Şimdi Ara

____PHILIPS Xenium X800 |hızlı dokunmatik|ANA BAŞLIK (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.627
Cevap
6
Favori
478.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, acaba cihazını servise gönderenler, en az ne kadar bekledi merak ediyorum da? nette 1 ay gibi bekliyenler olmuş.Gerçi benim ön panel değişecekte kimbilir kaç günde :(, dışardan malzeme bekliyorlar da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Merhabalar, acaba cihazını servise gönderenler, en az ne kadar bekledi merak ediyorum da? nette 1 ay gibi bekliyenler olmuş.Gerçi benim ön panel değişecekte kimbilir kaç günde :(, dışardan malzeme bekliyorlar da

Ben 2 kere gönderdim genelde 30 iş gününü geçirmeden geri gönderiyolar. Dısardan malzeme bekleyince 1.5 ay'a kadar uzayabiliyomus süre
  • Birde şeyi merak ettim, telefon olmaz ise cihaz değişimi olabilirmiş, yeni cihazı başarıdan mı alıyoruz ve yine aynı marka mı? Aslında x800'ü seviyorum da cihaz belki piyasa da yoktur onun için ne vereceklerini merak ediyorum.
  • quote:

Birde şeyi merak ettim, telefon olmaz ise cihaz değişimi olabilirmiş, yeni cihazı başarıdan mı alıyoruz ve yine aynı marka mı? Aslında x800'ü seviyorum da cihaz belki piyasa da yoktur onun için ne vereceklerini merak ediyorum.

Evet aynısının yenisini verirler. Basarıdan alacaksın.
  • quote:

Birde şeyi merak ettim, telefon olmaz ise cihaz değişimi olabilirmiş, yeni cihazı başarıdan mı alıyoruz ve yine aynı marka mı? Aslında x800'ü seviyorum da cihaz belki piyasa da yoktur onun için ne vereceklerini merak ediyorum.

Para iadesi de olabilir. Benim yandaki tuş takımını yapamadılar para iadesi aldım.
  • Cihazım, ayın 17'sinde yapılmış, ama ne yazıkki aradığım zaman yoğunluktan olsa gerek telefona bakan olmuyor.Acaba beklemede kalmış olabilir mi yoksa, kargo ile göndermişlermidir? Çünkü kaç kez aradığımı bilirim ancak birkez denk geldim müşteri hizmetlerine, oda cihazın malzeme beklediğini öğrendim ondan sonra her aramamda bakan olmadı.Ama yinede kötülüyorum sanmayın bence cihazım yinede kısa sürede tamamlandı, yeni sürüm yüklenmesini de rica etmiştim, bazıları memnunum diyor bazıları eski sürüm daha iyi, kısmet bakalım.Yine de ben ara sıra aras kargoya bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 21 Aralık 2010; 0:03:41 >
  • Benim cihazda malzeme bekliyo ve haftaya 30 iş günü doluyo. Gerçi ben aynı arızadan 3 kere servise gönderdim ve para iadesi talep ettim. Genel merkezden yanıt bekleniyomus bakalım. Para iadesi yapmadan cihazı gönderirlerse tekrar servise gönderirim ve parayı alırım. Bundan öncede philips 768 vardı onuda 20 ay kullanıp parasını almıstım ve onun parasıyla x800ü almıstım. X800'ün parasını alıncada baska bi telefon alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_tr

Benim cihazda malzeme bekliyo ve haftaya 30 iş günü doluyo. Gerçi ben aynı arızadan 3 kere servise gönderdim ve para iadesi talep ettim. Genel merkezden yanıt bekleniyomus bakalım. Para iadesi yapmadan cihazı gönderirlerse tekrar servise gönderirim ve parayı alırım. Bundan öncede philips 768 vardı onuda 20 ay kullanıp parasını almıstım ve onun parasıyla x800ü almıstım. X800'ün parasını alıncada baska bi telefon alcam

scoepion para iadesi alan biri olarak phlips on numara. Telefonla ararlar seni banka hesabı için.Zaten olayı bildiğin için akıl vermeye gerek yok:) Ama phlips i övmek istedim bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_tr

