Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhoi

Piranha encore cihazı için buraya bakıyım dedim.
    Ama yetkili 1 aydır ortalalarda yok. Herkes soru soruyor ama cevap yok....

Sayın muhoi,

Sorununuz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsadak

Arkadaşlar merhaba,

Piranha Encore dahili hafızadaki Mobilnavigasyon klasörü silindi. Şu an navigasyon çalışmıyor. Cihazın bu kısmının içeriğini paylaşabilecek arkadaşım varsa sevinirim.

Saygılarımla...

Sayın fsadak,

Cihazınıza ait harita dosyaları ve yükleme konusunda gerekli bilgi PM den tarafınıza iletilmiştir.

Kolay gelsin.
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Tablet açılmıyor.

Ne yapacağız şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Piranha Encore dahili hafızadaki Mobilnavigasyon klasörü silindi. Şu an navigasyon çalışmıyor. Cihazın bu kısmının içeriğini paylaşabilecek arkadaşım varsa sevinirim.

Saygılarımla...

Sayın fsadak,

Cihazınıza ait harita dosyaları ve yükleme konusunda gerekli bilgi PM den tarafınıza iletilmiştir.

Kolay gelsin.

Rıdvan bey ilginize teşekkür ederim. Web siteniz üzerinden irtibat kurduğum kişi de siz misiniz bilmiyorum ama dünden beri orada yazışıyorum ve işi rom yüklemeye kadar getirdik ama bir türlü derdimi anlatamadım. İstediğim tam olarak sizin gönderdiğiniz dosyalardı. Tekrar teşekkürler.

Bu arada cihazdan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msbriman

Sayın Piranha destek elimde eski bir navigasyoununuz var. (pathfinder) Araştırdığımda güncellemenin paralı olduğunu gördüm. Bu navigasyon alındığından bu yana hiç güncelleştirilmedi. Ücretsiz harita gücelleme hakkı varmı.?

Sayın msbriman,

Patfinder modeli cihazlarımızda 1 yıllık güncelleme hakkı tanınmıştı. Bu güncellemeyi ilk uydu bağlantısından sonra 1 yıl içerisinde yapmanız gerekmekteydi. Şu an ücretsiz güncelleme yapamazsınız.

Kolay gelsin.

Cevabınız için teşekkürler. Fakat cihaz bilgisayar görmüyor. Yani toolbox ve piranhaextra programları.
    Bunu nasıl günceleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Tablet açılmıyor.

Ne yapacağız şimdi ?

Sayın Beocan,

1. Farklı bir şarj cihazıyla yada bilgisayar üzerinden bir müddet (15-20 dk) şarj edip tekrar deneyin.

2. Eğer tabletiniz hala açılmıyorsa; "RESET" tuşuna 2 defa basıp bırakın. (Bazı modellerimizde "RESET" tuşu cihazın arka kısmında, bazı modellerimizde ise "HOME" tuşunun hemen yanında bulunmaktadır).

Eğer sorun devam ederse;

1. Ayarlar>Yedekle ve Sıfırla>Fabrika Ayarlarına Sıfırla seçeneği ile fabrika ayarlarına geri dönün. Sorun devam ederse 2. adıma geçin.

2. Sitemizden ürün sayfasına girin, Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümünden yazılım yükleme programını ve yazılım (ROM) dosyasını indirin,http://www.youtube.com/watch?v=wAPOlhz7l1E adresinden yazılım yükleme videosundaki işlemleri adım adım takip edip, yazılım (ROM) yüklemesi yapın.

Bu işlemlerden sonuç alamazsanız cihazınızda donanımsal bir sorun vardır, bu durumda cihazı teknik servise ulşatırmanız gerekecektir.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Saygılarımla...

Sayın fsadak,

Kolay gelsin.

Rıdvan bey ilginize teşekkür ederim. Web siteniz üzerinden irtibat kurduğum kişi de siz misiniz bilmiyorum ama dünden beri orada yazışıyorum ve işi rom yüklemeye kadar getirdik ama bir türlü derdimi anlatamadım. İstediğim tam olarak sizin gönderdiğiniz dosyalardı. Tekrar teşekkürler.

Bu arada cihazdan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim...

