Şimdi Ara

PHILIPS 170X6FB 17' LCD mi yoksa PHILIPS 190S6FS 19' LCD'mi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki model arasından sizce hangisi daha iyi.Birisi 19" diğeri 17" fakat arada 10 dolar fark var.Bu nasıl oluyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

• Forumda ara Bu konu geçmiş gün konuşuldu ama sana tavsiyem 17 inç 3 gün önce aldım süper mükemmel ötesi yaaa hastayım
  • ben 170 x6fb al derim çünkü bunda light frame(oyun ve film için çok guzel bişiy) ve ölü piksel garantisi (perfect panel) var.www.turkey.philips.com adresinden ürünlerin detaylı karşılaştırmasını yaptırabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caner***

Forumda ara Bu konu geçmiş gün konuşuldu ama sana tavsiyem 17 inç 3 gün önce aldım süper mükemmel ötesi yaaa hastayım

Caner*** sen gerçekten aşık oldun bu monitöre.Bize de aldırıcan sonunda.Ne diyelim güle güle kullan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AZAZİL

quote:

Orjinalden alıntı: Caner***

Forumda ara Bu konu geçmiş gün konuşuldu ama sana tavsiyem 17 inç 3 gün önce aldım süper mükemmel ötesi yaaa hastayım

Caner*** sen gerçekten aşık oldun bu monitöre.Bize de aldırıcan sonunda.Ne diyelim güle güle kullan...

Dostum eYwallah walla ne deyim aşık olunmayacak gibi deil ya Mükemmel ötesi bişi özelliklerinle olsun yapısı ile olsun şık ve cok performans veren bi ürün walla 3 gün önce takıp pc mi açdıgımda masaüstümü bile tanıyamadım cok farkediyo ya inannılmaz derecede herkese tavsiye ederim

• tabiiki 170x6fb
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gececi

Arkadaşlar bu iki model arasından sizce hangisi daha iyi.Birisi 19" diğeri 17" fakat arada 10 dolar fark var.Bu nasıl oluyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_4838300/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.