Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chile_Mix

Business TAB III 9" için tab II 9" u mu kuracağız?
    WİFİ problemine bir çözümünüz var mı?

Sayın Chile_Mix,

Business Tab III için Business Tab II yazılımlarını kullanabilirsiniz. 4.1 güncellmesinde Wi-Fi iyileştirilmesi yapılmıştır. Wi-Fi konusunda yazılım firmamız geliştirme çalışmlarına devam ediyor, gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağım.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyclone1289

Yav şu forumla birisi ilgilensin artık rıdvan bey girmiyor 1 haftadır bu millet napsın kim cevaplıycak sorularımızı bide piranha destek cevaplıyor yazmışsınızz ! Zeus white için android 4.0 rom lazım

Sayın cyclone1289,

Cihazınıza ait yazılım (rom) dosyasını üsteki mesajımda yer alan linkten indirebilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • Sonunda geldiniz rıdvan bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: combatant6

merhaba arkadaşlar. bende dün piranha bussiness tab 7 aldım. daha önce onyo powerpad almıştım bozuldu. bu cihazla değiştirdim fakat piranha daha iyidir diye düşünüyordum. powerpad de oynadığım oyunu bussiness tab da oynayamıyorum desteklemiyor diye hata veriyor google playde. piranha destek burdaysa yardımcı olabilir mi?

Sayın combatant6,

Android sürümleri yükseltildiğinde uygulama geliştiricilerin uygulamalarını Android sürümüne güncellemeleri gerekmektedir. Android versiyonunuzu üsteki mesajımda yer alan dosylardan değiştirebilir, yada bilgisayar üzerinden GooglePlay a giriş yapıp kullandığınız cihazı seçin, GooglePlay dan istediğiniz uygulamayı bulup yükleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erase99

31 Aralık 2012; 13:09:26

tarihli yorumunuza cevaben,

Cihazımın seri nosu GT85301782

Sayın erase99,

Cihazınıza ait yazılım (rom) dosyası ve kurulum hakkında gerekli bilgi Pm den size iletilmiştir.

Kolay gelsin.
  • Merhaba pranha destek...

Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi cihazımı ortalama 7 aydır kullanıyorum...

1- cihaz geldiğinde navigasyon programı kurulu değildi, bugüne kadar vaktim oldukça sitenizden ve yönergelerinizden faydalanmaya ve kurmaya çalıştım olmadı!!!

2- video bölümünde ne kadar sizin belirttiğiniz pixel ölçülerinide yapsam kırk türlü video çeşidini de denesem videolar ses ile eşit şekilde gitmiyor!!!

3- dokunmatik ekran 7 ay gibi kısa bi zaman zarfında yavaşlamaya ve kafasına göre takılmaya başladı!!!

4- müzik, film, radyo gibi geçişlerde ürün gittikçe yavaşlıyor hoş çokda hızlı değildi zaten!!!

Kısaca ürününüzden hiç memnun değilim onca para verdim üzülüyorum, bir defa bile navigasyon uygulamasını kullanamadım, diğer uygulamarı, dokunmatiği falan beni hiç memnun etmedi...

bana yardımcı olurmusunuz...?

• quote:

Orijinalden alıntı: maxsimilliano

quote:

Yav şu desteğe rıdvan beyden başka kimse bakmıyormu !!

business lll zeus white tab 10.1 android 4.0 rom lazım !! 4.1 den memnun değilim

aynı şekilde business tab II 10.1 e 4.0.4 ROM lazım . diğer butun 4.0 romlarını denedım . cogu zaten uyumlu degıl . sadece business tab 10.1 çalıştı onda da ekran algılama sorunu var.

Sayın maxsimilliano,

Cihazınıza ait orjinal yüklü ve güncel Android yazılım dosyalarını indirebileceğiniz linkler üstmesajımda yer almaktadır.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: findikoglu34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SmiLeToLife

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok az kaldı eger çarşamba gunune kadar ROM bulup halledemezsem piranha nın merkezını basacam :D

373 mb dosya 5 tane rar yaparak mediafire upload etmeye çalışıcam ...

harika olur kurtarırsın beni buyuk bir dertten.

yarın paylaşıcam linkleri şu anda upload ediyorum ...

tamam teşekkürler kardeş . çok güzel olacak yarın desene :D sadece beni değil çoğu kişiyi kurtaracaksın :D

Piranha Business Tab 10.1 Orjinal 4.0 ICS ROM

http://www.mediafire.com/download.php?p45kffzy16du6cs ( Part 1)

http://www.mediafire.com/download.php?a1c58ysm7t6mn6h ( Part 2 )

http://www.mediafire.com/download.php?18uyyyyj3ctu2gl ( Part 3 )

http://www.mediafire.com/download.php?fv7dl19214b5s0a ( Part 4 )

(Partlar şifresizdir)

upload için cok saolasın.

sorun şu . indirip kurdum ve 4.0.3 versiyonuna gerı dondu . versıyondan yana sıkıntım yok fakat ekran sapıttı . alttakı menü bar ına dokunamıyorum . tam ters tuttugumda dokunuyor . ve yazı yazmak ıcın bır harfe basacagım zaman aşagısına basmam gerekıyor . buyuk ıhtımal android ekranı kaydı :((( illa servıse goturecegız anlasıldı :((((

servise kendin götür, sakın kargoya verme,
    ürünü teslim ederkende al yanına oyuncak bi tabanca, göster onu yoksa mümkün değil 1 yada 2 ay beklersin ((:

Sayın findikoglu34,

Teknik servis süremiz 3 ila 12 gün arasında değişmektedir.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok az kaldı eger çarşamba gunune kadar ROM bulup halledemezsem piranha nın merkezını basacam :D

373 mb dosya 5 tane rar yaparak mediafire upload etmeye çalışıcam ...

harika olur kurtarırsın beni buyuk bir dertten.

yarın paylaşıcam linkleri şu anda upload ediyorum ...

