Şimdi Ara

Philips Televizyon HDMI Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Philips televizyon hiçbir HDMI portundaki bağlantıyı görmemeye başladı, böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba? Model :42PFL6907K

Philips müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum, numara hiç çalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tracedy6

Herkese merhaba,

Philips televizyon hiçbir HDMI portundaki bağlantıyı görmemeye başladı, böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba? Model :42PFL6907K

Philips müşteri hizmetlerini aramayın, size en yakın yetkili servisi arayın ve dua edin bir şeylerden anlıyor olup size cevap verebilsinler. Diyelim ulaştınız, gelip yapacakları şey TV yi yeniden kurmak ve güncellemek olmadı kucaklayıp götürmek. İlk ikisini sizde yapabilirsiniz. Olmadı o zaman servisi çağırın. Philips tv ler anlaşılmaz bir yapıdalar. kendi televizyonumda görüntü alamam problemi var, servisten gelenlerin ilk yaptığı tv ye takılı olan ama boşta duran HDMI kablosunu çıkartmak oldu, neden diye sorduğum da televizyonun açılışta boşta da olsa hdmı birimine enerji gönderdiğini bu yüzden görüntünün gelemeyeceği gibi garip bir açıklama yaptılar. Akabinde peki dedim size hayırlı işler tv yi vermeden gönderdim elemanları. Anlamıyorlar, bilmiyorlar, öğrenmeye çalışmıyorlar, daha Televizyonun modelini dahi bilmiyorlar, işte çare beklediğimiz servislerin durumu bu ne yazık ki. Size de kolay gelsin. Dediğim gibi TV yi yeniden kurup güncelleyin ve öyle deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Orijinalden alıntı: tracedy6

Herkese merhaba,

Philips müşteri hizmetlerini aramayın, size en yakın yetkili servisi arayın ve dua edin bir şeylerden anlıyor olup size cevap verebilsinler. Diyelim ulaştınız, gelip yapacakları şey TV yi yeniden kurmak ve güncellemek olmadı kucaklayıp götürmek. İlk ikisini sizde yapabilirsiniz. Olmadı o zaman servisi çağırın. Philips tv ler anlaşılmaz bir yapıdalar. kendi televizyonumda görüntü alamam problemi var, servisten gelenlerin ilk yaptığı tv ye takılı olan ama boşta duran HDMI kablosunu çıkartmak oldu, neden diye sorduğum da televizyonun açılışta boşta da olsa hdmı birimine enerji gönderdiğini bu yüzden görüntünün gelemeyeceği gibi garip bir açıklama yaptılar. Akabinde peki dedim size hayırlı işler tv yi vermeden gönderdim elemanları. Anlamıyorlar, bilmiyorlar, öğrenmeye çalışmıyorlar, daha Televizyonun modelini dahi bilmiyorlar, işte çare beklediğimiz servislerin durumu bu ne yazık ki. Size de kolay gelsin. Dediğim gibi TV yi yeniden kurup güncelleyin ve öyle deneyin.

Hocam televizyonu kurmaya geldiklerinde ayağını yanlış takmışlardı, bu televizyonun ayağı değil bu demişlerdi, MediaMarkt'a götürdüm yanlış verdiniz diye adamlar vidalarını düzeltip yolladılar, eve geldim taktım tak oturdu, Philips servisi hep böyle dediler.

Yazılımı güncelledim denedim olmadı, fabrika ayarına dönme gibi bir şey yok mu bu Philips televizyonlarında?

• tracedy6 kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına da dönebilirsiniz, TV yi yeniden de kurabilirsiniz. Bence yeniden kurun, gelişmiş seçenekleri altında en sonlarda bir yerde hem fabrika ayarı hem de tv yi yeniden kur seçeneği olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Fabrika ayarlarına da dönebilirsiniz, TV yi yeniden de kurabilirsiniz. Bence yeniden kurun, gelişmiş seçenekleri altında en sonlarda bir yerde hem fabrika ayarı hem de tv yi yeniden kur seçeneği olmalı.

Yine olmadı hocam, sağ olun cevaplar için.
  • Maalesef televizyon tercih ederken uzak durulması gereken bir marka. İsmine aldanıp büyük yanılgıya düştük. Koskoca 55 inç ekran kafasına estiği zaman görüntü veriyor esmediğinde saatlerce görüntü yok ses var bizi delirtiyor. Bu gün yaklaşık 4 saattir açık ve açıldığı andan itibaren sürekli açılıp kapanıyor görüntü hala yok. 1 sene için de b öyle çöp olan başka bir marka tanımadım.
  • 43pus 6262 aldım ve pişmanım pişmanlıktan ölüyorum. tvnin abligt ı tek taraflı çalışıyor kurulumu yapanlar tv özürlüydüde söylemediler mi yoksa daha ilk günde mi bozuldu bilemedim. maç izlerken donan tekleyen bir tv olur mu? tv philips se olur.. smart özellikleri bir hiç sadece youtube ve virkaç tanesi işe yarar düz tv olarak ucuz satsalar belki verilen paraya değermi o bile belli değil ...
    ARKADAŞLAR SAKINNNNNN ALLLLLLLMAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNN.
    UZAK DURUN PARANIZI ÇÖPE ATARSINIZ RESMEN ADAMLAR ÖZÜRLÜ TV SATIYORLAR.
    TV AYRICA MP4 FİLMİ BİLE USB DEN OYNATANIYOR. TANIMIYOR 1 TANE TANIDI 100 TANESİNİ TANIMIYOR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.