Şimdi Ara

Plat Eloyu Ciddi Ciddi Taşıyamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Plat Eloyu Ciddi Ciddi Taşıyamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    715 Mesaj
    Westteyim,geçen sezonu dia4 bitirdim,bu sezon üst üste gelen afklar yüzünden elohell'e girdim ve çıkmak neredeyse imkansız bu ne böyle,karşıya statları süper adamlar atanıyor bana 0/10 0/20 ler ve hala daha 0/10 oynadıkları champlarla oynamaya devam ediyorlar,burdan çıkmanın yolu nedir?Neredeyse boostlatıcam artık,plat çerçevede istemiyorum.Burasıda trollerle dolu ciddi cevap gelmez ama başka yer yok unlucky

|
    |
    |
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Yarbay
    4641 Mesaj
    Taşıyamıyorsan taşıyamıyorsundur iyi değilsindir yq da kucumsuyorsundur. Once mac kaybedebilecegini kafana sok. Ben de bu sene aynı sorunları yaşadım biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    plat 1-2 diamond 5 ten daha iyidir öncelikle onu belirteyim. 4 ile kafa kafayalar. ben plat 1 de 1 yıl takılı kaldım, son anlarda dia3 seri maçlarına kadar çıkabildim westte o an anlıyorsun ki yükseldikçe oyunun kalitesi artmıyor enterasan bir durum ama gerçekten öyle. Yapacak birşey yok hocam şansla alakalı ama kendini biraz daha geliştirirsen yükselmeye tekrardan devam edersin, başka ligde olsam haketmiyorsundr derdim ama plat 1-2 ile diamond 4-5 aynı seviyedeler o yüzden hepsi aynı benim gözümde. Şimdi farkettim de, diamond4 plat 3-4 seviyesinde o yüzden onu es geçeyim.
    Genel olarak başına buyruk adamlarla dolu plat elo.Son 2 gündür mide gelin,ejdere gelin,farmı bırak barona yardıma gel,ormancı bana vadi sal diye bağırmaktan kafayı yedim.Plat eloyu taşımanın yolu otplerdir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bloodimir

plat 1-2 diamond 5 ten daha iyidir öncelikle onu belirteyim. 4 ile kafa kafayalar. ben plat 1 de 1 yıl takılı kaldım, son anlarda dia3 seri maçlarına kadar çıkabildim westte o an anlıyorsun ki yükseldikçe oyunun kalitesi artmıyor enterasan bir durum ama gerçekten öyle. Yapacak birşey yok hocam şansla alakalı ama kendini biraz daha geliştirirsen yükselmeye tekrardan devam edersin, başka ligde olsam haketmiyorsundr derdim ama plat 1-2 ile diamond 4-5 aynı seviyedeler o yüzden hepsi aynı benim gözümde. Şimdi farkettim de, diamond4 plat 3-4 seviyesinde o yüzden onu es geçeyim.

Amacım dia çerçeve plat istemediğimden uğraşıyorum çıkmaya,1 aydan az kaldı sıfırlanmaya çünkü.Ama adamlar resmen yatarak oynuyor gibiler,o kadar umursamaz yani,durum böyle olunca bir sürü eğitici video izledim challenger oyunculardan ama çoğu yaptığım ve bildiğim şeyler zaten,plat eloyu taşıyabilecek kadar şeyi fazlasıyla biliyorumdur bence ama fena elohellim yani,dk 50 mesela jungler bot farmı itmeye gidiyor ?Nasıl bu kadar düşünmeden oynayabiliyorlar anlamıyorum.
    |
    |

• Yarbay
    3366 Mesaj
    P4de takılı kaldım bende, lanet bir olay.

|
    |
    CPU Ryzen 5 2600 GPU INNO3D RTX 2070 Super IChill X3 Ultra ANAKART ASUS B450 TUF PRO Gaming RAM GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz KASA Rampage Joyance 4x120mm RBG MONITOR Samsung C27HG70 Freesync 2 HDR 1440P 144HZ
  • Yarbay
    2178 Mesaj
    Bende P2 deyim hala , harabeyim sürünüyorum.

|
    |
    Plat 1 2 de ki tryhard+smurfler taşımayı imkansız yapıyor.
    5 kişiden 5 ininde karşıdan yetenek ve champ farkı olarak eksik olmaması lazım.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.