Şimdi Ara

Philips 46PFL4418K/12 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
8.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fulemars

he burda bir sürü insan salak zaten... senin 1900 lira verdiğin aynı boyutta tvye 3500-4000 lira para veriyorlar. 46 inç bir televizyonum olsun, her şeyi süper olsun, bir de ucuz olsun. ulen benim nasıl aklıma gelmedi bu!!! ki gittim 3500 lira para verdim.

bu kadar iyi niyet... pes!!! bari karalamayın...

O zaman 1900 liralık televizyona Smart tv var diye satmasınlar.Bizide SALAK yerine koymasınlar mümkünse.Bende müşterilerime Laptop satarken tek çekirdekli işlemcinin ağır olacağını,oyun oynarken ve HD 1080 FİLM seyrederken zorlanacığını bilhassa belirtiyorum ve bütçelerini zorlayarak mümkünse en az iki çekirdekli almalarını tavsiye ediyorum.Ayrıca siz Philipsin avukatımısınız?Kimseyi karaladığımız yok sadece insanlara yaşadığımız sorunları paylaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biembilisim -- 22 Ekim 2013; 11:06:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biembilisim

quote:

Orijinalden alıntı: fulemars

he burda bir sürü insan salak zaten... senin 1900 lira verdiğin aynı boyutta tvye 3500-4000 lira para veriyorlar. 46 inç bir televizyonum olsun, her şeyi süper olsun, bir de ucuz olsun. ulen benim nasıl aklıma gelmedi bu!!! ki gittim 3500 lira para verdim.

bu kadar iyi niyet... pes!!! bari karalamayın...

O zaman 1900 liralık televizyona Smart tv var diye satmasınlar.Bizide SALAK yerine koymasınlar mümkünse.Bende müşterilerime Laptop satarken tek çekirdekli işlemcinin ağır olacağını,oyun oynarken ve HD 1080 FİLM seyrederken zorlanacığını bilhassa belirtiyorum ve bütçelerini zorlayarak mümkünse en az iki çekirdekli almalarını tavsiye ediyorum.Ayrıca siz Philipsin avukatımısınız?Kimseyi karaladığımız yok sadece insanlara yaşadığımız sorunları paylaşıyoruz.

işte herkes sizin gibi esnaf değil ne yazık ki. madem esnafsınız bunu en iyi sizin bilmeniz lazım. babama tv alırken, bize de 2500-3000 saat kullanılmış tvyi yeni diye kakaladılar teknosa'da. sonradan öğrendim. hiçbir şey sormazsanız hiçbir şey söylemez bunlar. o yüzden bu forumlar çok önemli aslında.

bu arada philips'in avukatı değilim merak etmeyin. sadece o kadar büyük boyutta tvyi o fiyata alıp da beklentinizi neden bu denli yüksek tuttunuz ona şaşırdım.

geçmiş olsun. umarım sorununz çözülür. (servis vs. ile)

• 25 Ekim de HDMI1 girişi bozuk olan televizyonum servis tarafından alındı ve hala televizyonumu bekliyorum.Philips Ümraniye merkezden Maltepe servisine bugün itibariyle yeni kartım ulaşmamış.Ümraniye merkezden Maltepe servisine bir kartın gitmesi bu kadar uzun sürermi?11 iş günü olmuş şunun şurasında 9 iş günü kaldı inşallah bu süre zarfında yapamazlarda bende Philipsden kurtulurum.Bu 20 günlük yasal süre dolarsa televizyonumu parasını geri almak için ne yapmam gerekiyor?Bana yeni bir Philips televizyon vermelerini istemiyorum doğrusu.
  • biembilisim B kullanıcısına yanıt
    merhaba öncelikle geçmniş olsun
    tv yi aldığınız yere iade edip paranızı alabilirsiniz.onlar size başka üründe satmak isteyebilirler ama bilginiz olsun paranızı alabilirsiniz.
    ödeme kartla yapıldıysa karta iade nakitse nakit olarak geri alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: safak19032003

merhaba öncelikle geçmniş olsun
    tv yi aldığınız yere iade edip paranızı alabilirsiniz.onlar size başka üründe satmak isteyebilirler ama bilginiz olsun paranızı alabilirsiniz.
    ödeme kartla yapıldıysa karta iade nakitse nakit olarak geri alabilirsiniz...

