Şimdi Ara

Planetside 2 (Error G99)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Oyuna Girdim Güzel Bi Oynadım Sonra Oyun Kendi Kendine Attı . Şu Hatayı Verdi : Planetside2.exe çalışmayı durdurdu. Daha Sonra Oyuna Girmeye Çalıştım Loading Ekranı %15 Te Kalıyor Daha Sonra Siteye Aktarıp G99 Error Veriyor.Nedenini Bilen Varmı Arkadaslar?

• Aynı şekilde yardım edecek birisi var mı???

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stresf -- 28 Şubat 2013; 17:59:13 >
  • forumlarında login server hatası felan diye konuşulmuş. firewall, güvenlik duvarı vs. oyuna izin vermemiş olabilir misiniz?

altda yazana göre, girdiğiniz saatde serverlar bakım için kapanmış olabilir miş. Serverların durumunu kontrol edin.
    Birde, Planetside 2.exe, awesomiumprocess.exe ve launchpad.exe dosyalarına antivirüs ve firewall den izin verin diyor (yanlışlıkla yasaklamış oalbilirsiniz).
    Ama forumlardaki ağlamaların yarısından fazlası fail!. Serverlar kapalıyken girmeye çalışmışlar.

G99 Error

There is an issue connecting to the login server. The servers may be down for maintenance or game updates. Please be patient and try again a little later. Be sure to check the forums for announcements on planned server shutdowns and estimated downtimes.
    If there has been no notification of a server shutdown, validate your game files from the LaunchPad and make sure that Planetside 2.exe, awesomiumprocess.exe and launchpad.exe are all set as exceptions in your firewall/antivirus program(s).

• steamcommunity.com
    PlanetSide 2 - G Hata Kodları :: PlanetSide 2 Turkey
    https://steamcommunity.com/groups/planetside2turkiye/discussions/5/3109143950424298097

Biraz önce aynı sorunu bende yaşadım ve sorunumu çözdüm. Sonrada oyunda aynı sorunu yaşayanlara umarım yardımcı olur.

PlanetSide 2\LaunchPad.libs\LaunchPad.Cache\Cookies içindeki 2 dosyayı sildim ve oyun dosyalarını doğruladıktan sonra oyun açıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.