısmı kırmızı, ona basıp mail adresimi seçince 1. Seviye köy binası yüklenecektir onaylıyormusunuz diye soruyor, yani onaylarsam tabletteki köyde elden gidecek. Sorum şu, bahsettiğiniz mesajı telefondan 1. Seviye köy olarak mı göndereyim yoksa tabletteki 108.seviye olan köyden mi göndereyim?

• Yeni gmail hesabı açın onu tablete ekleyerek oyundan giriş yaparsanız köy o hesaba bağlanacaktır. Hızlı ve garanti bir yol isterseniz işe yarayabilir. Muhtemelen köyünüzü önceden google hesabına bağlayamamışsınız.
  • Ephésus kullanıcısına yanıt
    Google hesabına başlamıştım hocam, bu oyunu oynadığım günden beri 4 defa cep telefonu, 3 defada tablet değiştirdim ve her seferindede gmail hesabımı girip oyuna kaldığım yerden başlayabiliyordum. Bu durumda yeni Gmail hesabı ile tabletten giriş yaparsam yine hesap oraya aktarılır mı yoksa riske girmeden supercell ile iletişime mi geçmeliyim? Çünkü elimde oyunumdan kalan tek kayıt tablette, onun dışında yok

• The.ApoLLo kullanıcısına yanıt
    Google hesabını bağladığınızdan eminseniz hiç riske girmeyin derim o halde. İletişim yolu en sağlıklısı olacak gibi gözüküyor. Ben hesabı bir kere telefona bağlayıp bıraktınız sandım. Ona bağlı olarakta bağlanmamış olabileceğini düşündüm.
  • quote:

Tamam hocam hemen deniyorum ancak bi sorum olacak, telefonda giriş yaptığımda hesabım 1. Seviye görünüyor ancak tabletimde köyüm 108.seviye olarak duruyor. Tablette ayarlar kısmında google ile bağlan kısmı kırmızı, ona basıp mail adresimi seçince 1. Seviye köy binası yüklenecektir onaylıyormusunuz diye soruyor, yani onaylarsam tabletteki köyde elden gidecek. Sorum şu, bahsettiğiniz mesajı telefondan 1. Seviye köy olarak mı göndereyim yoksa tabletteki 108.seviye olan köyden mi göndereyim?

köyünüze hala erişebiliyorsanız köyüm kayboldu diye ticket açtığınızda köye hala erişiminiz olduğu için talebiniz reddedilecektir. Köyünüze 12-24 saat girmeyin ve ardından dediğim şekilde ticket açın. Tabi supercell size belirtiğim soruları sorduktan sonra dahi köye giriş yapmayın. İşlemin tamamlanmasını bekleyin.

O sorular soruldu dostum, her birine tek tek cevap verdim ve tabletten girebildiğimi ancak google ile bağlanmak istediğim zaman 1. seviye köy binası yüklenecektir uyarısı aldığımı belirttim. Bakalım bir iki güne dönerler umarım, düzelmezsede bir daha gözüm kesmez oynayamam :) ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Google hesabına başlamıştım hocam, bu oyunu oynadığım günden beri 4 defa cep telefonu, 3 defada tablet değiştirdim ve her seferindede gmail hesabımı girip oyuna kaldığım yerden başlayabiliyordum. Bu durumda yeni Gmail hesabı ile tabletten giriş yaparsam yine hesap oraya aktarılır mı yoksa riske girmeden supercell ile iletişime mi geçmeliyim? Çünkü elimde oyunumdan kalan tek kayıt tablette, onun dışında yok

O cihaz bilgilerini de sırasıyla ve tarihleriyle desteğe bildirin. En son hangi cihazlar ile giriş yapıldığını özellikle belirtin. Köyün size ait olduğuna ne kadar çabuk ikna olurlar ise o kadar çabuk çözerler. Bir tane Google hesabı açın ve tabletin hesaplar bölümüne ekleyin o şekilde kalsın. Destek size olumlu dönüş yaptığında köyünüzü yeni açtığınız Google hesaba tabletten bağlayacaksınız.

Tableti de sorun çözümlene kadar eski köyünüz yüklü bir şekilde gözünüz gibi koruyun ve herhangi bir şekilde başka bir köy yüklemeyin öyle kalsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• setek01 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam, zaten cihaz bilgilerini en son kullandıklarımla birlikte tek tek gönderdim. Sordukları sorularada cevapları yazdım. Oyuna başladığım tarihi istediler az önce onuda yazıp gönderdim bakalım ne olacak. ilginiz için teşekkür ederim. Kolay gelsin :)

• 108 level köyünü gmaile bağladın sanmışsın ama 1lv köye bağlamışsın diye anladım. 108 lv köy baska bir gmaile bağlı ozaman o hesabı bul yada supercelden mesajla baska bir gmaile köyü kaydettir
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    108 level köy gmaile bağlı hocam bir çok cihaz değiştirdim ve her birinde kaldığım yerden devam ettim, bu sorunu ancak supercell çözebilir çünkü çok karmaşık bir durum haline geldi. Sordukları sorulara cevap yazıp gönderdim bakalım son durum ne olacak :) ilginiz için sizede teşekkür ederim.

• Köyü geri alabildiniz mi? Son durum nedir.

• LightBloom L kullanıcısına yanıt
    Cevap bekliyorum valla hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.