Şimdi Ara

PIONEER SE MJ771BT Kulak Üstü Kulaklık Beyaz - MEDİAMARKT 300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.015
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    NFC var 32 saat kullanım süresi
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_p%C4%B1oneer-se-mj771bt-bt-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-beyaz-1165273.html

Link anasayfaya atıyor, Arama kısmına ürün kodunu yazabilirsiniz 1165273

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisis-dh -- 7 Ocak 2019; 16:7:3 >

• Teşekkürler güzel fiyat
  • Bilgisi olan var mı arkadaşlar nasıldır bu kulaklık?
  • kulaklığı gördüm gayet alınır ama kulağıma takıp deneme imkanım olmadı kutu açılışı yaptım diyelim
    İçinden aux kablosu vs çıkıyor hem kablolu hem normal kullanabilirsiniz. Aux kablosu kaliteliydi.
    Nfc özelliğini denedim gayet güzel çalışıyor (ilk defa nfc özelliğini kullandım ) Dediğim gibi kulağıma takamadım ama gördüğüm kadarı ile güzel.
  • Birkaç gün önce amazon.tr den Sony WH-CH500 aldım. Ürünü çok beğendim ama içinde bir parça kırıktı sanırım sallayınca tıkırtı geliyordu iade ettim. Tekrar sipariş vermeyi düşünüyordum. Şimdi bu ürünle arasında kaldım sizce hangisi iyidir. Yurt dışı fiyatı amazonda 72 € civarı PIONEER , 34 € civarı sony.
  • internette inceleme vs aradım ama bulamadım eşime almak istiyordum
  • Oyun ve film için kullanılır mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mediamarkt’ın ne dandik bir sistemi varmış fatura ile kargo adresi farklı olunca cozuttu. Zor aldım.

• Teşekkürler güzel fiyat. 4-5-6 aralıkta da 300 imiş fiyat sonra artmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Teşekkürler güzel fiyat. 4-5-6 aralıkta da 300 imiş fiyat sonra artmış.
    Onlar siyah renkti beyazı yoktu, Siyahı tükendi bir daha stok açılmadı, beyazı da geçen hafta listelendi
  • Fiyat ingiltere de 40 pound görünüyor.

İncelemeler ise çok kötü. Ucuz plastik, aşırı.baskın bas vb. Ben almaz

• Sepette 194TL' ye düşüyor, önceki kadar olmasa da fena fiyat sayılmaz. Alıp da yaklaşık 1 aydır kullanan arkadaşların fikirleri nedir? Sonradan farkına vardığınız bir sorunu ya da sıkıntısı oldu mu?

Düzeltme: :) Yanlış konuya yazmışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg83 -- 7 Ocak 2019; 19:57:3 >
  • sg83 kullanıcısına yanıt
    194 diyince,gözler bi açılmadı değil :)
  • :D Çok özür diliyorum, aşağıdaki konudaki kulaklığı görünce geçen ay konusunun açıldığı aklıma geldi ve yorumlara bir bakayım dedim. 2 konuya da bakarken yanlışlıkla bu konuya yazmışım :)

https://forum.donanimhaber.com/pioneer-se-ms5t-t-kulaklik-yaniyooor-168-tl--136245848
  • Gelen ürün arızalı geldi. Muhtemelen pili ölmüş. Kutu da epey tozluydu. Ellerinde kalan ürünleri veriyolar herhalde. Bide iadeyle uğraşacam.

• iPoint kullanıcısına yanıt
    hortlatıyorum, kullanıyor musunuz bu kulaklıgı memnun musunuz? yalıtım falan nasıl kulagı kapatmıyor gibi tizz bass vs? jbl 500bt ile bunun arasında kaldım. teşekkürler şimdiden
  • FallenKings kullanıcısına yanıt
    Gelen ürünün pili ölüydü iade ettim hocam. Ses kalitesi iyi ama öyle aman aman sayılmaz.

• iPoint kullanıcısına yanıt
    Jbl 500bt alıyorum hocam kasmıyorum hiç o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.