Şimdi Ara

Philips 42PFL8404h/12 + HT3377 İnceleme ( resim eklendi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • *uzun araştırmalar sonunda LCD yi philips bayisinden 2.400 peşin fiyatına aldım, HT 3377 ses sistemini ise HB den 629 a aldım
    *HDRIP filmim ve oynatıcım olmadığı için DVDRIP ve UYDU YAYINI ile deneme şansım oldu ve aldığım görüntü son derece başarılı ((receiver goldmaster fta4450))
    *sinema sistemi tv ile uyum içinde ve dairede kullanılacaksa kesinlikle bass ve tiz konusunda yeterli hatta sesi 15 ten fazla açamıyorsunuz
    *ambilight özelliği gece izlemede filme değişik bir hava katıyor
    *sinema sisteminde upscale özelliği var ancak tüm cd lerde mi yoksa sadece orijinal cd lerde mi çalışıyor bilmiyorum ama çok iyi görüntü aldım DVDRIP filmlerde
    *en çok aradığım özellik DIVX yada DVDRIP filmleri tam ekran izlemekti ve 8404 bunu Sinema Modu ile ZOOM yapmadan ve hiç görüntü kaybı yaşatmadan sorunsuz başarıyor
    *50 tl ye yine aynı yerden Philips HDMI kablo aldım, etkisi olur mu bilmiyorum ama şu an HT3377 Player ımı TV ye onlan bağladım
    *kumandası ve menüleri son derece basit ve kullanışlı

son söz : kesinlikle bu modeli düşünen herkese tavsiye ediyorum, parasını hakeden alınası bir tv
    resimler amatörce IXUS70 ile çekilmiştir ve inceleme amatörce yapılmıştır, sürçü lisan ettiysek affola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumin Kağan -- 9 Eylül 2009; 17:48:39 >

• hayırlı olsun hocam, güle güle kullan...
  • teşekkür ederim sana daha iyisi nasip olsun saol
    quote:

Orijinalden alıntı: menoikeus

hayırlı olsun hocam, güle güle kullan...
  • televizyonunuz gerçekten güzel gözüküyor.hayırlı olsun.
  • teşekkürler saolun, bu görüntü fabrika ayarları hiçbir müdahale yapılmamış hali, gerçekten hem uydu hemde filmde çok başarılı görüntü veriyor mesela yukarıya yazmamışım bende yeni yeni kurcalıyorum tv yi , o uyduyu da diğer odadan çektim pek estetik olmadı ama mesela smart settings özelliği var, film izlerkende CANLI-KİŞİSEL-SİNEMA VS gibi 5 seçenek sunuyor ve hiçbir ayar yapmaya gerek kalmadan çok iyi görüntü alınıyor onun için bu modeli düşünen herkese tavsiye ediyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: RFurkan

televizyonunuz gerçekten güzel gözüküyor.hayırlı olsun.

• Hayırlı olsun arkadaşım. Ben de aynı modelden almayı düşünüyorum da, televizyonu hangi Philips bayisinden aldığınızı öğrenebilir miyim ?
  • Gülegüle kullan kardeşim. bende evlenecek amcaoğlu için televizyon araştırıyorumda merakettim. 8404 te usb hd yada flashdisk kullanarak 720p hd mkv filmleri seyredebiliyormuyuz.
  • Uydudan TV izlerken 5.1 ses alabiliyomusun? ve ses bağlantısı için Optik girişi mi kullanıyorsun?
    Bu yaza doğru alacağıım fiyatın düşmesini bekliyorum yada en son care Spotçukardan alıcam. Gerçi Dünya kupası falanda var bu yaz.
    Şu anda HB'de 42PFL8404H/12=2.400TL ve HT3377=605TL
  • Selamlar, ben hepsiburada dan 47 8404 ü aldım, ben alırken 42 8404 2299 / 12 taksitti, üyelere 200 tl lik indirim yapıyordu, şuan fiyatı artmıştır. Ama bi mesaj atıp sormak lazım. Gerçek süper bi tv herkese tavsiye ederim.
  • Selam,
    benimde aklımdaki tv lerden biri güle güle kullanın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.