Sayın fsadak,

Evet oradanda vakit buldukça sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum ancak web sitemiz üzerinden bazı aksaklıklar nedeniyle link,dosya gönderimi yapamıyoruz. Bu alanda sürekli yazışamıyorum. Çünkü farklı işlerlede aynı zamanda ilgilenmekteyim. Rica eder cihazı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

İyi günler.

• quote:

quote:

quote:

Sayın Piranha destek elimde eski bir navigasyoununuz var. (pathfinder) Araştırdığımda güncellemenin paralı olduğunu gördüm. Bu navigasyon alındığından bu yana hiç güncelleştirilmedi. Ücretsiz harita gücelleme hakkı varmı.?

Sayın msbriman,

Patfinder modeli cihazlarımızda 1 yıllık güncelleme hakkı tanınmıştı. Bu güncellemeyi ilk uydu bağlantısından sonra 1 yıl içerisinde yapmanız gerekmekteydi. Şu an ücretsiz güncelleme yapamazsınız.

Kolay gelsin.

Cevabınız için teşekkürler. Fakat cihaz bilgisayar görmüyor. Yani toolbox ve piranhaextra programları.
    Bunu nasıl günceleyebilirim.

Sayın msbriman,

1. Farklı bir bilgisayarda deneyin.
    2. Farklı bir USB kablo ile deneyin.

USB kabloyu bilgisayara taktığınızda cihazın ekranına iki tane seçenek gelecek, bu seçeneklerden harddisk sembolüne tıklayın. Bilgisayarımdan çıkarılabilir disk olarak göründüğüne emin olun. Bu işlemden sonra naviextras toolbox porgramını açın cihazı görecektir.

Not: PiranhaExtra programı cihazınızı tanımaz.

Kolay gelsin.

• Business Tab 7.0 Android 4.0.4 Yazılım (ROM) Dosyası;

Android 4.0.4 yazılım rom dosyasını indirmek için burayı tıklayın.

PhoenixSuit programı ile yazılım (ROM) yükleme işlemlerini buradan izleyebilirsiniz.
  • Sayın Piranha yetkilisi,

Bir önceki sayfadaki benim sorunun haricinde hepsini cevaplamışsınız. Benim sorumu farkında olmadan atlamışsınız anlaşılan. Lütfen yardımcı olurmusunuz.
  • s.a arkadaşlar prihanna escape aldım yanlışıkla harita klasörünü sildim ne yapabilirim ? acill Lütfenn
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyofon

PIRANHA Avatar P38216174 navigasyon cihazım var. Cihaz NaviExtra ve PiranhaExtra programları tanımadığı için cihaza Piranha sitesinden ROM yükledim. Haritalar gitti. Türkiye haritasını tekrar nasıl yüklerim.

Sayın radyofon,

Cihazın ayarlar bölümünde yer alan seri numarasını bana iltebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcaykdr123

s.a arkadaşlar prihanna escape aldım yanlışıkla harita klasörünü sildim ne yapabilirim ? acill Lütfenn

Sayın akcaykdr123,

Cihazı modelini, P... ile başlayan seri numarasını ve ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını PM den bana iletebilirmisiniz.

İyi günler.
  • quote:

quote:

Sayın muhoi,

Sorununuz nedir?

Hocam sorunum yok çünkü almadım cihazı.
    Bir aydır yoksunuz hocam. Millet peşi sıra sorular sormuş, daha bugün çıkagelmişsiniz.
    Teyp almayı düşünüyordum ama burdaki ortamı görünce vazgeçtim. Bazı arkadaşların sorunları hala çözülmemiş.
    Aslında sorun büyükde boşverin gitsin....
  • quote:

quote:

quote:

Sayın muhoi,

Sorununuz nedir?

Bir aydır yoksunuz hocam. Millet peşi sıra sorular sormuş, daha bugün çıkagelmişsiniz.
    Teyp almayı düşünüyordum ama burdaki ortamı görünce vazgeçtim. Bazı arkadaşların sorunları hala çözülmemiş.

Alıntıları Göster
    Sayın akcaykdr123,

Cihazı modelini, P... ile başlayan seri numarasını ve ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını PM den bana iletebilirmisiniz.

İyi günler.Sayın akcaykdr123,

İyi günler.

