Şimdi Ara

PHILIPS 40PFL8605 VE CISCO KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öğrenmek istediğim bir konu var daha önce deneyimi olan varsa lütfen yardım etsin. Bu philips tv yi ethernetten modemime bağladım aynı zamanda 300 mps wireless bağlantı hızı olan modemim den filmleri tv de kablosuz oynatabiliyorum. Yapmak istediğim şu : Philips in pta01 usb wireless adaptörünü almadan modemi kullanarak bilgisayar ekranını tv ye aktarabilirmiyim?
    Teşekkürl
    er.

• zor bir konu oldu galiba :)))
  • Philips'in wifi media connect diye bir yazilimi var onla cok kolaylikla aktarabilirsiniz.

Ancak yaklasik 2snlik bir gecikme soz konusu oluyor eger fare oynatacaksaniz.
  • bulup deneyim buraya yazayım tekrar teşekkür ederim.
  • malesef cd kodu istiyor
  • cd üzerindeki kodu nereden bulabilirim acaba?
  • urununuzu siteye kayit ettirdiginizde download hakki veriyor diye biliyorum ama ?
  • malesef ürünüm siteye kayıtlı olduğu halde hak vermiyor.
  • Evet wi fi media connect programını bulup yükledim. Ve sorun çözüldü aparatı almaya gerek kalmadan kablosuz görüntü aktarımı ok :))
    Teşekkür ederim.
  • MRB.ARKADAŞLAR 40 8605 TELEVİZYONDA HARİCİ BELLEK İLE 3D FİLM İZLEMEK MÜMKÜNMÜ, SERVİS BUNUN MÜMKÜN OLMADIĞINI SÖYLEDİ FAKAT SAMSUNG VE LC LERDE İZLENEBİLİYOR,YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: azır0000

MRB.ARKADAŞLAR 40 8605 TELEVİZYONDA HARİCİ BELLEK İLE 3D FİLM İZLEMEK MÜMKÜNMÜ, SERVİS BUNUN MÜMKÜN OLMADIĞINI SÖYLEDİ FAKAT SAMSUNG VE LC LERDE İZLENEBİLİYOR,YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Malesef mümkün değil arkadaşım.2011 ve 2012 modellerde var bu özellik.HDMI portlarından harici cihaz bağlayarak izlemekten başka çare yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.