Televizyonum geldi HDMI1 girişini yapmışlar.Ancak Smart Tv uygulamasından çıktıktan sonra televizyon kanal geçişleri çok ağırlaşıyor.Bugün Teknosadan aradılar televizyonunuz geldimi diye bende onlara dedimki mümkünse Smart tv li Philips Tv satmayın hele fiyatı 2000 tl nin altındaysa. :)))
  • yazıklar olsun diyorum 2000 tl yi resmen çöpe atmışızda haberimiz yokmuş.rezillik ötesi donma sorunu kabul edilemez.aldığıma pişman oldum . kesinlikle tavsiye etmiyorum iadesi için elimden gelen herşeyi yapıcam ürünü alalı 1.5 ay oldu keyifle kullanamadım bu süre içerisinde 1 kere servise gitti hala aynı bi tutturmuşlar güncelleme güncelleme 7/24 internete baglı full güncel ama yok abi.birgün kızıp balkondan aşağı atmazsam iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursatipo

yazıklar olsun diyorum 2000 tl yi resmen çöpe atmışızda haberimiz yokmuş.rezillik ötesi donma sorunu kabul edilemez.aldığıma pişman oldum . kesinlikle tavsiye etmiyorum iadesi için elimden gelen herşeyi yapıcam ürünü alalı 1.5 ay oldu keyifle kullanamadım bu süre içerisinde 1 kere servise gitti hala aynı bi tutturmuşlar güncelleme güncelleme 7/24 internete baglı full güncel ama yok abi.birgün kızıp balkondan aşağı atmazsam iyidir.

Servisden gelen elemanla biraz samimi oldum abi bu 4000 serileri böyle yapacak birşey yok dedi.Alacaksan 3000 liralık 7000/8000 modellerini tavsiye etti bunun üzerine bende Teknosada inceleme fırsatı buldum inanın 4000 serisinden çok farkı yok açıkcası. Philips marka televizyonlardan uzak durun.Aldığıma çok pişmanım.Şimdiye kadar Alış veriş merkezlerinde ve çevremde olmak üzere en az 7-8 kişiyi Philips almaktan vazgeçirdim.Hatta Teknosada satış elemanın yanında müşteriye bu marka televizyonu alamaması konusunda tavsiyede bulundum.Satış elemanı bile haklısın abi demek zorunda kaldı.46 İNÇ tv almak istiyorsanız 2199 Tl ye LG marka televizyon tavsiye ediyorum.

• biembilisim B kullanıcısına yanıt
    lg de daha çok sorun çıktı bu yıl şans işi
  • Ben çeyizlik aldım :)
    Açıkcası smart TVli ve bu boyutta olan TVler gerçekten çok pahalıydı..
    Smart TV donuyormuş ne yapalım reset tarız...
    Çünkü bu fiyata araştırın bulamazsınız. Çok bir beklentim yok onun için..
    TV görüntüsü güzel.
    Bu şekilde en az 1000 TL daha fazla odersem donmayan bir TV alabilirdim bu boyuta yakın..

Ona göre alın fiyata bakın da alın....
    Kıyaslayın...
    Şayet aynı fiyata aynı özellikleri sunan aynı boyuttt başka bir marka bulursanız onu alın ama yok malesef....
  • quote:

Orijinalden alıntı: biembilisim

Yaklaşık 1 hafta önde Teknosadan 12 taksitle 1900 TL ye aldım.Cihazın paneli ve görüntüsü hariç diğer fonksiyonları çok ağır çalışıyor.Bildiğim kadarıyla bir çok özelliğin bir arada olduğu bu tür cihazların ağır ve yavaş olduğu.

Artları:
    +Panel ve görüntü kalitesi
    +Emsallerine göre fiyat avantajı
    +Trt uygulamasındaki diziler çabuk açılıyor
    +3D uygulamasını ben beğendim doğrusu.
    +Bulutlanma ve ölü piksel sorunu yok.(şu an için)

Eksileri:
    -Ağır menü
    -Youtube uygulamasından çıkarken televizyon bazen kilitleniyor
    -Facebook uygulamısında harici klavye ve fareyi tanımıyor.
    -Dahili uydu alıcısı ağır ve kanal taşıması çok çok zor
    -Dünyada beki bir ilk bu televizyonda kanal silme yok.
    -Youtube yi açmak için modem ayarı yapılması lazım*
    -Kumanda dizyanı ve şekli çok basit.
    -Analog ses çıkışı yok sadece kulaklıktan çıkış alabiliyorsunuz.

