Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PKK, CHP içindeki Atatürkçülerin temizlenmesini istedi

21
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> PKK, CHP içindeki Atatürkçülerin temizlenmesini istedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Not
    Başlığı ben tariz filan sandım da harbi harbi demişler ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10307 Mesaj
    Bu açıklamaya katılıyorum. CHP içindeki Atatürkçüler MHP'ye, PKK sempatizanları da HDP'ye geçsin. CHP'yi de kapatıp gitsinler ki ak-kara belli olsun. Ne idüğü belirsiz bu parti artık milletin aklını daha fazla karıştırmasın. Atatürkçü seçmenlerden oy alıp da PKK sempatizanlığı yapmasın.

Şimdi bu gerçekleri dile getirdim diye beni AK Parti'li ilan edecekler ama ülkedeki siyaset öyle bir duruma geldi ki insanlar artık "PKK'lıların karşısındaysan AK Parti'lilerin yanındasın" ve "AK Parti'lilerin karşısındaysan PKK'lıların yanındasın" savlarından birine zorla kıstırılmak durumunda kaldılar. Varlıkları demokrasi için son derece hayati olan "kendini eleştiren iktidar" ve "muhalefeti eleştiren muhalefet" modelleri resmen bastırılmaya, susturulmaya, sindirilmeye, yok edilmeye çalışılıyor. Bu duruma karşı çıkanlar ise dediğim gibi, AK Parti'li ya da PKK'lı olmakla haksız yere suçlanıyor. AK Parti ve PKK'nın ikisine birden muhalif olanlara ya "AK Parti stepnesi" ya da "PKK stepnesi" yaftası atılıyor.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.