Şimdi Ara

Philips 49 PUS6581 4K ANDROİD TV UYDU KURULUMUNDA TÜRKSATI GÖRMÜYOR !!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 hafta önce aldığım philips 49 Pus6581 model tv kurulumunu benim evde olmadığım saatte geldiklerinden dolayı uydu kurulumunu yapamadan gittiler.Kurulumun yapıldığı gün kendilerine evde tivibu olduğunu söylememe rağmen ne tivibu üstünden ne de dahili uydu alıcısı üzerinden uydu kurulumunu yapmadan gittiler. Bu süre zarfında internet üzerinden televizyon izledim ara sıra. Kayınpeder şehir dışından misafirliğe gelince uydu kurulumu şart oldu. Apartmanın merkezi sistemini kuran servisle görüştüm onlar tek kablo üzerinden 3 farklı uyduyu izleyebilirsiniz dediler.Dairemize havalandırmadan tek kablo geliyor. Komşuların yayınlarında bi sıkıntı yok. Ev sahibi eutelsat(digitürk) üzerinden yayını izliyormuş. Uydu kurulumunu yalnız 1 uydudan yaptıysan eutelsatı görüyor 3 veya 4 uydu disecq 1.0 seçeneği üzerinden de yapsam eutelsatı görüyor türksatı bulamıyor lnb frekans aralığı üniversal lnb frekans aralığı 9750 , 10600 olarak otomatik değer yazıyor değiştirilebiliyor ama oynamadım. Unicable 1 uydu veya 2 uydu seçenekleri de var o menüdeki frekans aralığından birşey anlamadım. Müşteri hizmetleri ise tam bir rezalet unicable menüsünde hangi değerleri girip arama yapmam gerektiğini sorduğumda 15 dk beklettikten sonra frekans bilgisi paylaşamıyoruz türksatın sitesinden temin edebilirsiniz dedi. Bizim aklımıza gelmedi sanki Bu konuda deneyim sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Dipnot: resimler unicable menüsüne ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v3t3r4n -- 29 Kasım 2017; 16:53:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nasıl anlatacağım bilmiyorum ama alttaki verdiğim youtube linki sana yardımcı olur diye düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=Ir9gphK5EFg

kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.