* YOUTUBE yi AÇMAK İÇİN MODEM AYARLARINIZDAN MTU DEОERİNİ 1462 DEN 1300 DÜŞÜRÜN SONRA MODEMİ AÇIP KAPADIKTAN SONRA SORUN KALMIYOR.KESİN BİLGİ DENENMİŞTİR.

Tamamına katılmakla birlikte bu fiyata sade bir TV olarak yeterli olduğunu düşünüyorum.Teknosa dan 1600TL KDV dahil aldım. Sağlınız için Smart özelliğinden uzak durun . USB bellek takıyorsunuz kanal geçişleri yavaşlıyor varın gerisini siz düşünün nokta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Super tv

• 1600 tl ye bana leptop ayarinda hizli internete giren kanal gecisi cok hizli vs vs tv bulun birde regal felan olmasin onu alalim. Suan 46 inc lg yi 2300 den asagi satmiyorlar. Arada da 700 tl fark var. Ben aldik coook memnunum buyuk ekran birde ses sistemi bagliyip 3d bir film izledimmi daha ne istiyim dimi. Ya zaten bana gore kanal gecisi yavas felan degil de neyse

• Benim televizyon 42PFL3208H/12 philips sadece kanal gecisleri biraz yavas ucuzdu ve bende aldim 3d yok sadece cokta kullanan birisi degildim zaten ve televizyondanda gayet memnunum 1080 p filmleri indirip indirip usb ile rahat ve guzel goruntu kalitesiyle izleyebiliyorum donmasina bisey diyemeyecgeim ama ben gercekten memnunum en azindan parasinin karsiligini veriyor bence bu yonden dusunmelisin 4 bin 5 bin liralik bir tv degil bu :/

Edit: kanal gecisleri yavas ama sıkıntı yapmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TownSportif -- 15 Temmuz 2014; 3:04:29 >
  • Kanal gecisleri yavas evet bende zaten kablo tv yayini takmak istiyorum o zaten kanallarin en hizli gecisi oldugu sistemdun yeni guncelleme geldi guncelledim. Aslinda arkadaslarin dediklerinin hepsi dogru ama fiyat olarak bize uydugu icin aldik. 1575 tl ye.

• cesur_0342 kullanıcısına yanıt
    Hangi tv ye geldi kardesim guncelleme bide nasil yapicaz ??

• sa. ürünü dün 1600 tl ye teknosadan aldım. görntü çok güzel , smarttaki uygulamalar youtube,trt felan gayet iyi fakat internete girdiğinde aşırı bir donma var kabul edilemez derecede. ben şöyle düşündüm , sonuçta bana smartta sadece video izleme ve film izleme gerekiyor tutupta sahibindene felan girip araç incelemem onları pc den yaparım. video ve filmleride çoğunu youtubeden tiviyodan felan izleyebiliyorum o yüzden çok sıkıntı yapmadım. bu fiyata anca bu kadar oluyor. genel servislerini aradım baya bi tartıştık en son bana diyor ki smart özelliği böyle bunların o zaman yapma kardeşim yapamayacaksan. servi gönderin bana ürünü açık açık anlatsın dedim bazı özelliklerini bilmiyordum , servis gelip kurmuş 35 tl verirseniz yine gelir diyor. kurdurduğum günden bahsediyorum adamlar açtı kanallar ayarlanmadan gittiler. en son şu cümleyi kullandım hata sizde değil bizde philips ürün aldığımız için dedim kapattım tabi umrunda bile olmadı. (tek beğendiğim özelliği telefonundan kontrol edebiliyorun tv nin herşeyini )

ürünün anlamadığım bazı yerleri var kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse sevinirim.
    1. kendinden uydulu olduğu için uydudan izle deyince sıkıntı yok ama tv izleye tıklayınca kanallar yüklenmedi diyor, bu durum normal mi yoksa tv izleye kanal eklenebiliyor mu ?
    2. uydu izlede kanalların yerlerini değiştiremiorum bilen varsa sölesin kafayı yedim bugün.

• ebay.abd kullanıcısına yanıt
    Hepsini okumadim ama okudugum kadariyla fil izlemek istiyosunuz pc ye indirip oradan usb yoluyla televizyondan izleyebilirsin ben boyle yapiyorum 1080 p indirip izliyorim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kanal ayarlamayida list e tikliyosunuz ardina optiona tiklayip ordan ayarliyosunuz eve gidince detayli anlatabilirim yapamazsaniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanalları listeledim fakat şimdide 3d yi nasıl kullanıyoruz o nu bulamadım ?
    Bende 3d yok sendede olmayabilir bi bilgim yok yani :/

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.