Şimdi Ara

Phoneix-Diego hakkinda bilgisi olanlarda paylasimlarini bekliyoruz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, anladigim kadariyla elimizde güzel programlar war fakat biz bazisini kullanabilyoruz...

*Phoneix
    *Diego
    *Nemessis
    *Nokia Software Updater

bu programlar war we ben son ikisini kullanabiliyorum.. dier programlarin ne ise yaradigini we, uygulamalarini detayli b sekilde analtabilicek warsa sewinirim..

tesekkürler simdiden..

• arkadaslar yani sasiyorum; tr nin en aktif donanim forumuyuz diye biliyorum; öenmli bi konuya parmak bastim, kimsenin biseyden haberi yok sanirim..

son kez kizistiriyorum bu konuyu ama; ümidim pek yok acikcasi...
  • Arkadaşım bu konu hakkında defalarca yanıt verildi. Arama yaparsan bulursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tantini

arkadaslar yani sasiyorum; tr nin en aktif donanim forumuyuz diye biliyorum; öenmli bi konuya parmak bastim, kimsenin biseyden haberi yok sanirim..

Forumlarin icinde o kadar cok yazildi,tartisildiki artik kimse ayni seyleri ne yazmak ne de okumak istiyor. Basit bir arama yapsan istedigin bilgilere oldukca detayli bir sekilde ulasabileceksin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: painkiller004

quote:

Orjinalden alıntı: tantini

arkadaslar yani sasiyorum; tr nin en aktif donanim forumuyuz diye biliyorum; öenmli bi konuya parmak bastim, kimsenin biseyden haberi yok sanirim..

Forumlarin icinde o kadar cok yazildi,tartisildiki artik kimse ayni seyleri ne yazmak ne de okumak istiyor. Basit bir arama yapsan istedigin bilgilere oldukca detayli bir sekilde ulasabileceksin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.