Şimdi Ara

Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni photoshop öğrenmeye başladım. Yorumlarınız beklerim.

Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.

• Çok iyi çalışmalar. Tebrik ederim. Özellikle ve öncelikle vaktinizi kişisel gelişiminize ayırmanız bana göre önemli bir tercih. Düzenli çalışırsanız çalışmalarınız çok daha iyiye gidecektir. Ekipman olarak fare ile mi yoksa grafik çizim tableti gibi bir araç var mı ? Benim gördüğüm bu tür 2D çizimlerde ufak tabletler ve onlardaki yazılımlar Photoshop'tan çok daha kullanışlı. Hem her yere yanınızda da götürebildiğinizden çalışacak daha da fazla zaman bulabiliyorsunuz.

Ara vermeden devam edin... Güzel...
  • hocam fare ile basit ucgen, kare dikdortgen cizerek anahatlari olustuyorum sonra efektler ile sekilleri bozuyorum.
    Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.
    Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.Photoshop kullanarak çızdıgım bırkaç resım.

• jiddi kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam desteginiz icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Ahab

tesekkurler hocam desteginiz icin.

Rica ederim... Sonuçta vakit ayırıp içinizden geldiği şekilde bir üretkenlik söz konusu. Yaptıkça insan yaptıklarına yeni şeyler katmayı keşfedebiliyor, ürettikçe ürettiklerinden kendisi de sıkılıp farklı şeyler deneme yollarına girebiliyor, yine tekrarlardan yaptığı şey her ne ise ustası oluyor, daha detaylı işçilik yapar olabiliyor.

İyi çalışmalar... İyi bayramlar...
  • Dünyayı sırtlayan kuş mükemmel olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflardan anladığım kadarıyla değişik bir ruh haline sahip birisin hocam :)
  • yorumlar icin tesekkurler.
  • Resim 3 ve 5 hoşuma gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.