Şimdi Ara

PHİLİPS PUS 7502 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
116
Cevap
4
Favori
6.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırdır üstad canını sıkan nedir? Açıklarsan bilgimiz olur ona göre hareket ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://www.testufo.com/#test=photo&photo=quebec.jpg&pps=960&pursuit=0&height=0

Arkadaslar tv nize heartz testi yaptiniz mi hic. Bu linkte var yapip foto atarsajiz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhanguney2 -- 23 Nisan 2018; 17:28:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanguney2

http://www.testufo.com/#test=photo&photo=quebec.jpg&pps=960&pursuit=0&height=0

Arkadaslar tv nize heartz testi yaptiniz mi hic. Bu linkte var yapip foto atarsajiz sevinirim
    full hd 60 hz çıktı..
    5 yıllık laptopla yaptım.. sanırım ekran kartı kapasitesi bu kadar..

direk tv tarayıcıdan açtığımda hz değerini tarayıcı desteklemediği için gösteremedi.. philips te opera tarayıcı yüklü, linuz tarayıcı desteklememektedir diye uyarı veriyor site..

playstore dan tarayıcı aratınca bilindik tarayıcılar çıkmadı..

tam olarak sormak istediğiniz birşey var mı?

• mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Google playdan chrome indirdim ben sende nasil gorunmuyo. Diyecegim su . Ben test yaptim 24fps yi gecmiyor yenileme hizini hic gostermiyo. Bu tv nasil 100 hz oluyo

• Gokhanguney2 G kullanıcısına yanıt
    Laptop u hdmi ile tv ye bağladım. Dahili ekran kartı ile 60 fps 60 hz gösterdi.sağ altta yansıtttan tv ye yansıttım.

Direk tv den kendi tarayıcısından açarsan 60 fps gösteriyor, ama aşağıda hz değeri boş, çünkü tv nin işletim sistemi desteklemiyor. Kırmızı uyarı veriyor site desteklemiyor diye.

Birde laptopu prizi taşıyıp deneyeceğim, nvidia ekran kartı ile..

Diğer bir durumda hdmi kablo.. Her kablo 60 hz e çıkmaz, 30 da kalır.. Yani bu tv den çok sizin kullandığınız ekipmanla da alakalı. Birde teknik bilgiye bakmak lazım, bir özellik artınca diğerinden taviz verilir. Mesela 60 hz de 60 fps verir ama 100 hz de 30 veya 24 fps ye düşebilir.

4.4.4 de kolay kolay 12 bit görüntü alınamaz mesela bir tv de.

Denediğimde farklı sonuç çıkarsa paylaşırım burada. Şimdilik laptopla full hd de 60 fps 60 hz.. Dune ve minix 4k medya playerla 4k 60hz görüntü aldım

Baktımda özellikler.. Kılavuz sf 72

PHİLİPS PUS 7502

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 25 Nisan 2018; 11:1:33 >

• mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Kardesim laptop u hdmi kabloyu herseyi bi kenara birak tv ye chrome u indir o sekil test yap. . .

Sonucta bu bir test 240hz e kadar gosterebiliyor krom ama gercek yenileme hizi 240 hz bi cihaz var mi bilmiyorum. Ama 100 hz 120 hz gosteren ornek fotograf gordum.

100hz bi tv neden 24 e kadar gosteriyo benim canimi sikan bu

• Arkadaşlar bu cihazı nereden bulabilirim vatan Teknosa Media market bunların ellerinde tüm şubelerinde 1 tane var hemen hemen ancak hepsi teşhir ürün. internete de güvenemiyorum teşhir gönderirler diye. Yardımcı olabilir misiniz?

