Şimdi Ara

Philips TheXtra PML9008 Serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın tarihte piyasaya çıkan ve mini led teknolojisi yer alan TheXtra serisi sahibi olan ve kullananlar deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Bu model Samsung QLED/NeoQLED ayarında bir model midir yoksa daha alt seviyede mi acaba?

• çok daha alt seviye bana göre mağazada incelerseniz aradkai farkı görürsünüz zaten hocam fiyatına göre iyidir ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 24 Kasım 2023; 2:35:23 >
  • RNNN kullanıcısına yanıt

Samsung'un QN85 veya QN90 modellerine alternatif olabilir mi diye düşünüyordum. Ürün Samsun'daki mağazalara yeni geldi ve bugün gidip gördüm. Ancak mağazada modeli görür görmez büyük bir şaşkınlık yaşadım. Bir yanında Samsung'un QN80 diğer yanında ise Grundig'in normal bir LED TV'si vardı ve Philips bu iki TV arasında tam bir hayal kırıklığı olarak duruyordu karşımda. QN85 ve QN90 modelleri ile kıyaslama bile yapılamayacak bir modelmiş ne yazık ki.

Mini led teknolojisi kullandığını duyunca bir an acaba demiştim ama sonra malesef oldu ve alternatifler arasından hızlı bir şekilde çıktı.

• y.suat kullanıcısına yanıt

hocam bu konuda herkes yanılıyor kağıt üzerinde yazanlara bakıyorlar ama o işler öyle olmuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Haklısın kesinlikle. Teknik veriler süper ama ürünü canlı görmeden almak doğru olmaz. Kaç kere indirime girdi bekledim. İyi ki de almamışım. Büyük pişmanlık olurdu benim açımdan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

90 bin tl lik bir ürünle 52 bin tl lik bir ürünü karşılaştırmak doğru mu sizce ?

• Aldınız mı hocam tvyi bende almayı düşünüyorum fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.