Şimdi Ara

PHILIPS 49PUK7150 , LG 49UF8507 , Samsung UE-48JU6610 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Halilibrahim6334

Arkadaşlar bende lg 49uf8507 ve 49puk7150 phlıps arasında çok kararsız kaldım lgye karar vermiştimki youtubede izlediğim bir video soğuttu beni. Phlıps'e karar verdimki teknosadaki arkadaş girişme dedi. Vatandada bir arkadaş var oda phılıpsten şaşma dedi lgden daha iyi dedi. Neyse kafamdaki soru işaretini yok etmek için phılıps müşteri hizmetlerini aradım 60p'yi destekliyormu dedim, onlarda ekimde sistem güncellemesi olacak ondan sonra trt 4k gibi kanalları destekleyecek dediler. Velhasıl arkadaşlar ben en çok futbol seyretmek için bu tarz bir tv düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun sizce hangisi veya öneri varmı??

Bende aynı ikilemi yaşayanlardanım.
    Şu an Türkiyede 100 Hz yayın yok ama ileride olacaktır. Bu durumda Philips almak yerine LG mi tercih edilmelidir? Oyun çok oynamam ama almışken oyun performansıda iyi olsun isterim tabi.
    Philips 7100 7150 lerin ikiside 50 Hz panel ise ileride sorun yaşar mıyız?
    7100 ve 7150 arasında ambilight ve ses çkışından başka fark görünmüyor. Philips sitesinde aralarında 100 TL oynuyor.
    Ancak şu anda digitürkplay de maç izlemekde vs sorun yaşandığını söylüyorlar. Bahsedilen güncellemeler yeni alacağımız televizyonda var mı? Artık 4k yı gerçek anlamda destekliyor mu bu televizyonlar?
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

• dün ataşehir vatandaydım philin 7150 modeli diğer bütün tv lerden net gösteriyordu benimde kafam karıiştı. Satıcı zaten övüp duruyodu bende gözlerimle gördüm ayarlarına falan baktım hepten şaşkaloz zülfo ağa olduk tv alacaz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay74 -- 24 Aralık 2015; 14:17:48 >
  • LG 8507 kullanıyorum. Titreme fark etmiyorum nedense ama herkes titriyor diyor. Maç izlerken topun arkasında gölge geliyor da ikinci bir top diyemem o beni şahsen rahatsız etmiyor. belki çok dibinden izlersen sıkıntı duyarsın. Normal mesafeden iyi duruyor. Şöyle bir sıkıntı var reklamlarda alttan geçen küçük hızlı yazılar karışıyor. Başka sıkıntı bulamadım gerçekten olsa kesinlikle söverim kendi malım diye milleti kandırmanın anlamı yok.

Kısaca beklentilerimi karşıladı. Hareketli görüntülerin çok keskin olmasını istiyorsak çok üst düzey TV almalıyız. Hatta mümkünse OLED olmalı. Ama bu 3 bin lira iken onlar 3 bin dolardır diye düşünüyorum.

En çok beğendiğim tarafları: Resim, renk, parlaklık seviyesi çok çok güzel. 3D film izlemesi keyifli kısaca tavsiye ederim. Smart özellikleri çok hızlı ve güzel. Yalnız ilerde uygulama sıkıntısı olabilir onu hatırlatağım şu an iyi. Androidler bu serilikteyse android alın.

Not: günde iki kere üst üste 3D film izlediğim oldu. Baş ağrısı yaşamadım. Oldukça zevkliymiş 3D. Alırken olmasa da olur dediğim bir özellikti aslında

• Bende araştırıp LG8507 ye karar vermeme rağmen son dakiada mağazada fikir değiştirerek bugün Teknosadan puk7100 aldımptesi kurulacak heralde hayırlısı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktepe

Bende araştırıp LG8507 ye karar vermeme rağmen son dakiada mağazada fikir değiştirerek bugün Teknosadan puk7100 aldımptesi kurulacak heralde hayırlısı bakalım

Bende 7150 ile 8507 arasında kaldım..
    Nasıl gidiyor Philipsle aranız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yeni kuruldu şehir dışındaydım yeni geldim kanal geçişlerinde hafif siyah ekran oluyor, amblight beklediğinden iyi az önce güncelleme var indirmeniz tavsiye edilir edilir dedi android güncelliyor bakalım biraz daha test edeyim yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım görüşlerin önemli bende düşünüyorum. Sorması ayıp kaça nerden aldınız
  • Teknosadan 3140 a felan geldi fakat 25tl (259tl miş sıfır ama yaramaz alın 100 e felan satın)tablet için 37tl de 1 yıl kasko ve 1 yıl ek garanti paketi oda normalde 300küsür müş artı 6 ay digitürk paketi ligtvsiz heralde
    Dün 1-2 saat kullanabildim ancak hafta sonu tam kullanırım heralde 4-5 tane 3d film ğndirmiştim deniycem 4 gözlük çıktı kapasitif sesle kontrol var gibi görünüyor ama çözemedim fazla vakit olmadı birde saçma sapan bir sürü kitapçık koymuşlar kullanma klavuzu yok netten indirin demişler ;)

• Bugün birazdaha uzun süre kullanma imkanım oldu youtubeda şkinci şarkıya geçtiğinde kitlendi cihaz kumanda işlemedi fişini taktım bekledim felan klasik yöntemler hayretmedi kısa süre sonra açıldı pc gibi sonra bir kerede android resetledi zaten apple cıyım androidi sevmem stabil olacağınıda beklemediğim için çok şaşırmadım en iyisi apple tv alıp rahat etmek bence

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.