Şimdi Ara

Philips Ambilight Kullanıcı deneyimleri ve Yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar philips ambilight kullanıcı deneyimleri adı altında burada paylaşımda bulunmak istedim. Komşularımın bile imrenerek izlediği tv , philips ambilight tv :))

https://www.youtube.com/watch?v=ciSxGOZCi-Q

https://www.youtube.com/watch?v=L9i-kNCF5fY

https://www.youtube.com/watch?v=iGWjbuJBqAg

https://www.youtube.com/watch?v=4Ko2guOJHUo

deneyimlerini paylaşmak isteyen herkes bu konu altında paylaşımda bulunabilir.

• Naymear N kullanıcısına yanıt
    Bu forumdan edindiğim bilgilere göre hemen her marka ve model tv de sorunlar var. Phlips i beğenenler var beğenmeyenler var. Ancak bu amblight özelliği ise muhteşem ve artık vazgecemeyeceğim bir özellik. Yeni bir Tv alacak olsam yine kesinlike Amblight lı bir philips alırım.
  • fkaralar F kullanıcısına yanıt
    24 inç bile philips ambilight tv olsa onuda mutfagımda kullanırım :)
  • hocam ben de ambilite bi türlü ısınamadım ,ha bi özellik mi,özellik,ancak tv mi izleycem ,ambilayt mı? gözüm ona kayı yo bi tv ye.Ben güzel görüntü hastasıyım,diğerleri sonra...
  • Gece Ambilight ile film/dizi ya da doğa belgesellerini seyretmek ayrı bir keyif.

Yalnız TV duvara ne çok yakın ne de çok uzak olmalı, 20-25 cm ideal.
  • Hocam siz tv izleyin , ambilight sizi zaten zamanla cezbedecek. Sonrasında ambilghtsız olan tv çok boş gelecek :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sn.naymear,doğrudur,uzun süre canlı olarak izlemedim,hatta kısa süre bile izlemedim(canlı olarak )aslında ilk başlarda çok ilginç geliyordu çok da mantıklı.Bence yenilikçi bi teknoloji,neyse benim listemde yok.
  • Selam arkadaşlar bugün bimeksde philipslere bakarken eleman 55pus7101 i 4669 dan bi para almadan 4100e verebileceğini söyledi. bi para 700 lira ama bi para almazsam 550 lira düşüyor. Sitelere baktım böyle bir fiyat yok. Ne dersiniz, 4100 e bırakırken 55pus 7101 alınırmı sizce ?
  • ramço07 R kullanıcısına yanıt
    bende 7101 düşünüyorum ama tam karar veremedim
  • bu forum can çekişiyor arkadaş haftada bir yorum yapılıyor. alpercetin, senin araştırma sonuçları ne acaba, hangi tv ler arasında kıyaslama yaptın, hangi artılarından dolayı 7101 e daha yakınsın. birde 4100 den aşağı fiyat bulabildin mi.

Ayrıca bu akıllı tv leri alınca, yani aldığımız gün evde internet bağlı olması gerekiyor mu, hani ayarlamalar falan yapmak için. Önce internet bağlatıp sonra mı tv almalıyız. Son birşey, ben normalde telefonun internetini bluetooth ile laptopa bağlayıp internet kullanıyorum laptopdan, aynı şekilde telefonun internetini tv ile paylaşıp internetti tv üzerinden de kullanabiliyor muyuz. kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramço07 -- 28 Mayıs 2016; 23:58:01 >
  • yarın 7101 geliyor. Allah beyaz eşya şansı versin :)
  • Hayırlı olsun dostum, iyi tercih ben tv inceledim özellikleri muhteşem 👍👍👍

ya valla oled den tut suhd sony sinden hepsini kullandım ama inan hepsindede sorun var artık marka takıntısını bırakıp gerçekten içime sinecek cihaz arıyorum bu zamana kadar hiç phlips bakmadım yeni yeni araştırmaya başladım bakalım sonuç neolacak istediğim gibi bir tv bulamazsam en son lazer projeksiyon alacam
    hayırlı olsun kullanıcı deneyimlerini payraşırsan çok sevinirim
    Telefonunda ki interneti paylaşıp tv nizi internete baglayabilirsiniz.

• Naymear N kullanıcısına yanıt
    Sağol Neymear. Tv yi yavaş yavaş çözüyorum. Dediğin gibi muhteşem görünüyor, inşallah sonradan bu fikrim değişmez ;)
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kardeşim.Sorunu olmayan marka yok. Ama bir çok yorumdada yazdım, eğer korkun ölü piksel ışık sızması banding danding ne bileyim bulutlanma falansa gönül rahatlığıyla philips tercih edebilirsin çünkü bu sorunlar ne benim tv de çıktı, nede ben onca forumu 1-1,5 yıldır takip ettiğim halde philips ile bu sorunları yan yana görmedim. Ama beklentin androit çok hızlı olsun falansa bilemem, genelde androit yavaş diye yorum okudum ben philip ile ilgili ama benim daha internet bağlı olmadığı için aldığım 7101 de bunu deneyemedim daha. Bu androit dışında tv de sorun yok.
    Marka pompalaması yapan/yapacak biri değilim. Sen yine kendi incelemelerini yap, gönlüne yatan budur dediğin tv yi al. Ama sonra gel burda yorumları yap. Çünkü burada karar verme arefesinde olan bir çok arakadaş var ve GERÇEK KULLANICI YORUMLARINA ihtiyaçları var..
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    kullanıcı yorumlarını açtığım sayfada paylaştım.

http://forum.donanimhaber.com/m_117293901/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.