Şimdi Ara

PHILIPS 5XX7 SERİSİ BAŞLIĞI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
8
Favori
25.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modülle dsmart kullanan varmi bu 5507 den. Büyük ihtimalle yavaşlık insanı kasacak ama genede kullanan birinden bilgi almak guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben denemedim!

DS bende var ama kendi Receiver larım ile kullanıyorum+

Panellerin DVB/S/S-2 performansı ve buna bağlı bazı çalışmaları sıkıntılı/kısıtlı v.s olur,aklında olsun
    ve bir Receiver gibi geniş özellikleri ve performansı sunamaz!
  • Bu durumda teknosanin sattığı pace marka d smart kutusuyla ya da goldmasterin 1050 alıcısını içeren iki yıllık paketler den birini tercih edeceğiz

• Açıkçası ben onların verdikleri cihazlar yerine;kendi kullandığım Receiver ve Modüllü üyelik alarak çok daha
    tercihli,çok daha fazla seçenekli ve daha kaliteli bir cihazdan izleme taraftarıyım ve zaten böyle yapıyorum!

Panellerin dahili DVB lerine fazla bel bağlamak ne kadar doğru bilemem,gerçi pratikliği var ama devamı sizi ne kadar tatmin
    eder orasını bilemem+
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Açıkçası ben onların verdikleri cihazlar yerine;kendi kullandığım Receiver ve Modüllü üyelik alarak çok daha
    tercihli,çok daha fazla seçenekli ve daha kaliteli bir cihazdan izleme taraftarıyım ve zaten böyle yapıyorum!

Panellerin dahili DVB lerine fazla bel bağlamak ne kadar doğru bilemem,gerçi pratikliği var ama devamı sizi ne kadar tatmin
    eder orasını bilemem+
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explorer2001 -- 29 Eylül 2012; 19:40:25 >
  • 40pfl5007h sahibiyim

D-Smart SD recevier ile kullanıyorum.Şu an görüntü tatmin edici.
    Usb üzerinden mkv denedim.DTS olmayanları sorunsuz açıyor ama altyazılar felaket kötü durumda.
    Bazı türkçe karakterleri göstermesine rağmen bazılarını göstermiyor.Mesela Ş,ı bozuk gösteriyor.
    Birde altyazı için büyütme küçültme veya renk değiştirme gibi bir ayar yok.Çok kullanışlı olmadı benim için şimdilik..
  • Merhabalar.
    Sevgili Can abinin (albani) tavsiyesiyle Philips 40PFL5507H aldım.Tv'yi aldığımdan beri Can abiye duacıyım. Kliksa'dan 1.650 TL -165 TL World Puan = 1.485 TL'ye Türkiye'de bu özelliklerde ve kalitede başka tv alınır mı açıkçası bilimiyorum.
    Aldığımdan beri gerek HD (Ücretsiz Trt1HD / TrtHD / AtvHD / AHaberHD )gerek SD yayınlar son derece başarılı.
    Daha önceden özelden Can abiye sormuştum onunla hem fikir olarak özellikle uydu alıcısı olmayan "H" modelini aldım ki uydudan maç yayınlarına şifre girmesin ve kanal geçişleri hızlı olsun.
    Can abi uydu alıcısınında önemli olduğunu vurgulamıştı.Bende forumdan eski üstad Serkan abi'nin (serkan güzel) tavsiyesine uyarak Neta 6400HD aldım.Görüntü dahada netleşti.Hem kanal geçişleri çok hızlı ,görüntü kalitesi çok iyi,hemde şifreye giren Galatasarayımın Avrupa maçlarını sorunsuz izleyebiliyorum :)
    İkisine de çok çok teşekkür ederim.

Televizyon hakkında ne desem boş.Çünkü açıp kurduktan sonra kalitesini anlıyorsunuz.

