Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.040
Cevap
88
Favori
466.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: faenal

Hocam açıkçası film izlerken tatmin oluyorum ama aynı şeyleri müzik dinlerken kesinlikle söyleyemem sanki ses boğuk berrak değil aslında bende acaba ayrı müzik için birşeyler mi alsam diye düşünüyordum. Sizin bu düşüncelerinizden sonra sanırım bende sc-1223 e kayacağım. Lx serisinin rakamları kesinlikle benimde limitlerimin çok üstünde. Zaten sistemimi almamın üstünden 8 ay geçmesine rağmen eşim bunları ve birde üstüne yeni aldığım sistemimin korunması amacı ile aldığım UPS yi bile hazmedemedi yani bunlara nasıl bu kadar para verirsin kıyarsın diye söylenip duruyor bunca zamandır. Artık çaktırmadan inşallah bir sc-1223 alabilirim

Hepimizin derdidir o bende hanima kafa kafaya takas yaptik diyorum :) yoksa dilinden kurtulamam bazen neden böyle takas ederler diyor adam sıkılmış birazda bunu kullanayim diyor. Diyerek gecistiriyorum. Benim kiz büyük o anliyorda onuda sinema tiyatro derken kandiriyorum bana destek cikiyor saolsun :) arkadasin yorumuda hakli daha tecrubeli yanliz imkani olan 1223 stereoda bir dinlesin stereo anfiyle kiyaslamiyorum ama bir 921 ilede mukayese etmem.

921 den iyi tabi kimse kötü diyemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Anladım Bendeki kulelerde TSİ-400 artık yakın zamanda alacağım bütçemin el verdiği kadarı ile bir streo anfi.
  • İyi günler arkadaşlar.
    Pioneer vsx921+Dali zensor7+vokal+Dali zensor5 sistemime kaynak oluşturacak 3d bluray player almak istiyorum.
    Elimde kullandığım mevcut Lg 3D bluray player ve egreat r6s plus'ın sesini artık beğenmemeye başladım.
    İstediğim; Usb'ye bağlı harici diskteki mkv uzantılı dosyaların Türkçe altyazılarını gösterebilen, altyazıların rengini değiştiren,
    Dolby True Hd, DTS HD Master ve flac sesleri hakkıyla çıkarabilen 3d bluray player. %90 Film izleme amaçlı olacak.
    Tavsiyelerinizi bekliyor saygılar sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renof1

İyi günler arkadaşlar.
    Pioneer vsx921+Dali zensor7+vokal+Dali zensor5 sistemime kaynak oluşturacak 3d bluray player almak istiyorum.
    Elimde kullandığım mevcut Lg 3D bluray player ve egreat r6s plus'ın sesini artık beğenmemeye başladım.
    İstediğim; Usb'ye bağlı harici diskteki mkv uzantılı dosyaların Türkçe altyazılarını gösterebilen, altyazıların rengini değiştiren,
    Dolby True Hd, DTS HD Master ve flac sesleri hakkıyla çıkarabilen 3d bluray player. %90 Film izleme amaçlı olacak.

Presale su anda..

http://www.geekbuying.com/item/MINIX-NEO-X8-H-Amlogic-S802-H-Quad-Core-2-0Ghz-Android-TV-BOX-2G-16G-Dual-Band-WIFI-2-4G-5-8G-Bluetooth-4-0-XBMC-Dolby-DTS-328163.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• guvven kullanıcısına yanıt
    guvven; ilgine teşekkürler.
  • R6S in sesini artık beğenmiyorum derken tam olarak neyi kastettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

R6S in sesini artık beğenmiyorum derken tam olarak neyi kastettiniz?

Lg 3D bluray playerin video ve ses performansını, egreat r6s plus'ın ise mp3 ve flac uzantılı dosyalardaki ses performansını düşük bulmamdan bahsediyorum.
  • LG bluray player' ınızı bilmiyorum ama Egreat sesi işlemeden direk avr ye gönderebiliyor. Indirdiğiniz flac ve mp3 uzantılı dosyaları işlemeden direk avr ye gönderdiğinizde aldığınız sesin başka bir cihaza geçtiğinizde daha kaliteli olacağını düşünüyorsunuz sanırım.
    Bu durumu tecrübe mi ettiniz yoksa varsayım olarak mı hareket ediyorsunuz?

• Dousk kullanıcısına yanıt
    R6s'i yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum. İlk kullandığım anlardaki ses ile şimdiki ses aynı değil. Ses seviyesi düştü kesinlikle aynı değil. bu durum nereden kaynaklanıyor yazılımsalmıdır bilemiyorum. Cihazı değiştirerek bu sorunu çözeceğimi umuyorum.
  • merhaba hocam müzik işini 921 in usb girişinden halledin derim daha iyi performans alırsınız ama illa media player değiştirecem derseniz dune markasını öneririm tabi bulabilirmisiniz bilmiyorum
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Evet müzik işini usb den çözebiliriz.
    Video için ise artık medya player kullanacağımı sanmıyorum.
  • quote:

İyi günler arkadaşlar.

amaç sadece film ise oppo103,
    amaç stereo + film ise ve dac varsa oppo 103, dac yoksa oppo95 veya oppo105

not: bunu söylerken egreat'ın 3-4 modelini, dune, popcorn, wd kullandığımı belirtmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turushanovgu -- 28 Mayıs 2014; 20:09:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

quote:

İyi günler arkadaşlar.

amaç sadece film ise oppo103,
    amaç stereo + film ise ve dac varsa oppo 103, dac yoksa oppo95 veya oppo105

not: bunu söylerken egreat'ın 3-4 modelini, dune, popcorn, wd kullandığımı belirtmek isterim

+5

• bu dediklerimi yapmazsanız boşa çoook para harcarsınız ya da keyifsiz sinema ve müziğe devam edersiniz
  • bu arada oppo dememin nedeni tüm oppo modellerini kullandığımdan dolayıdır, illaki oppo diye düşünmeyin, aynı seviyede pioneer, naim, denon, marantz gibi firmaların da ürünleri mevcuttur.
  • turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    turushanovgu; Bu işlere epey kafa yorduğunuz ve bolca da para harcadığınız belli.
    Oppo 103'e bakayım dedim fiyatlar yurtdışı 500-600$ yurtiçi 2800TL seviyelerinde ve aralarında çok fark var.
    Türkiye fiyatı daha uygun olan Pioneer'in LX 55 modelini tavsiye edermisiniz?
  • quote:

turushanovgu; Bu işlere epey kafa yorduğunuz ve bolca da para harcadığınız belli.
    Oppo 103'e bakayım dedim fiyatlar yurtdışı 500-600$ yurtiçi 2800TL seviyelerinde ve aralarında çok fark var.

Görüntü olarak cok yakın ama menü vs oppo kadar kullanışlı degil

• oppo 103 2. elde 1750 tl civarına bulunabilir, hatta oppo topiğinde oppo 103 satan bir kullanıcı var, isterseniz onla bağlantı kurun, lx55 kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama zaten onla ilgili yorum geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Görüntü olarak cok yakın ama menü vs oppo kadar kullanışlı degil

Pioneer LX55 ve Oppo-95 kullanan biri olarak en önemli farkın hız ve stabilite olduğunu söylebilirim.LX55, Oppoların yanında kağnı gibi kalıyor!!!
  • Bütün işaretler oppo'yu gösteriyor.
    Şu fiyatları biraz daha araştırayım bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.