Şimdi Ara

PK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle yeni bir konu açtığım için özür dilerim ama paylaşmassam sinirden isilik çıkacak her yerimde =)
    Taze lvl 33 oldum scorpion kesiyordum giant çıktı kesmeye başladım canı yarısına kadar inmişti ki nikinin sonunda "_PL" yazan bir pislik geldi. Saldırdı birşey demedim daha sonra "dont ks noob" dedi bana. Hafiften sinirlenmeye başladıM. Sonra gianttan düşenleri toplarken bana 2 satır küfür yazdı. Ben de ilk PK mı yaptım.
    Daha sonra tenha bir yer ararken 3-4 kişi daha saldırdı. Onlarıda öldürdüm. Sağ olsun nikini hatırlayamadığım "OSMANLI" guildinden bir kişi hariç herkes saldırdı. En son yüskek lvlli ve yine nikinin sonunda _PL olan biri geldi öldürdü beni. Yere bişey düştü herhalde inventoryden dedim. Kalktım bir daha yatırdı bi baktım çıplağım =))) Adama 2 parça sos kaptırdım (chest-wristlet) olayı anlayıncaya kadar.
    Burdan PK yapan arkadaşlara sesleniyorum soyunun ben bilmiyordum öğrendim =)
    Sonra şehirde DC oldum kaldı öyle
    ANA TEMA : ÖFKE İLE KALKAN ZARARLA OTURUR

• hangi server geçiyo bu olay
  • Venice ( en iyi server yani )
  • quote:

Orjinalden alıntı: sak__

Venice ( en iyi server yani )

en laglı server demeliydin...

• Ya oyunda bu isminin sonunda _PL yazan en az 999 tane eleman gördüm ne bu böyle ya?
  • so
    quote:

Orjinalden alıntı: HeLLscream2*

Ya oyunda bu isminin sonunda _PL yazan en az 999 tane eleman gördüm ne bu böyle ya?

sonunda _TR yazan 999999 elemana yetişmeye çalışan garibanlardır...
    (gerçekten bilmeyenler warsa Polonyalı onlar)

hatta nikimden dolayıda friend listemin yarısı onlarla dolu ama nikimi söylemeeeeeem :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceLaCroix -- 1 Ağustos 2006; 2:56:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrinceLaCroix

so
    quote:

Orjinalden alıntı: HeLLscream2*

Ya oyunda bu isminin sonunda _PL yazan en az 999 tane eleman gördüm ne bu böyle ya?

sonunda _TR yazan 999999 elemana yetişmeye çalışan garibanlardır...
    (gerçekten bilmeyenler warsa Polonyalı onlar)

hatta nikimden dolayıda friend listemin yarısı onlarla dolu ama nikimi söylemeeeeeem :p

varya sanki senin nickini öğrenince hepimiz sana çullancaz. Sen saklamaya devam et nickini

• Evt arkadaşım PK lık zor, zulüm. OSMANLI Guild'in denim sana saldırmaması normal Türkler Türklere saldırmıyo bu bi kural (Tabi bu kuralı anlamayanşarda yok değil.)Herneyse bende PK oldum.
    Adamın biri mallarımı aldı yapma dedim türk bide sırıttı bende daldım.Ama gözüm kararmış orada 3-5 kişiyide götürmüşüm.
    Sonra gittim beni kessinler diye kurtulim diye 42 lvl den 41 e düştüm şuan;

Daily PK 0/15
    murder level 0 (3 level) diye bi yazı var öle duruyo sinirimi bozuyo;

soru 1) Bu ne anlama geliyor?
    2) Kurtulmanın bi yolu varmı?

Teşekkür ederim.Saygılarımla...
  • Yarına o yazı geçecek.
    Dediğini anlıyorum insan cinayetin tadını aldımı duramıyor geleni gideni kesiyor
  • PK lar daima haklıdır kimse boşu boşuna zewk olsun die okadar eziet çekmez yada char ını rezil etmez ben asla PK görünce saldırmam saldıranlarada gıcık olurum
  • PK = Play killer oyuncu öldüren
    PL = Play Luck gibi anlama gelmekte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.