Şimdi Ara

PIONEER VSX 921/MAGNAT SUPREME 802 HCT 5.0 ALINIR MI?/ALINIRMIŞ/ALDIM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anladim benim bakipta kiyaslama sansim yok o yuzden soruyorum tesekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar stereo olarak tavsiye edebileceğiniz ayarlar varsa paylaşabilir misiniz lütfen?
  • İzmirden TANNOY MERCURY MSUB-10 AKTİF SUBWOOFER buldum arkadaşlar.Ürün hakkında yorum yapabilecek ustalardan yardım bekliyorum.
  • Avr 921 var bu magnat sadece kulelerini alma imkani yokmu yoksa sadece magnet 5.0 set olarak nakit ne kadar son fiyat istanbul da yok mu

• Avr 921 var bu magnat sadece kulelerini alma imkani yokmu yoksa sadece magnet 5.0 set olarak nakit ne kadar son fiyat istanbul da yok mu

• simsek59 kullanıcısına yanıt
    Sadece magnat kuleler satılıyor 1200 civarı sanırım
    Gsa elektronikte var

• @Orada olmayan adam imzanızda magnat 802 kullandığınızı gördüm kuleler için hangi kabloyu önerirsiniz?
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Supra ply 3.4/ S

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler
    Yurtdışından almıştım ben çok uyguna
    Tr de can hi fi satiyo sanırım bayaa paraya

• şuanda canhifi de metresi 140₺ fiyatı var. kabloların kullanım süreleri önemli mi, burdaki kabloları alsam problem olur mu?
    Yurtdışında metresi 7.5 sterlindi yanlış hatirlamiyosam. 8 lirayla çarp 60.lira eder. Büyük fark var yaw

Marka ne
    Kullanilmasi sorun olmaz hatta iyi bile
    Pişme süresini tamamlamis

• SUPRA PLY 3.4/S yazıyo başlıkta işte hocam anlamıyorum hiç, yeni başlıyorum daha. fotoğraftaki kablolar sizinkilerle aynı değil mi? Uçları açık olmasının bile iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum. Sormam gereken bir şey varsa arayıp soruyum
    https://forum.donanimhaber.com/supra-ply-3-4-s-hoparlor-kablosu--138867004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 10 Mart 2020; 19:31:21 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.