Şimdi Ara

Philips 42pfl3507 led tv aldım ve birkaç sorum var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
7.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende Philips 42PFL3507K/02 LED Smart TV aldım. Hepimize hayırlı olmasını dilerim. Uydudan tv izleyenler için dahili HD uydu alıcısının olması çok iyi. Ancak diğer kullanan arkadaşlarıma sormal istediğim bazı şeyler olacak.

1-)Kanalları uydudan izliyorum.Ancak arada sırada kanal gezerken tv takılma yapıyor. Takılma yapıp hiçbir komutu algılamıyor ve televizyonu prizinden kapatıp açmaktan başka çare bırakmıyor.

2-)TV Panelinin sol yan dışa bakan çıtasında fabrikasyon deforme gibi bir izler varmı yoksa direkt düz siyah renktemi?

3-)Televizyon'dan mute tuşuna bastığınız da dahil arka hoperlor kısımlarından vınnnnnn veya cızzzzz diye sanki eski tüplü televizyon çalışma sesi gibi bir ses geliyormu?

4-)Uydudan yayın izliyorum. Ve bu zamana kadar uydu yayın tecrübem hiç olmamıştı. Uydu yayını aratırken hangi LNB izlemeliyim. Taramada çıkan uydular Türksat1C ve Hotbird uyduları. Bunları kurduktan sonra bazı kanallar çıkmıyor(KanalD,Cartoon Network vs,) Kanalları bulsun diye tekrar arattığım da daha önce bulduğu kanalları da bulamayabiliyor.Bunların nedeni nedir? Manuel kanal aratma yani sadece bir kanalı aratma yapamıyormuyuz? KanalD yi nasıl bulurum.

Yukarıda yazıdığım sorunlar sizlerin tv lerinde de mevcutmudur. Özellikle hoperlor kısmından gelen vınnn veya cizzzz diye gelen ses. Geceleri hatta gündüz bile rahatsız edici bir durum.

Yardımcı olursanız Sevinirim.

• Bide altyaziyi utf 8 olarak kaydedin turkce karakter acmasi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamisli

Bide altyaziyi utf 8 olarak kaydedin turkce karakter acmasi icin

Utf 8 nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    dosyayı note pad ile aç ...sonra farklı kaydeti tıkla ..açılan pencerenin altında kodlama var ..oradan utf8 i seç ve kaydet
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.