• xxfatal kullanıcısına yanıt
    Hangi urunden bahsediyorsun kardesim

• Gokhanguney2 G kullanıcısına yanıt
    philips 7502 serisi cihaz kardeşim
  • benim bir sorum olacaktı. smart tv üzerinden web tarayıcısıyla herhangi bir film-dizi sitesine girip oradaki videoları izleyebiliyormusunuz? Ben 2012 model LG televizyonumda açamıyorum mesela
  • Media markt ta gorunuyo iste . Acaba sadece internet subesi urunu mu

• xxfatal kullanıcısına yanıt
    arkadaş evkurdan 7503, 49 inç aldı 4,200 tl 15 taksitle, bilgilendirme.

• 7303 kullanıyorum. Youtube 4K 60fps videolarda takılmalar oluyor. 7502'de de oluyor mu? Deneyebilir misiniz?
    50mbit download hızım var, masaüstünde 4K 60fps videoları çok rahat açıyorum.
  • 65 inc 7502 suan 5680 liraya geliyor gittigidiyor teknosa mağazasında kullananlar tavsiye edermi şuan kullandığım tv 55pus6561 ondan geçmeyi düşünüyorum

Bide teknosa teşhir olma ihtimali varmi

• holyjohn kullanıcısına yanıt
    işletim sistemi berbat ne mx player ne kendi oynatıcısı nede başka program hiçbiri işe yaramıyor 6503 7373 7503 üç modeldede denedim bırakın 4k videoları normal 1080 içerikleri bile takılmadan oynatamadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

işletim sistemi berbat ne mx player ne kendi oynatıcısı nede başka program hiçbiri işe yaramıyor 6503 7373 7503 üç modeldede denedim bırakın 4k videoları normal 1080 içerikleri bile takılmadan oynatamadılar

Bu çok ciddi bir iddia. Bu 3 tv de 2018 model ve 1080p videoları bile oynatamıyorsa büyük olay olur. Bende 2016 model 6501 var ve 4K HDR videoları bile takılmadan oynatıyorken bu son modeller oynayamıyor mu yani? Neden telefonla bu takılmaları videoya çekmediniz? Ortada kanıt olmayınca herkes istediğini yazar söyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    benim kanıta ihtiyacım yok hocam inanmayan merak eden olursa gitsin kendisi görsün asıl video olsa bir bahane bulurlar derler sen bu hale getirdin..500mb lık 1080 çözünürlük maç videosunu bile oynatamadı takılmaktan hadi maçta fps yüksek diyelim 3gb lık film açtım doğru düzgün oynatamadı zaten elemanlarda şaşırdı motion testi için olan kısa videolar vardı rtingsin onlardada takıldı programları silip ayarları sıfırladı tekrar kendi oynatıcısından denedik yine aynısı oldu..belki tv ler güncel değildir onunla alakalı olabilir geri kalan bi çok şeyi denedik çünkü
  • Şu an mayıs 2018 deyiz. bu tarihe kadar yani 2016 ve 2017 yıllarında herhalde bir çok kez mağazalarda philips tvlere usb takıp demo video izlemişsinizdir. onlar da takıla takıla mı oynuyordu? bir mağazadaki bir olayı bütün modellere maledebilir miyiz? mesela ben mu8000 i incelemiştim bir mağazada bariz ışık sızmaları vardı. ama bunu genele yayamayız. hele elimizde foto-video yoksa... yoksa verdiğimiz tavsiyelerin güvenilirliği kalmaz. 2018 model bir tv de video yu takılarak oynatmak durumu kabul edilemez. bence bu durumu başka mağazalarda başka videolarla teyit etmeden yargıya varmayın. eğer 2018 model philipsler takılarak oynatıyorsa zaten bu skandal olarak piyasada patlar zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    o zaman sizde üşenmeyin gidin herhangi bir mağazaya kendiniz test edin bakalım sadece benim test ettiğim tv lermi öyle anlarız ayrıca hani bir modelde olsa neyse iki modelde değil üç farklı modeldede aynısı oldu yani üç tane sorunlu model bana denk geldi bu olasılık sizce ne kadar mantıklı :)
    geçen yılki modellerde bi problem yoktu bazı videoları açmasada bazılarını geç açsada açabildiklerini sorunsuz oynatıyorlardı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.