Şimdi Ara

Php Ardisik Sayi Arttirma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar php'de yeniyim bu yüzden bir yerde takildim yardimci olabilirseniz sevinirim
    Tesekkürler.

<?php

if(isset($_GET['marka'])){
    function ara($bas, $son, $yazi)
    {
    @preg_match_all('/' . preg_quote($bas, '/') .
    '(.*?)'. preg_quote($son, '/').'/i', $yazi, $m);
    return @$m[1];
    }

$link = "x.html sitesi";
    $icerik = file_get_contents($link);

$marka = ara('Kompatibilit&auml;t:','</span>',$icerik);

$Sirket = ara('>','</a>',$icerik);

$fiyat = ara('<span','</span>',$icerik);

echo '1.Siradaki Deger = '.$Sirket[105] .$fiyat[92].$marka[0].'<br/> 2.Siradaki Deger = '.$Sirket[106] .$fiyat[95].$marka[1].'<br/> 3.Siradaki Deger = '.$Sirket[107] .$fiyat[98].$marka[2].'<br/> 4.Siradaki Deger = ' .$Sirket[108].$fiyat[101].'<br/> 5.Siradaki Deger = ' .$Sirket[109].$fiyat[104].'<br/> 6.Siradaki Deger = ' .$Sirket[110].$fiyat[107].'<br/> 7.Siradaki Deger = '.$Sirket[111] .$fiyat[101].'<br/> 8.Siradaki Deger = '.$Sirket[1112] .$fiyat[104].'<br/> 9.Siradaki Deger = '.$Sirket[113] .$fiyat[107].'<br/> 10.Siradaki Deger = '.$Sirket[114] .$fiyat[110].'<br/> 11.Siradaki Deger = '.$Sirket[115] .$fiyat[113].'<br/> 12.Siradaki Deger = '.$Sirket[116] .$fiyat[116];
    }

?>

</body>
    </html>

Bu sayilari sürekli kendim arttirmak istemiyorum bunu nasil kodlamam gerekiyor?

• foreach ($dizi as $anahtar => $deger) yapısı ile kodlanabilir. Oradaki 1.Siradaki Deger = '.$Sirket[105] .$fiyat[92].$marka[0].'<br/> yapısında $sirket dizisi oluşturduğunu varsayarak.

foreach ($sirket as $anahtar => $deger) {

echo $deger . <br />;

}

gibi. Not: Kodu denemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.