Televizyon hakkında tek kusur diyebileceğim şey ise servis gittikten 3-5 gün sonra ekranda 2 adet kırmızı renkte veya ekranı siyah yaptığımda beyaz renk olan pixel problemin oluşu.Birde bulutlanma hafif sağ ve solt altta var ama çok az olduğu için görüntüyü hiç bir zaman etkilemiyor.
    Pixel problemiyle ilgili Philips Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda 5 tane ölü pikxel olursa garanti kapsamında değiştireceklerin söylediler.
    Televizyonu normal izlediğimde hiç rahatsızlık vermiyor.Sadece televizyona 15-20 cm yaklaştıktan sonra belli oluyor.
    Acaba yetkili servisi çağırsam mı?
    Yada Kliksa veya Teknosa ile iletişme mi geçsem iyi olur?
    Yoksa hiç aramasam mı?

• 40pfl5007h hakkında yardımda ihtiyacım var

Aşağıdaki hdmi kablosu ile notebook'umu bağladım
    http://www.hepsiburada.com/liste/dark-10m-v14-3d-ledlcdps3-uyumlu-kilifli-ferrite-core-filtreli-altin-uclu-hdmi-kablo-dk-hd-cv14l1000/productDetails.aspx?productId=bs42138&categoryId=84120

BF3 oynuyorum ama input lag var.Ve bazen görüntü kararıyor.Bunun için tavsiye edebileceğiniz ayarlar nedir?

• smart tv den herhangi bi siteden dizi yada film izleyebiliyr musunuz... mesela hdfilm izle sitesine girip herhangi bi filmi izleyebiliyr musunuz ve bu dts ve alt yazı sorunu nedir alırsak sorunun çözümü yok mu
  • Ben de bu gruba 46pfl5007k ile katılacaktım ancak üründe bozuk piksel olunca geri vermeye kadar verdim ama en kısa sürede tekrar aranızda olacağım. Muhtemelen de aynı ürünü tekrar alacağım Tv nin yavaş olduğu doğru ama çok sorun değil. Diğer uydu alıcılar 1sn de kanal değiştiriyorsa bu da 2 saniyede değiştiriyor ne olacak?

@carloska cihazın kendi tarayıcısı ile flash, silverlight vs gerektiren videoları izleyemezsin. Hatta bana kalırsa cihazın kendi tarayıcısı ile hiç birşey yapılmaz. kumandayı klavye ve fare yerine kullanmak işkence gibi birşey Ama youtube vb. video uygulamaları var onlar daha başarılı. Ayrıca haberler vb uygulamalar iş görür vaziyette. Bir de trt gibi gibi uygulamalar var. Kaçırdığın bir diziyi falan izleyebiliyorsun. Film uygulaması da var ama telif hakkı olmayan eski filmler falan yayınlanıyor. İçerik bedava ama iyi değil. At usb ye izle ya. Ne uğraşıyon Online videoların görüntü kaliteleri de leş gibi olur zaten.

Ayrıca ilk mesajın içeriği çok yavan kalmış. Tv m geldikten sonra konuyu devralıp içeriği zenginleştirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

smart tv den herhangi bi siteden dizi yada film izleyebiliyr musunuz... mesela hdfilm izle sitesine girip herhangi bi filmi izleyebiliyr musunuz ve bu dts ve alt yazı sorunu nedir alırsak sorunun çözümü yok mu

Film izlemek için kullanmadım. Ama browseri denedim gayet iyi iş görüyor.
    DTS çözülmez çünkü Philips lisans almıyor anladığım kadarıyla illegal işede girmez bu saatten sonra. Altyazı ise neden çözülmez onu bende anlamıyorum..
    Benim bu konudaki çözümüm ise Türkçe ve ac3 yada mpeg kodlanmış film indirmek yada orjinal dilinde izlemek.. Herkes için uygun olmayabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ben de bu gruba 46pfl5007k ile katılacaktım ancak üründe bozuk piksel olunca geri vermeye kadar verdim ama en kısa sürede tekrar aranızda olacağım. Muhtemelen de aynı ürünü tekrar alacağım Tv nin yavaş olduğu doğru ama çok sorun değil. Diğer uydu alıcılar 1sn de kanal değiştiriyorsa bu da 2 saniyede değiştiriyor ne olacak?

