Şimdi Ara

PHP NuKe - Mambo ile karşı karşıya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepinizinde bildiği gibi yakın zamanda yapım çalışmaları başlayan Mambo Türkiye yede pek yagın değil aslıda fazla söze gerek yok yep yeni bi Gelişim ve Doğmaya Hazır bi Proje için varmısınız...ben baya sıkıldım bu Php nuke ' den ya siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAGGi -- 29 Aralık 2004, 16:20:52 >

• evet mambo kullananlar bilirler aradaki farkı..
    çok sağlam temelli bir script olduğunu düşünüyorum..

www.mikrop.gen.tr de mambo ve bence gayet de hoş olmuş..
  • Mambonun en büyük destekçi sitelerinden bir tanesihttp://www.mambo.gen.tr/
  • xoops var bi de o da çok sağlamdır...
    zope var...
  • bence Mambo Xoops tan daha iyi
  • evet pek yaygın değil ama güzel bencede
  • yokuzmmm
  • olabilir tabii....ama pekde profesyonel olmadığım için ne tür bi destek verebilirim....
  • Sayın Değerli Arkadaşlar Mambo Türkye temsilcisi olmak isteyenler lütfen iletişim msn messenger kazim@mynet.com
  • mambo ne yaw?

• phpnuke gibi hazır web portalı
  • Evet Sevgili Donanımcı arkadaşlarım..;

Ben Mambo Gen TR yöneticisi Sinan Ata.Forumlarınızda oluşumumuzun ismini duymak gerçekten güzel.Çok yakında 4.5.1 a ya geçip verdiğimiz hizmete şaşıracaksınız.Her konuda %100 Türkçe destek vermek şimdilik tek planımız.Ama Benwww.acikod.com için diğer CMS kullanıcısı arkadaşlarımla da tanışmak isterim.Çünkü bu sistem yakında türk insanının İçerik Yönetim Sistemi ne olan ilgisini arttıracak ve onlara tüm CMS leri + ve - leriyle tanıtacak.Tekrar teşekkür ederim.

İyi Çalışmalar...
  • sizinle kişise konuşmak İsterdim
    mambo görmeyen var daha hemen 2 tık kurdum burun arkadaşlar
    http://www.webnuke.gen.tr/MamboV4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAGGi -- 23 Aralık 2004, 20:38:45 >
  • evet mambo tanımöayanlar bayağı fazla..gerçi bende tanıyalı pek zun bi zaman olmadı ama....bayağı güzel!!!
  • mambo gayet güzel...

PHP-Nuke den sıkıldık artık yaw
  • e neden bekliyoruz Ozaman bi Portal kuralım ve Mambo ile ilgili Herşey var elimde sonrada yayınlayalım ve geliştirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAGGi -- 23 Aralık 2004, 21:46:06 >
  • evet ii olur!!!
  • Zatenwww.mambo.gen.tr var. Oraya destek verin eğer mambo yu seviyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaverickGizli -- 23 Aralık 2004, 22:32:31 >
  • harbi güzel bi script
  • Maverick e katılıyorum.

İrtibata geçmek isteyen arkadaşlarım benimle sinan_98@hotmail.com dan MSN aracılığıyla görüşsünler.Gelişen oluşumumuzda sizler içinde yer olabilir.Ama önce mambo ile ilgili temel olayları aşıp bir mambo yu kolayca yönetip destek verebilmelisiniz.PHP ve mySQL ile ilgili detaylı bilgisi olan arkadaşlarım Mambo Turkey Developer Team a kabul edilecekler.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.