Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
21
Favori
55.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizimkide haz etmiyor ama aldık bi kere 😆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Koda bildiğim kadarı ile Çinli bir firmadır.
    Özellikle subwoofer'ları performans/fiyat yönünden oldukça başarılıdır.
    Marka takıntısı olmayan, verdiği paraya göre kaliteli ürün arayanlar için dikkate alınması gereken bir firmadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu mesaj silindi.
    Ne tuhaf sorular bunlar?
    Her şey bir yana baban yaşında adama sen diye hitap etmek ne saygısızlıktır?

"Sen" yaparken dediğin şekilde yapabilirsin.
  • Kursun_ kullanıcısına yanıt
    Aynı cümleyi size iade ediyorum
    Yaşımı nasıl hesapladınız da oğlun yaşımda olduğunu varsaydınız.
    Hiç değilse profilime bakaydınız
    23 yaşında kızı olan biri sizce kaç yaşında olabilir.
    Bu Forum birbirilerini tanımasalar da samimiyet havası olan belli bir bilgi ve tecrubesi olan üyelerden oluşan bir platform.
    Devlet dairesi ve ya holdingte değiliz.
    Neyse sorumu siliyorum, madem bu kadar alındınız.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Bu forumda olanlar karşısındakine küçümseyici ve alaycı tavırla yaklaşmaz.
    Bu samimiyet değil, samimiyetsizliktir.

Öğrenmek istediğiniz bir husus varsa,
    örneğin, "Subwoofer kabinini hesaplayarak mı yaptınız, ne şekilde hesaplanıyor" şeklinde sorabilirdiniz.

Subwoofer kabini tasarımı ve konstrüksiyonu konusunda bilgi edinmek istiyorsanız kısa bir bilgiyi şu link'ten okuyabilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com/portlu-kabin-ile-portsuz-kabin-arasindaki-temel-farklar-nelerdir--33565243-2#139670137
  • Allahını severseniz,,
    Basit masum 2 soruda saygısızlık ve küçümseme olarak algılıyorsanız sorunlarınız var demektir.
    Ben nerden neyi araştıracağımı biliyorum zaten.
    Forumda gezerken gördüm. merak ettim yazdım, forumun tecrübesi benim önceliğimdir.
    Sizi kendinizle başbaşa bırakıyorum.
    Sizinle yaşayana allah sabır versin.
    Kilitide vuruyorum güle gülee
    Hoparlör kabini tasarımı konusunda Akşam Kurslarımız var. Beklerim.

Şaka, şaka...
    Alınmayın.
    (Neticede "Devlet dairesi ve ya holdingte değiliz.")
  • VSX 520 nin kendi fm anten kablosu çok dandik geldi bana, cihazın konumu evin tam orta kısmı olduğu için neredeyse çoğu radyo çekmiyor. Eskiden müzik seti zamanlarında fm anten kablosu ( T ) şeklindeydi. Oysa bunda tek bir kablo dikey şekilde konumlandırılıyor. Alttaki resimdeki gibi bir kablo alsak radyodan daha iyi verim alınırmı acaba deneyen varmı?

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu

• merhaba bende vsx-520 ve pıoneer ssp24-ql 5.0 +
    pıoneer s-21w subwoofer var bu konularda yeniyim forumda'da yeniyim 1 haftadır bu sistemi kullanıyorum optic kablo ile tv ye bagladım standart ayarsız kullanıyorum hiç bir sorunum yokdu ses olsun sub olsun fakat 4 yaşındaki oğlumun gizlice kurcalaması sonucu kumanda ve receveri, subwoferdan ses alamıyorum yani sub daki ışıkda yanmıyor suba güç vermiyor amfi acemice bir sürü ayar kurcaladım burdaki yolları izleyerek ama sonuç değişmedi cihaz üszerinde veya kumandada sub u kapatan bi ayar varmıdır reset attım yinede çözülmedi yardımcı olurken en acemi şekilde anatırsanız sevinirim
  • Nebitumer34 N kullanıcısına yanıt
    yardım edebilecek kimse yokmu Allah rızası için
  • Nebitumer34 N kullanıcısına yanıt
    Kul kitabına baktın mı?
    Belki bir şeyler vardır veya olası sorunlar diye bir tablo olabilir.
    Baktım evet yok malesef alakali bi konu.

subwofer çıkışı yanmış olabilirmi nasıl anlayabilirim öle bi ihtimal varsa varmı bilginiz kablosunu söküp takarken subda baya bi gürültü patlaması oluyor gerçi ama bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nebitumer34 -- 27 Kasım 2019; 8:57:27 >
  • Arkadaşlar pioneere android telefonumu kablosuz bir şekilde nasıl bağlayabilirim acaba kendi bluetootu eski ve iş görmez harici bir yöntem var mı, bildiğiniz kablosuz şekilde istikrarlı bir bağlantı yöntemi varsa eğer söylerseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda oto teypler için satılan harici bluetooth cihazı vsx-520 nin içine monte eden bir arkadaş vardı.
  • Arkadaşlar pioneer sw 21 subwoofer tamiri icin tavsiye edebilecegiliz bir yer varmidir istanbul avrupa yakasinda

• Bluetooth bağlantı içinhttps://www.philips.com.tr/c-p/AEA2700_12/bluetooth-adaptoerue cihazını kullanabilirsiniz. Dijital optik girişi olduğu için almıştım. VSX-520'de sorunsuz kullandım. Daha yeni ürünler var (https://www.hepsiburada.com/logitech-bluetooth-adapter-980-000912-pm-bd501403 ) var ama dijital optik girişi olmadığı için Philips AEA2700 kadar iyi ses verir mi bilmiyorum. Denon X3400H avr'ye geçtiğim için ihtiyacım kalmadı. Almayı düşünürseniz mesaj atabilirsiniz.

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler ancak o işi becerebileceğimi gözüm kesmedi yoksa sayfalarca okudum, göremedim başka bi yöntem, o yüzden sordum. İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak0308 kullanıcısına yanıt
    Usta mikrofonu bulabildinizmi banada lazimda kurulum için ?

• malum siteden vsx-520k ilanıma bakabilirsiniz, 700 TL ye satılık.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.