@carloska cihazın kendi tarayıcısı ile flash, silverlight vs gerektiren videoları izleyemezsin. Hatta bana kalırsa cihazın kendi tarayıcısı ile hiç birşey yapılmaz. kumandayı klavye ve fare yerine kullanmak işkence gibi birşey Ama youtube vb. video uygulamaları var onlar daha başarılı. Ayrıca haberler vb uygulamalar iş görür vaziyette. Bir de trt gibi gibi uygulamalar var. Kaçırdığın bir diziyi falan izleyebiliyorsun. Film uygulaması da var ama telif hakkı olmayan eski filmler falan yayınlanıyor. İçerik bedava ama iyi değil. At usb ye izle ya. Ne uğraşıyon Online videoların görüntü kaliteleri de leş gibi olur zaten.

Ayrıca ilk mesajın içeriği çok yavan kalmış. Tv m geldikten sonra konuyu devralıp içeriği zenginleştirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 28 Eylül 2012; 10:00:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

40pfl5007h hakkında yardımda ihtiyacım var

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-10m-v14-3d-ledlcdps3-uyumlu-kilifli-ferrite-core-filtreli-altin-uclu-hdmi-kablo-dk-hd-cv14l1000/productDetails.aspx?productId=bs42138&categoryId=84120

BF3 oynuyorum ama input lag var.Ve bazen görüntü kararıyor.Bunun için tavsiye edebileceğiniz ayarlar nedir?

Oyun konsolu yada Pc modunu kullandınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 28 Eylül 2012; 10:01:37 >

• Arkadaslar metro marketlerde 40pfl5507+2 gözlük 1650tlye satılıyor,alacak olanlar ičn güzel fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Merhabalar.
    Sevgili Can abinin (albani) tavsiyesiyle Philips 40PFL5507H aldım.Tv'yi aldığımdan beri Can abiye duacıyım. Kliksa'dan 1.650 TL -165 TL World Puan = 1.485 TL'ye Türkiye'de bu özelliklerde ve kalitede başka tv alınır mı açıkçası bilimiyorum.
    Aldığımdan beri gerek HD (Ücretsiz Trt1HD / TrtHD / AtvHD / AHaberHD )gerek SD yayınlar son derece başarılı.
    Daha önceden özelden Can abiye sormuştum onunla hem fikir olarak özellikle uydu alıcısı olmayan "H" modelini aldım ki uydudan maç yayınlarına şifre girmesin ve kanal geçişleri hızlı olsun.
    Can abi uydu alıcısınında önemli olduğunu vurgulamıştı.Bende forumdan eski üstad Serkan abi'nin (serkan güzel) tavsiyesine uyarak Neta 6400HD aldım.Görüntü dahada netleşti.Hem kanal geçişleri çok hızlı ,görüntü kalitesi çok iyi,hemde şifreye giren Galatasarayımın Avrupa maçlarını sorunsuz izleyebiliyorum :)

Televizyon hakkında ne desem boş.Çünkü açıp kurduktan sonra kalitesini anlıyorsunuz.

Televizyon hakkında tek kusur diyebileceğim şey ise servis gittikten 3-5 gün sonra ekranda 2 adet kırmızı renkte veya ekranı siyah yaptığımda beyaz renk olan pixel problemin oluşu.Birde bulutlanma hafif sağ ve solt altta var ama çok az olduğu için görüntüyü hiç bir zaman etkilemiyor.
    Pixel problemiyle ilgili Philips Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda 5 tane ölü pikxel olursa garanti kapsamında değiştireceklerin söylediler.
    Televizyonu normal izlediğimde hiç rahatsızlık vermiyor.Sadece televizyona 15-20 cm yaklaştıktan sonra belli oluyor.
    Yoksa hiç aramasam mı?

Eğer televizyonu uzaktan internet ile almışsanız sorgu sual olmadan iade mümkündür. Ben olsam iade ederdim. İade edin para iadesi alın ve yenisini alın. Bakın metrodaki fiyat mükemmel...

• quote:

Orijinalden alıntı: decsan

quote:

Merhabalar.

Yoksa hiç aramasam mı?

Eğer televizyonu uzaktan internet ile almışsanız sorgu sual olmadan iade mümkündür. Ben olsam iade ederdim. İade edin para iadesi alın ve yenisini alın. Bakın metrodaki fiyat mükemmel...

İntenet üzerinden (Kliksa) aldım.İade işlemi nasıl olacak?
    Ne yapmam gerekiyor?

