Şimdi Ara

php de quar kodu ile id gönderme session kontrolü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LÜTFEN YARDIMCI OLUN .

Bir proje ile uğraşıyorum şuan öğrenci lerimize birer kart vericez kartların üzerinde quar kocları olacak kodları oluşturdum kodların içine 'ID leri gömdüm örnek olarak göstermek gerekirsewww.denemesitesi.net/ekle.php?id=aa0001 ' bu quar kodunun içine eklediğim bir kod örneği ....

Editör öğrenciye kartı satmadan önce telefon-tablet-pc her hangi birinden quar reader ile kodu okutacak ve ekrana bu link gelecek tıkladığında eğer login olmamışsa -
    login sayfasına gönderilcek giriş yaptığında doğrudan ekle.php sayfasına gidecek o sayfada bulunan quar textbox'ın içine de geldiği yerdeki ID otomatik eklenecek "www.denemesitesi.net/ekle.php?id=aa0001 "...

bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz arkadaşlar gerçekten önem arz eden bir konu şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

php de quar kodu ile id gönderme session kontrolü php de quar kodu ile id gönderme session kontrolü php de quar kodu ile id gönderme session kontrolü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir-fenomen -- 20 Mayıs 2016; 2:03:00 >

• tam anlamış mıyım bilmiyorumda sonundaki kodu almak için $link="www.denemesitesi.net/ekle.php?id=aa0001" $link=explode('=',$link); echo $link[1]; sana o kodu verecektir dostum o linkin değişkeninden alıcaksın artık
  • Hocam link quar dan gelecek yanlız yani $link="www.denemesitesi.net/ekle.php?id=aa0001" $link=explode('=',$link); echo $link[1]; bu kod ile sayfa içinde bir kontrol sağlarım diye düşünüyorum ama benim istediğim siteye login oluyorsun ya orda veri tabanında kim giriş yapmışsa onun kullanıcı adını çekiyorsun falan onun gibi bi mantık
    adam quar kodundaki linke tıklayacak url de ki adrese yönelcek kontrol edilecek yetkili girişi sağlanmış sa "gideceği sayfa öğrenci kayıt ekleme sayfası çünkü" quarın içindeki ID yi text içine yazcak giriş olmamış sa location:giris.php ye yönlendirilcek....

Yinede teşekkür ederim ilginiz için.
  • cevap verdim sitede usta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.