Benim cihazda malzeme bekliyo ve haftaya 30 iş günü doluyo. Gerçi ben aynı arızadan 3 kere servise gönderdim ve para iadesi talep ettim. Genel merkezden yanıt bekleniyomus bakalım. Para iadesi yapmadan cihazı gönderirlerse tekrar servise gönderirim ve parayı alırım. Bundan öncede philips 768 vardı onuda 20 ay kullanıp parasını almıstım ve onun parasıyla x800ü almıstım. X800'ün parasını alıncada baska bi telefon alcam

scoepion para iadesi alan biri olarak phlips on numara. Telefonla ararlar seni banka hesabı için.Zaten olayı bildiğin için akıl vermeye gerek yok:) Ama phlips i övmek istedim bu konuda.

Evet haklısın müşteri hizmetlerinde 1 numara bu Philips :)
  • Eveeet, ben de başıma gelen bir şeyi paylaşmak için girmiş olduğumda, geçen yazdan itibaren başlayan vefat haberlerini gördüm. Sanırım bizimki de ömrünün son günlerini geçiriyor. (memur tarifesiyle 1 hafta giden şarjına rağmen..)

Evet, yaklaşık olarak 2.5 sene sonra, rüyanın sonuna yaklaşmışım gibi görünüyor. Geçen yıl tuş kilidi problemi, ekranda garip dalgalanmalar (ki, ilginçtir, bu sadece tasarruflu ampul altında görünüyor.), ve USB takıldığında gelmeyen bağlantı menüsü yüzünden garantiye gidip, yeniden doğmuş olan telefonum, garanti süresinin bitmesinin hemen ardından, yerinde zor duran tuş kilidi ve ekrandaki aynı dalgalanma ile beraber yeni bir problem ile kullanılamaz hale geldi. Bu problemde, ekranın sol üst köşesine yakın (ancak kenarında değil, işin garibi) bir yerde oluşan 4 mm2 boyutunda bir alanda, üst katman ile alttaki dokunmatik katman biribirine yapıştı. Ve haliyle ekrana sürekli dokunulduğunu zanneden telefon, ekran ve tuşlar üzerinde hiçbirşey yapmama izin vermiyordu. Böyle geçen birkaç günün ardından, oturduğum ile dönmem de biraz uzun süreceğinden, "başlarım ben böyle işe" diyip, ekranın sol üst köşesinden plastik katmanı kanırtarak o bölgenin yapışan yerini alt katmandan ayırdım. Şu an normale döndü, ancak, hiçbir aralık olmadan böyle bir yapışma olduysa, kanırttığım köşeden neler gireceği, ve o dokunmatik ekranın ne hale geleceği az çok belli. Ya yukarıda bir arkadaşımın yaptığı gibi 70 TL verip ekranı değiştireceğim, ya da yeni bir telefonun yolu görünüyor.. (

İşin kötü tarafı, gerçekten güzel bir dokunmatik ekrana sahip olan ve 2 sene sonunda, yoğun görüşme trafikleri sonrasında bile 1 hafta civarı şarj tutan bu cihazı emekliye ayırmak istemiyorum. Renksiz ekranlı, sadece telefon fonksiyonu olan sıfır telefonlar bile bu süreye yaklaşamıyor.

Bakalım, ne yapacağımı önümüzdeki günler gösterecek..
    Not: Bir arkadaş, gözü gibi baktığını söylemiş. Çok iyi bakıldığında gerçekten telefon güzel kalır, ancak, ben de kılıfsız kullanmamama rağmen, (yeni kapağın da) boyaları hemen döküldü. Gerçekten en kalitesiz iki parçası, kapak ve tuş kilidi..