Bu arada dün Kliksa'yı aradım.Yetkili servis çağırın.Tutanak tutturun.Tutanağı bize ileti olarak yollayın.Geri dönüş yaparız dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maholin79 -- 28 Eylül 2012; 10:20:51 >

• Bu arada ölü piksel,bulutlanma,ışık sızması olayını nasıl test ediyoruz.Forumda mutlaka vardır ama onu şimdi nereden bulucam.Çok aramam lazım.
    Bununla ilgili bir video mu vardı ne? Anlamak için.Veya başka bir yol var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

40pfl5007h hakkında yardımda ihtiyacım var

Oyun konsolu yada Pc modunu kullandınız mı?

Hiç bakmadım

Sahi neden aklıma gelmediki..Bu akşam deneyip yorum yaparım tekrar..

Teşekkürler..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: decsan

quote:

Merhabalar.

Yoksa hiç aramasam mı?

İntenet üzerinden (Kliksa) aldım.İade işlemi nasıl olacak?
    Ne yapmam gerekiyor?

Bu arada dün Kliksa'yı aradım.Yetkili servis çağırın.Tutanak tutturun.Tutanağı bize ileti olarak yollayın.Geri dönüş yaparız dediler.

Yok yok. Eğer teslimat üzerinden 7 günden fazla geçmemişse iade edeceğinizi ve ürünü beğenmediğinizi belirtin ve kargolayıp yollayın. Normal şartlar altında dönüş kargosunu bile ödemeleri gerekir.
    Sakın yetkili servisle falan uğraşmayın.
    Para iadesi isteyin.
    Paranızla ister kliksadan istersenizde başka bir yerlerden alış veriş yaparsınız..

• Bakın sayfasında ne yazıyor

"
    Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?
    Üründen vazgeçme nedeninle, 4822 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, “müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı” dahilinde iade ve değişim işlemini yapabilirsin.

Ürün değişim ve iadelerinde 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’da belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul ediyoruz.

Ürününü iade ederken, nakliye esnasında zarar görmemesi için Kliksa.com kutusu ile gönderebilirsin. Bu nedenle Kliksa.com kutusunu ürünü teslim aldıktan sonra saklaman iyi olacaktır. Ürünü tekrardan satışa uygun, hasarsız ve kutu içeriğiyle ambalajı zarar görmeden iade ettiğinden emin olman gerekiyor.

kliksa.com'da İade ve Değişim
    Üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştiriyoruz.

İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekiyor. Ürün değişim ve iadelerinde 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul ediyoruz.

İademi hangi adrese göndereceğim?
    İade adresimiz: Barış Mahallesi 1804 Sok. No: 5 Posta Kodu: 41410 Gebze / Kocaeli.
    Ödemem ne zaman iade edilecek?
    İptal/iade talebin onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde sipariş tutarı hesabına ödeme yönteminle aynı olacak şekilde iade ediliyor.

İade Politikası
    Alışverişinle ilgili memnuniyetsizliklerinde yapman gereken, 7 gün içerisinde talebini 'a e-posta yoluyla iletmek. Ürünü orijinal ambalajında, tekrardan satışa uygun, hasarsız ve eksiksiz olarak tüm belgeleri ile birlikte bize göndermen yeterli. İade edeceğin ürün veya ürünlerin gönderim bedeli tarafımızca karşılanıyor.

İade şartlarınız nelerdir?
    Memnun kalmadığın her ürünü, hiçbir gerekçe göstermeden, ürün eline geçtiği andan itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsin. Hasarlı, eksik, ambalajı zarar görmüş, tekrardan satışa uygun olmayan, belgeleri eksik ve "İadesi Olmayan Ürünler" kapsamındaki ürünler iade kapsamı dışındadır. İade edeceğin ürün veya ürünlerin gönderim bedeli kliksa.com’a ait.

İademi nasıl göndereceğim?
    İade talebini, 'a e-posta yoluyla iletip, ürünü tekrardan satışa uygun, hasarsız, eksiksiz, orijinal ambalajında ve tüm belgeleri ile birlikte Klik İç ve Dış Tic. A.Ş., Barış Mahallesi 1804 Sok. No:5 Posta Kodu 41410 Gebze-Kocaeli adresine göndermeni rica ediyoruz.

"

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.