Şimdi Ara

Plastik su deposu yapıştırıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
17.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bahçemde bulunan 1 tonluk plastik polietilen su deposunun çıkış vana kenarlarından çatlaklar oluştu ve çatlaklardan su kaçırıyor.İso fix marka macun yapıştırıcıyı denedim olmadı yine su kaçırmaya devam ediyor acaba su deposundaki suyu boşaltmadan çatlaklardan su sızdırırken yapıştırma tamiri yapabilirmiyim olursa hangi marka tavsiye edersiniz.Eğer su sızdırırken tamir olmazsa depodaki su bittikten sonra kuru iken tamir yapabileceğim kaliteli bir daha su sızdırmayacak plastik-polietilen yapıştırıcı tavsiyeniz varmıdır.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• kardeş yapıştırma işini bilemeyeceğim yardımcı olmak isterdim ama başka bir soru soracağım. ben de bugünlerde polietilen su deposu almayı planlıyordum da satıcılardan biri bunlar yosun tutuyor dedi. acaba siz böyle bir problemle karşılaştınız mı. suyu hem tarımsal hem de içme suyu olarak kullanmayı düşünüyoruz. teşekkürler...
  • Kesinlikle suyu boşaltıp yapıştırma yapmalısınız. Hatta benim size önerim havya varsa sizde akıtan kısmı eriterek kapatın.
  • Tesisatçıların kullandıkları sıvılar var at içine o kaçak yapan yere yoğunlaşıp orayı onarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.