Not 2: Telefonu kullanırken en çok gıcık olduğum şeylerden birisi, telefon ile konuşurken ahizesiz moda aldıktan sonra görüşmeyi sonlandırmadan normal moda alamıyorsunuz.
  • Arkadaşlar Parça niyetine kullanabileceğim Philips X800 var mı elinizde, bozuk, arızalı, kullanmadığınız v.s Eğer varsa irtibata geçelim çünkü telefonumda şebeke problemi var. Hiçbir telefoncuda parçası yok. Başarı servise gönderdim 100 Euro + KDV istediler anakart değişecekmiş, küfür ettim aldım telefonu. Garantiside bitmişti. Acilen parça bulmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goncduvan

Arkadaşlar Parça niyetine kullanabileceğim Philips X800 var mı elinizde, bozuk, arızalı, kullanmadığınız v.s Eğer varsa irtibata geçelim çünkü telefonumda şebeke problemi var. Hiçbir telefoncuda parçası yok. Başarı servise gönderdim 100 Euro + KDV istediler anakart değişecekmiş, küfür ettim aldım telefonu. Garantiside bitmişti. Acilen parça bulmam lazım.

benim cihazın geçen sıfır anakartı değişti para iadesi talep ettim , cihaz bende kalsa seve seve verirdim,

2 ci elde 120 tl ye zaten cihaz satan var bu kasa ve fw siz iş görmüyor makine bence.
  • arkadaşlar 2.5 senedir kullanıyordum telefonu, ancak geçtiğimiz hafta öldü. forumdaki diğer arkadaşlar gibi yeni telefona'da geçemedim. iyice eski bir samsung'a düştüm daha önce dokunmatik yüzünden servise gitmişti. bu sefer yine dokunmatik bozuldu. garantisi de bitti. tamir ettirmedim bende. çöpe attım . keşke goncduvan nickli arkadaşın mesajını daha önce okusaydım ona gönderirdim.
  • Arkadaşlar merhaba,

x800 philips kullanıyorum hediye gelmişti telefonu çok seviyorum ama kulaklık problemim var hiçbir yerde orjinal kulaklığını bulamadım bulduklarımda usb 2.0 ama desteklemiyor telefonu, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar, elinde ölü x800 olan var mı? Hiç dirilme şansı kalmamış olmalı.Çünkü organ nakli yapıp kendi telefonumda kullanmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz.ahmet

Arkadaşlar, elinde ölü x800 olan var mı? Hiç dirilme şansı kalmamış olmalı.Çünkü organ nakli yapıp kendi telefonumda kullanmayı düşünüyorum.

Hocam cerrahmısiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PentaqoN

quote:

Arkadaşlar, elinde ölü x800 olan var mı? Hiç dirilme şansı kalmamış olmalı.Çünkü organ nakli yapıp kendi telefonumda kullanmayı düşünüyorum.

Hocam cerrahmısiniz

:) PentaqoN, böyle böyle küçükten başlıyoruz. Bakalım hayırlısı. Telefonun şarj giriş kısım devresi, devre dışı kaldı. Şarj olma sorunu dışında başka bir sorunu yok.Hala kullanıyorum. Şarj süresi de Allaha şükür 10-14 gün gidiyor. İnsan bir de duygusal bir bağ ile bağlanınca kopamıyor. Bu yüzden organ nakli lazım. Şu an harici şarj cihazı işi görüyor ama yinede orjinalinin yerini tutmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PentaqoN

quote:

Hocam cerrahmısiniz

Bende var ama telefon hiç açılmıyor.. Şarja yada bilgisayara usb ile bağlayınca mavi yazlılı philips çıkıyor geri kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzruhi

Bende var ama telefon hiç açılmıyor.. Şarja yada bilgisayara usb ile bağlayınca mavi yazlılı philips çıkıyor geri kapanıyor.

tuzruhi, eğer sana zahmet olmazsa vede telefon herhangi bir işine yaramayacaksa bana kargo ile gönderebilir misin? Kargo ödemesini ben yaparım. Eğer gönderdiğin senin telefonunu tamir edebilirsem geri sana gönderirim çalışır halde. Yok eğer senin telefonun hiç olmayacak şekilde ise bana lazım olan bir parçayı nakil yapmayı düşünüyorum. İstersen belirli bir ücret ödemesi de yapabilirim.
  • Bu konunun popüler konularda ne işi var?

Güzel hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.