Şimdi Ara

PİYASAYI SATIYORUM [Ss li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar hepimize keşbiş olsun da ben artık bu kitaplardan bıktım yav oda da yer kalmadı. Elimde her biri birbirinden kaliteli çok çeşitli yayınlara ait kitaplar var ki kitapların olduğu listeyi incelediğinizde göreceksiniz. Hele de bu sınav dershanesine ve final dershanesine yazılanlar boşuna kitap parası vermesin ben de birçoğu mevcuttur. Yani elimdeki kitaplar tüm sene yeter de artar. Başka bir kitap almanıza gerek yok, toplu şekilde satıp kurtulmayı planlıyorum. Apotemi integral, acil tyt mat sb, ESŞ optik fasikülü falandı filandı kargo benden güzelce paketleyip göndereceğim adresinize. Tüm kitap listesi ve durumlarını bir kağıda yazıp foto olarak attım, o kadar çok ki buraya yazmaya üşendim. Neyse canlar kitapların olduğu fotoda bu kitapların sadece bir kısmı var. Unutmayın sene içinde zaten buradaki kitapların birçoğunu sizde kademe kademe daha çok para vererek alacaksınız. Kaçırmayın diyorum hayırlı günler diliyorum pmden mesajınızı bekliyorum...

Misafir kullanıcılar için mail adresim: professor2020dh@yahoo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F63595470 -- 7 Temmuz 2020; 18:35:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sonuçlar açıklanıncaya kadar elinizde kalan olursa birkaçını alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.