Sayın SmiLeToLife,

Bilginedirme ve desteğiniz için teşekkürler.

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: motorcu16

piranha diablo p2700421 seri numaralı motorsiklet navigasyon cihazı aldım.ancak tüm menülere girmesine karşın gps menüsüne girmiyor.bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler

Sayın motorcu16,

Harita dosyalarınız hasar görmüş, size yardımcı olabilmem için;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın seri numarasını,

3. Sistem/sistem bilgisi bölümünde yer alan ID serial numarasını Pm den bana iletmeniz gerekmketedir.

kolay gelsin.
  • Rıdvan bey vermiş olduğunuz linklerdeki rom dosyalarını (piranha tab 2 7inc) nasıl kuracaz tabletimize detaylı bi bilgi versenizde rahatça kursak ....
  • quote:

findikoglu. bende gidecegim istersen beraber gidelim bi kafa goz acalim adamlarda :D bugun 5 inci arayışım ve daha baglanmadan 13 dk gectı . ve sıra daha 3 e yenı geldı .

Sayın maxsimilliano,

Kızmakta haklısınız müşteri hizmetleri ve santral sistemimizde yapılan değişikler nedeniyle son 9 gündür sorunlar yaşanmaktaydı ünümüzdeki çarşamba günü sistem yenileme çalışmaları bitecektir. Bu yenilikler sizlere daha iyi hizmet verebilmek adınadır geçiş sürecinde çektiğiniz sıkıntılar nedeniyle özür dileriz.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbburak

Rıdvan bey vermiş olduğunuz linklerdeki rom dosyalarını (piranha tab 2 7inc) nasıl kuracaz tabletimize detaylı bi bilgi versenizde rahatça kursak ....

Sayın fbburak,

Yazılım yükleme aracı olan Livesuit dosyasını indirin, bu dosyada yazılım (rom) yüklemeyle ilgili detaylı yazılım yükleme klavuzu bulunmaktadır. Yazılım yükleme klavuzu oldukça detaylı yapıldığından buradan o bilgileri yazmam kafanızı karıştırabilir.

Kolay gelsin.
  • Sizce en iyi tablet hangisi

business lll zeus white mi yoksa ultra tab mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vextor

yakalaşık bır hafta once busıness ııı 10.1 tab aldım.aldıgım gun sureklı donmalar basladı.ivedilikle ertesi gun vatan bilgisayara goturdum fakat urunu degıstıremeyeceklerını servıse goturmemı soyledıler:) bır gun once aldıgınız bı urunu urundekı kusur yuzunden iade etmek istediğinizde bu cevabı almanız bıraz komık.yani içimden o kadar cok şey yazmak geliyo ama yazmıycam.bir daha piranha ve vatan bilgisayar mı HAYIR!!!

Sayın vextor,

İade etmek istdiğiniz ürünü satın aldığınız yer yani faturasını kesen bayyii alabilir. Değişim işlemlerini bayiler müşterilerine iyi niyet göstererek yapabilirler bu duruma bire bir müdahale edemiyoruz. Değişim amaçlı Piranha olarak size yardımcı olabiliriz.

Kolay gelsin.
  • vextor geri verdiğim ürünü sanırım sana kazıklamışlar :D Bende aldm eve gittim bozuk oldugunu farkettim.Geri götürdüm açtıgım gibi donmalar sonrada ekran kaydı felan geri iade ettim hemen değiştirdiler.
  • quote:

Sizce en iyi tablet hangisi

Sayın cyclone1289,

Her iki cihazımızda tablet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitededir. Ancak, Ultra Tab RK3066 1.6 GHZ Dual Core çift çekirdekli işlemciye sahip ilk modelimiz olarak satışa sunulmaktadır. Bu nedenle performans, ekran çözünürlüğü, metalik kasa ve inceliği konusunda Business modellerimizden tamamen üstün özelliklere sahiptir. Tablet bilgisayarınızda orta seviye oyunlar internet video gibi işlemler için her iki modelimizde idealdir. Üst donanım isteyen oyun ve uygulamalr için Ultra tab tercih edilmelidir. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 27 Ocak 2013; 17:24:02 >
  • rıdvan bey pm attım cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Sizce en iyi tablet hangisi

Sayın cyclone1289,

Her iki cihazımızda tablet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitededir. Ancak, Ultra Tab RK3066 1.6 GHZ Dual Core çift çekirdekli işlemciye sahip ilk modelimiz olarak satışa sunulmaktadır. Bu nedenle performans, ekran çözünürlüğü, metalik kasa ve inceliği konusunda Business modellerimizden tamamen üstün özelliklere sahiptir. Tablet bilgisayarınızda orta seviye oyunlar internet video gibi işlemler için her iki modelimizde idealdir. Üst donanım isteyen oyun ve uygulamalr için Ultra tab tercih edilmelidir. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

Kolay gelsin.

Aldıgım cihaz 25 gününü doldurdu.Ultra tab ile takas olmaz değilmi :))

İnternetten satıp ultra yı alcaz ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: nashiila_2489

piranha business tab 7 sahibiyim android 4.1.1 yükledim ama marketteki çoğu uygulama uyumsuz diyoo. tekrar android 4.0.4 geri dönmek istiyorum ama p440 seri numaralı android 4.0.4 romu yok onu nereden edinebilirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sayın nashiila_2489,

Mail adresinize talep ettiğiniz yazılım (rom) dosyasını indirebileceğiniz link gönderilmiştir. Ayrıca üst mesajımda android talerle ilgili tüm sürümlerin yer aldığı linkler bulunmaktadır.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.