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Reset yerine iğne yardımıyla 2 defa bastım tablet kapandı. Açmaya çalıştım fakat yine açılmıyor. Android yazısında kalıyor sürekli.

Sorun devam ediyor ve ben "ayarlar" kısmına tablet açılmadığı için doğal olarak giremiyorum.

Rom yükleme işlemi için ise bilgisayar tableti görmüyor.

Ne yapacağım ben şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Reset yerine iğne yardımıyla 2 defa bastım tablet kapandı. Açmaya çalıştım fakat yine açılmıyor. Android yazısında kalıyor sürekli.

Sorun devam ediyor ve ben "ayarlar" kısmına tablet açılmadığı için doğal olarak giremiyorum.

Rom yükleme işlemi için ise bilgisayar tableti görmüyor.

Ne yapacağım ben şimdi ?

Sayın Beocan,

Yazılım yükleme moduna cihaz kapalıyken alınır, PhoenixSuit programını bilgisayarınıza kurmadan önce bilgisayardan sürücü imzalama özelliğini mutlaka devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Videodaki adımları lütfen bire bir takip edin. En ufak hatada yazılım yüklmesinde sorun yaşayabilirsiniz.

Sitemizden ürün sayfasına girin, Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümünden yazılım yükleme programını ve yazılım (ROM) dosyasını indirin,http://www.youtube.com/watch?v=wAPOlhz7l1E adresinden yazılım yükleme videosundaki işlemleri adım adım takip edip, yazılım (ROM) yüklemesi yapın.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

Sayın muhoi,

Sorununuz nedir?

Sayın muhoi,

Kendi sitemizde destek bölümü var destek almak istediğiniz konuları sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

• pirhana diablo 3.5" cihaza rom yüklemesi yaptım şimdi gps menüsü açılmıyor. yardımcı olurmusunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatli58

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar sayın Rıdvan bey ;
    Bir hafta önce alıp aracıma taktığım piranha encore modeli ile ilgili bir sorunum var.Cihaz güncellemesi için anlatılanları yaptım sd karta dosyalrı atıp cihaza taktım ama bişey olmadı bilgisayar taktım toolbar proğramı görmedi. Bende cihazdaki dosyaları sd karta kopyaladım daha sonra bilgisayarda gördü güncellemesini yaptı ancak cihaza taktım yine bişey olmadı . Bende sd karttaki güncel dosyaları cihaza kopyaladım , daha sonra navigasyonu açtım güncelleme olmuş 2013.10 son sürümüne güncellemiş. Ancak aracı iki gün kullanmadım daha sonra cihazı açtım bu bir navigasyon güncellemesidir diye menü geldi devam dedim güncelleme yaptı , cihaz güncel dedi sd kartı çıkardım cihazı yeniden başlattım ancak yine aynı menü geldi işlemi yine tekrarladım sd kartı takıp ama sürekli aynı menü geliyor resette attım hiçbirşey değişmedi sd kartı çıkarıp açtım güncellemede sorun oluştu diyor . Bu güncelleme menüsünden çıkamıyorum cihaz öyle kaldı kullanamıyorum , ne yapmamız gerekir . Şimdiden teşekkür ederim.

Iyi günler , bu sorunumu çözdüm rom dosyasını indirerek cihazı yeniden yükledim , yalnız şimdi navigasyon açılmıyor , Navigasyona basınca " invalidete path " yazıyor bunu nasıl çözeriz Rıdvan bey ,sitenize mesaj attım sevise gönderin yazdılar , ürünün montajı zaten sıkıntılı oldu yerinden çıkması zor bu şekilde servise göndermiyorum , sizden rica ediyorum yardımcı olur musunuz ?

Merhaba,

Cihazın ayarlar>sistem bölümünde yer alan ID numarasını bana bildirebilir misiniz.

Kolay gelsin.

ID numarası hangisi bilemedim böyle gönderdim.

Rıdvan bey navigasyonu kullanamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Rıdvan bey rica ediyorum bakar mısınız

Sayın fatli58,

Cihazınıza ait yazılım dosyalarını yüklüyorum. Yükleme işlemleri bitince PM den linkleri size atarım.

Kolay gelsin.

Rıdvan bey linkleri atacaktınız , çok uzun süredir navigasyon u kullanamıyorum rica etsem bakar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.