Şimdi Ara

Philips Xenium W832

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -Şarjı ne kadar gider?
    -512MB ram bana az gibi geldi sizce yeterlimi?
    -Kamerası 8MP olmasına rağmen performansı nasıl?
    -Güncelleme geldimi?

çok soru sordum ama cevaplarsanız çok sevinirim

• Ben 10 aydır W536 modelini kullanıyorum.. İşlemci gücü ve 512 mb ram w832 ile aynı gayet stabil telefon ama android 4.04 ve bir türlü güncelleme yapmadılar..
    W832 modelinin ekranı biraz daha büyük ve ips.. Ayrıca batarya performansı daha iyimiş..
    Fakat bu modelde de 4.04 yazılım yüklü..
    Bence w832 alacağınıza general mobil discovery 16 gb alın. İşlemci quad core ve 1 gb ram ayrıca custom rom desteği de var..
    Bütçe müsaitse. İphone 4S alın ios stabilitesi hiç birinde yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcısıyım. sabah 6 da açtım gece 12de hala şarj vardı ve parlaklık otomatik internet açık dibine kadar zorladı. çerçevesi tutye döküm malzemeden yapılmış. Deer hunter dışında her oyunu kasmadan açar. kamerası 8mp hdr ve hd video çekiyor. Camera 360 ile profesyonel çekim yapabilirsin. tek kötü yanı ram biraz düşük. birde otg desteği yok .fakat hafıza kartına direk oyun depolayabiliyor. o fiyata alınabilecek en muhteşem telefon o. şarj konusundaki başarısı tartışılmaz. birde yedek parça sorunsuz fakat aksesuarı yok yada ben bulamadım. 600-700 lira için ideal bir telefon. serviside zaten başarı teknik servis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde menü geçişleri ve menüye giriş çıkış hızı xperia z1 de bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.