Şimdi Ara

Pioneer DEH 2950MP -vs- Sony GT 260S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her bakımdan hangisini tercih ederdiniz?

Pioneer DEH 2950MP

Sony GT 260S

• Sony ürünleri daha saglamdır
  • Arkadasım Pionner'in 2950MP diye bir ürünü yok. Bu ürünler korsan olarak üretilip satılıyor. Bunları lütfen almayın. İsterseniz Pionner'in sitesine bakabilirsiniz. XX50 olan bir modeli yok. Biz de 4800MP modelini kullanıyoruz. Alırken bende 4850 modelini görmüştüm. Ama ordaki kişi (babamın sınıf arkadaşıdı) bize bunların korsan olduğunu söyledi... Bence de Sony alabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 25 Ağustos 2007; 4:14:24 >
  • adilazimdeğilx arkadaşimiz sölemiş zaten alicaksan 6900 4800... gibi modeller al sonunda 50 olmasin bn her zaman pioneer tercih ettim şu ana kadar bni hiç bi zaman yolda birakmadi. inş. dahada yolda birakmaz alicaksan pioneer...

pioneer özellik:
    MP3, CD, WMA ve WAW FORMATLARINI DESTEKLER
    UZAKTAN KUMANDALI
    4X50 MOSFET SES ÇIKIŞI
    AYRILABİLİR ÖN PANEL
    3 BAND PARAMETRİK EKOLAYZIR.
    ÖN PANELDE AUX GİRİŞİ
    ANFİ ÇIKIŞI
    RCA ÇIKIŞI
    2 YOLLU CROSSOVER: HPF/LPF
    ELEKTRONİK EKOLAYZIR

sony özellik:

Drive-S Deck
    S-MOSFET Output power: 50W x 4
    24bit DAC
    Frontal Aux-In
    LCD CD/MP3/ATTRAC3plus/WMA Player
    RADIO CD/MP3/WMA CDX-GT260S SONY
    • 50 x 4 Watts
    • Panel desmontable
    • Control de sonidos graves y agudos
    • Sistema de Ecualización EQ3
    • Lectura de CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA
    • CD Text
    • Entrada auxiliar frontal
    • 18 memorias FM y 6 AM

• quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

Arkadasım Pionner'in 2950MP diye bir ürünü yok. Bu ürünler korsan olarak üretilip satılıyor. Bunları lütfen almayın. İsterseniz Pionner'in sitesine bakabilirsiniz. XX50 olan bir modeli yok. Biz de 4800MP modelini kullanıyoruz. Alırken bende 4850 modelini görmüştüm. Ama ordaki kişi (babamın sınıf arkadaşıdı) bize bunların korsan olduğunu söyledi... Bence de Sony alabilirsin...

böyle bişi külliyen yalandır arkadaşım, ben de aldım 2950mp model teyp, pioneer ın sitesine kayıt da ettirdim ürünümü 2950, 3950 gibi modellerin hepsi seçeneklerde vardı, orjinal sitesi var diosa korsan nasıl oluo çözemedim

• bu ürünlerin korsan olduğuna dair doğru olmayan iddialar çok yaygın ürünleri pioneer resmi sitesinde bulamazsınız çünkü bunlar avrupa için üretilmemişlerdir eğer aramayı pioneer australia ya da pioneer latin olarak yaparsanız resmi sitelere ulaşacaksınız
    ürünlerin hepinizin bildiği gibi rds tunerleri ve direksiyondan kumanda girişleri ve doğal olarak türkiye garantileri yoktur onun dışında mükemmel cihazlardır ve korsan olarak üretilmeleri mümkün değildir.
  • yani pioneer.com adresine girin direk orda var, zaten ben aldım walla gayet memnunum sahteyse de sorun değil bana yeter :D
  • ya arkadaşlar şimdi hangi teybi tavsiye ediyorsunuz anlamış değilim?
  • İkiside çok iyi teypler ancak pioneer loudness özelliğiyle daha ön plana çıkıyor.Ürün kalitesi olarak ikiside çok iyi ama ses konusunda pioneer biraz daha önde.
  • 2950 3950 4950 4850 5950 6950 gibi pioneer modelleri gerçek pioneer değil fason maldan üretilmiş üstüne pioneer yazılmış teyplerdir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

2950 3950 4950 4850 5950 6950 gibi pioneer modelleri gerçek pioneer değil fason maldan üretilmiş üstüne pioneer yazılmış teyplerdir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

babacım yukarıda dediim okumadın mı orjinal ürün olmasa sitesinde xx50 yazmazlar
  • sayın sjsero 3-4 satır yukarıda belirttiğim gibi bu cihazlara resmi sitelerden ulaşabilirsiniz yanlış bilgilendirme yaparsak bir çok arkadaş fiyatları çok uygun olan ve pioneer kalitesi taşıyan bu cihazları almaktan imtina edecektir
  • hiç uzatmaya gerek yok xx50 olan cihazlar bal gibi kaçaktır. kimse bunu savunmasın gidin digicom a sorun ondan sonra buraya gelip yorum yapın.
  • sjero anlaşılan bir kavram karmaşası yaşıyoruz dediğiniz gibi bu cihazlar bal gibi kaçaktır ama bu onların korsan taklit ya da kalitesiz oldukları anlamına gelmiyor zira bundan önce böyle bir iddianız vardı

http://www.pioneer.com.au/products/car_entertainment/CD_Tuners/index.html

bu da gereken bilgiyi edinmeniz için gereken linktir
  • arkadaşlar bilip bilmeden cevaplamayın lütfen yaa bu işten anlayan yok mu Allah aşkına ne olur?
  • arkadaşlar bu modeller orjinaldir fakat türkiyeye satılmıo başka ülkelerden getirilio, artık kaçak mı denir bilemem, ama isteyen varsa pioneer ın resmi sitesine girsin global sitesine ordan ürün kaydettirme kısmına girip ürün listesine baksın tüm xx50 modeller var yani fason çakma mal diiller, ayrıca pioneer sony den araba konusunda her zaman daha iidir ben kullanıyorum 2950 modelini gayet güzel, en ufak bi atlama yapmadı daha 1 aydır kullanıorm, her türlü çukurdan geçtim...
  • ürün bal gibi orjinal pionner fakat faturalı deyil yani kaçak cep telefonlarındada vardır böyle şeyler ve daha yaygındır.neyse konuya dönersek pionner derim tonları daha iyi ve keskindir.
  • evt pioneer daha iidir bence de sony tv ler iidir de araba dersek pioneer bu modeli de 170 ytl bi açık arttırma sitesinde;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

hiç uzatmaya gerek yok xx50 olan cihazlar bal gibi kaçaktır. kimse bunu savunmasın gidin digicom a sorun ondan sonra buraya gelip yorum yapın.

Kaçak olması gerçek olmadığı anlamına gelmez ama. Spot piyasada satılan kaçak mallar ama sonuçta hepsi hakiki pioneer.
  • Yurtdışından 2850 almıştım ve çok memnundum.Ses kalitesi olarak 2800 den farkı yok sadece RDS özelliği bulunmuyor.Onun yerine Super Tuner II yazıyordu üstünde.Çalan hırsızın elinde patlamıştır umarım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.